• 30th, Середа, Січень 2013

Звіт Гребінківського селищного

голови Збаращенко Н.С. за період

з 01.01.2012 р. по 31.12.2012 р.

Шановні депутати, запрошені, жителі селища!

Повноваження Гребінківського селищного голови та 30-и депутатів селищної ради були визнані рішенням І сесії селищної ради VI скликання від 11 листопада 2010 року за результатами виборів депутатів селищної ради та селищного голови, які відбулися 31 жовтня 2010 року.  Гребінківська селищна рада та її виконавчий комітет здійснювали свою діяльність в звітному періоді на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України,  нормативних документів Васильківської РДА та Васильківської районної ради, інших законодавчих актів. Робота селищної ради проводилась на підставі Плану роботи Гребінківської селищної ради, затвердженого рішенням Х сесії Гребінківської селищної ради від 06.01.2012 року № 133 – Х – VІ.

За звітний період проведено 5 засідань ради, на яких розглянуто 218 питань, віднесених до загальної та виключної компетенції селищної ради. Основні питання, які виносились на засідання сесії ради:

– Про селищний бюджет на 2012 рік;

– Про Програму соціально-економічного розвитку селища на 2012 рік;

– Про підсумки соціально-економічного розвитку селища за 2011 рік;

– Про затвердження Програми з організації оплачуваних громадських робіт на 2012 рік в смт Гребінки;

– Про проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору селища;

– Про роботу Гребінківської районної лікарні по забезпеченню медичного обслуговування жителів селища;

– Про пайову участь у розвитку інфраструктури селища;

– Про встановлення номінацій для відзначення громадян, які внесли значний вклад в розвиток селища в зв’язку з проведенням урочистостей до 400-річчя з дня заснування селища.

В міжсесійний період депутати працювали в комісіях і на своїх виборчих округах. Комісія з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення (голова Кузьменко О.В.) провела 2 засідання, комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту (голова Ковальчук В.М.) провела 2 засідання, комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів (голова Пльондер О.А.) провела 7 засідань, комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та благоустрою (голова Сіленко В.М.) – 4 засідання, комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів (голова Грицай В.М.) – 3 засідання, комісія з питань будівництва, транспорту та зв’язку (голова Кузьменко Л.М.) – 2 засідання, комісія з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення (голова Волошин В.М.) – 1 засідання. Жодного засідання не провела комісія з питань релігії (голова Захарова Л.М.).

Склад виконавчого комітету Гребінківської селищної ради згідно ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” був затверджений рішенням ІІ сесії Гребінківської селищної ради VІ скликання від 22 листопада 2010 року № 9 – ІІ – VІ та змінами до нього відповідно до рішень ІІІ сесії ради VІ скликання від 11 січня 2011 року № 36 та VІІ сесії від 28 липня 2011 року № 76 – VІІ – VІ. Станом на 01.12.2011 року чисельність виконавчого комітету складає 18 осіб.

Структура виконавчих органів ради, загальна чисельність апарату ради та її виконавчого комітету також затверджена рішенням ІІІ сесії  Гребінківської селищної ради від 11.01.2011 року № 25 – III VІ   і складає 94,43 одиниці, в тому числі:

– державне управління – 13 (селищний голова, заступник селищного голови, секретар ради, головний бухгалтер, два спеціалісти І категорії (землевпорядник та спеціаліст по нарахуванню субсидій), чотири спеціаліста (секретар-друкарка, касир, 2 інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних), сторож, опалювач та прибиральниця по 0,5 ставки, водій);

– дошкільний навчальний заклад “Казочка” – 33,6 осіб;

– дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок” – 35,33 особи;

– культура – 7 осіб;

– бібліотеки – 5,5 осіб.

Робота виконавчого комітету проводилась на підставі Плану роботи, затвердженого рішенням Х сесії Гребінківської селищної ради від 06.01.2012 року № 133 – Х – VІ. В звітному періоді проведено 12 засідань виконкому, на яких заслухано 93 питань. Основні питання, які виносились на засіданні виконкому:

– Про організацію дозвілля молоді в селищі;

– Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, до яких будуть залучатися засуджені за правопорушники для відпрацювання громадських робіт;

– Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища;

– Про підсумки соціально-економічного розвитку селища за 2011 рік;

– Про Програму соціально-економічного розвитку селища на 2012 рік;

–  Про проведення відкритого турніру з міні-футболу серед дітей 12-13 років, присвяченого 400-річчю заснування селища Гребінки;

– Про хід виконання проведення двомісячника по благоустрою селища;

–  Про відзначення 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні;

– Про розгляд листа головного лікаря ДЗ ”Васильківська районна санітарно-епідеміологічна станція“;

– Про Заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах селища;

– Про затвердження Заходів щодо підготовки житла і об’єктів соцкультпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період;

– Про хід виконання Заходів щодо підготовки житла і об’єктів соцкультпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період;

– Про забезпечення в селищі виборчих прав громадян, законності, прозорості та відкритості виборчого процесу на виборах народних депутатів України;

– Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 6 місяців 2012 року;

– Про відзначення 21-ої річниці проголошення Незалежності України;

– Про підготовку та відзначення Дня селища;

– Про готовність навчально-освітніх закладів селища до 2012-2013 навчельного року;

– Про проведення районної Спартакіади;

– Про готовність виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України;

– Про утворення організаційного комітету по проведенню Дня пам’яті  жертв голодомору;

– Про виконанню Плану благоустрою за 2012 рік.

Бюджет

На фінансуванні бюджету селищної ради знаходяться:

державне управління;

ДНЗ ”Казочка“;

ДНЗ “Дзвіночок”;

Будинок культури по вул. Карла Маркса, 158;

4 бібліотеки;

2 художніх народних колективи.

Бюджет Гребінківської селищної ради на 2012 рік був затверджений рішенням Х сесії селищної ради від 06.01.2012 року № 123– Х – VІ по доходах в сумі 4260000 грн., в т.ч. загальний фонд – 3705600 грн. та спеціальний фонд – 280000 грн.

По результатам 2012 року доходи селищного бюджету склали 4570662,00 грн. (чотири мільйони п’ятсот сімдесят тисяч шістсот шістдесят дві грн. 00 коп.), в тому числі: доходи загального фонду селищного бюджету виконані в сумі 3506202,00 грн., що становить 148,99 % до затверджених річних призначень та 148,99 % затверджених показників на 12 місяців; доходи спеціального фонду 1064644,49 грн., що становить 191,8 % до затверджених річних призначень та 191,8 % затверджених показників на 12 місяців.

Найбільшим джерелом формування закріплених доходів селищного бюджету є податок з доходів найманих працівників, на долю якого припадає 186,99 % загальної суми.

Видатки селищного бюджету за 2012 рік склали 4801278,00 грн.), в тому числі видатки: загального фонду – 3829676,00 грн., що складає 89 % до затверджених призначень на 2012 рік, спеціального фонду – 967893,00 грн., що складає 74% до затверджених призначень на 2012 рік.

На протязі звітного періоду постійно працював комітет з конкурсних торгів Гребінківської селищної ради. Комітетом проведено процедури закупівлі в одного учасника електричної енергії та газу природного на 2012 рік та розпочато в грудні 2012 року відповідні процедури закупівлі на 2013 рік.

Благоустрій, будівництво та реконструкція

були предметом особливої уваги виконавчого комітету. План благоустрою селища Гребінки був розроблений виконавчим комітетом і затверджений рішенням ХІ сесії Гребінківської селищної ради від 04 квітня 2012 року № 138-ХІ-VІ. Хід виконання Плану благоустрою перебував під постійним контролем виконавчого комітету.

На початку та в кінці року значна увага була приділена розчищенню доріг вулиць селища від снігу та стану залізних містків, які з’єднують вулиці Радянська та Стаханівська, Чехова та Суворова, забезпеченню нормального проходу до них. Проведено  роботи по впорядкуванню зелених насаджень по вулиці Леніна, обрізанню сухих гілок і дерев, які потенційно несли загрозу життю людей, споруд і механізмів в разі можливого падіння.

В рамках проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та санітарної очистки селища проведено впорядкування клумб в центрі селища, в парку та біля в’їзного знаку, приведено в належний санітарний стан два кладовища, Меморіал загиблим в роки Великої Вітчизняної війни односельчанам та Меморіал жертвам голодомору 1932-1933 років. Організовано побілку дерев по вулиці Леніна та селищних парках. За дольової участі підприємств та установ селища, приватних підприємців, громадських організацій, депутатів та членів виконавчого комітету проведено вирубку сухих дерев та кущів на території старого кладовища. Проведено також обрізання сухих дерев та кущів, побілку дерев на зелених насадженнях вздовж автомагістралі Київ-Одеса в межах селища. На пішохідних доріжках по вулиці Леніна встановлено урни для сміття. Сміттєзбірники встановлено на території селищного кладовища.

Традиційно велику увагу було приділено ремонту і утриманню доріг вулиць селища. Проведено роботи по реконструкції доріг вулиць селища  Лесі Українки і Спартаківська на суму 299080,37 грн., Набережна на суму 299362 грн. Проведено поточні ремонти доріг вулиць Червоноармійська на суму 19958 грн., Набережна на суму 18052, 02 грн., Леніна на суму 16825 грн., за кошти Київської обласної державної адміністрації проведено роботи по укладанню частини верхнього одягу дороги по вулиці Набережна на суму 100000 грн. Силами і за кошти Служби автомобільних доріг у Київській область проведено роботи по поточному ремонту дороги по вулиці Білоцерківська, поточний ремонт місцевих під’їздів автомагістралі Київ-Одеса в межах селища, відновленню освітлення в підземних і надземних пішохідних переходах, поточний ремонт підземного переходу в центрі селища. Проведено роботи по улаштуванню  з’їзду дитячих колясок та велосипедів на підході до залізного містка, яких з’єднує вулиці Радянська та Стаханівська, висипці доріжок на селищному кладовищі на суму 14000 грн. За сприяння Васильківської РДА, адміністрації навчальних закладів селища проведено ремонт огорожі, лавочок для сидіння глядачів та трибуни на стадіоні.

За сприяння Народного депутата України Засухи Т.В. проведено роботи по добудові другого поверху добудови споруди приміщення Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 100000 грн., а також закінчено роботи по самій добудові. За кошти Київської обласної дирекції УППЗ “Укрпошта” проведено ремонт зовнішньої частини приміщення Гребінківського поштового відділення зв’язку. За сприяння і спонсорської допомоги ТОВ “Еталон”,  встановлено сучасну споруду в’їзного знаку зі сторони міста Біла Церква. ФОП Майструк Б.Ю. встановлено нову архітектурну форму на місці автобусної зупинки навпроти приміщення Гребінківської гімназії з добудованим накриттям для тимчасового перебування пасажирів. Адміністрацією Гребінківського споживчого товариства проведено ремонт існуючого магазину в центрі селища, змінено профіль підприємства – створено міні-маркет “Щедрий кошик”. ФОП Сіленко Ю.В. встановлено магазин ”Гастрономчик плюс“ навпроти примішення ЗОШ І-ІІІ ст. і встановлено нову огорожу недобудованого приміщення лікарні.

Проведено ряд робіт, які не були передбачені Планом благоустрою, зокрема:

–        за сприяння підприємців селища встановлено дитяче спортивно-ігрове обладнання в парку біля цукрового заводу;

–        виготовлення та монтаж комплексу пам’ятного знаку на Меморіалі загиблим в роки ВВв односельчанам на суму 14000 грн.;

–        облаштування бетонної огорожі біля приміщення Будинку культури на суму 7150 грн.;

–  реконструкцію систем водовідведення ДНЗ “Казочка” та ”Дзвіночок“ на суму 15,7 тис. грн..;

– влаштування відмостки приміщення ДНЗ ”Дзвіночок“.

З різних причин залишились невиконаними наступні роботи, які були передбачені Планом благоустрою на 2012 рік:

– реконструкція ритуальної площадки на селищному кладовищі (виконавці – виконком селищної ради, КП ”Гребінківське ЖКГ“);

–   реконструкція мереж вуличного освітлення (виконавці – виконком селищної ради, КП ”Гребінківське ЖКГ“);

–  влаштування відведення стічних та талих вод з вулиці Проектна (виконавці –  виконком селищної ради, ТОВ “Арай Україна ЛТД”);

–  встановлення резервуару для ІІ підйому води мережі централізованого водопостачання центральної частини селища (виконавець –   ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”);

– проведення поточного ремонту частини місцевого під’їзду, прилеглого до територій НДКК “Фірма “Конкорд-ГЕЙ” та ТДВ ”Агропрогрес“ до перетину з вулицею Франка (виконавці – НДКК “Фірма “Конкорд-ГЕЙ” та ТДВ ”Агропрогрес“).

На пленарному засіданні сесії Гребінківської селищної ради розглянуто питання ”Про пайову участь у розвитку інфраструктури селища Гребінки“  і прийнято відповідне рішення (РС від 19.07.2012 року № 170-XIIVI).

Утримання об′єктів комунальної власності та об′єктів соцкультпобуту.

В комунальній власності Гребінківської селищної ради станом на 01.01.2013 року перебувають 8 об′єктів комунальної власності, зокрема:

– приміщення Гребінківської селищної ради по вулиці Леніна,2;

– приміщення Гребінківського селищного відділення міліції по вулиці Київська, 91/2 ;

– приміщення Будинку культури по вулиці Карла Маркса, 158;

– приміщення ДНЗ “Казочка” по вулиці Леніна, 23а;

– приміщення Центру дитячої та юнацької творчості по вулиці Леніна,80;

– приміщення ДНЗ “Дзвіночок” по вулиці Південна,9;

– очисні споруди по вулиці Індустріальна, 6.

Частина об′єктів комунальної власності перебуває в оренді.

Виконавчим комітетом селищної ради були розроблені і затверджені рішенням виконкому від 27.05.2012 року № 40 Заходи щодо підготовки об’єктів житла і соцкульпобуту до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013  року, виконання яких було під постійним контролем. Виконання Заходів дало можливість підготуватися і нормально вступити в опалювальний сезон.

ДНЗ ”Казочка”

В звітному періоді за кошти селищної ради в дитячому придбано:

· стільці – 57 шт.

· столи шестимісні – 6 шт.

· шафа для роздягання – 8 шт.

· шафа для горщиків – 1шт.

· 90 постільних комплектів;

· 130 комплектів посуду;

· тюль в музичний зал.

В літній період проведено ряд ремонтних робіт:

· замінено каналізаційну трубу від кухні до каналізаційного люку;

· зроблено п’ять нових пісочників та завезено в них пісок;

· відремонтовано та пофарбовано ігрові споруди та павільйони на ігрових майданчиках;

· відремонтовано та укріплено вхідні східці;

· відремонтовано та утеплено двері пожежного виходу на другому поверсі;

· замінено підлогу в груповій кімнаті старшої групи;

· пофарбовано підлогу в роздягалках всіх груп та на міжповерхових східцях;

· покладено плитку кахельну у прохідних коридорах на першому поверсі;

· частково замінено плитку в туалетній кімнаті ІІ молодшої групи;

· відремонтовано асфальтне покриття біля кухні.

В дошкільному навчальному закладі з 1 вересня 2012 року функціонує дві ясельні групи і чотири дошкільні групи. В ясельних групах перебуває 33 вихованці, в ІІ молодшій групі -26 дітей,  в середній  – 22  дітей,  в старших – 40.

Загальна кількість дітей дошкільного віку складає 121 особа.

В звітному періоді за кошти селищної ради в ДНЗ придбано:

стільці 65 шт.;

столи шестимісні 12 шт.;

стіл для ігр з піком та водою 1 шг.;

методичний куточок 1 шг.;

постільні комплекти – 130 шт;.

тюль для музичної зали;

зроблено передплату методичних видань;

закуплено миючі засоби;

придбано медикаменти;

замінено мийки в вікових групах;

замінено електролічильник;

вмонтовано електрощит.

Виконано ряд ремонтних робіт: зроблено частковий ремонт каналізаційних труб; поновлено обмотку навколо будівлі; завезено пісок; зроблено косметичний ремонт по всьому дитячому садку; зроблено частковий ремонт кладової.

В ДНЗ з функціонує 6 груп (1 ясельна та 5 дошкільних). Загальна кількість дітей складає 127, в тому числі:

ясельна група 19 дітей;

II – молодша група 24;

дві серед ні – 44 дітей;

дві старші – 40 дітей.

Зміст навчально – виховної роботи в дошкільному навчальному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти відповідно до програм розвитку, навчання, виховання дітей. В цьому навчальному році ДНЗ працює за Базовою програмою розвитку дитини “Я у Світі” та програмою для дітей старшого віку ”Впевнений старт“. Дитячий садок працює за фізкультурно – оздоровчим напрямком. В садку функціонують на безкоштовні основі чотири гуртки: екологічний, фізкультурно – оздоровчий, нетрадиційне малювання, ручна праця. Парціальні авторські програми наших педагогів затверджені обласним інститутом КОГПОГЖ для масового впровадження у навчально – виховному процесі навчальних закладів району.

В рамках підготовки  до зими проведено наступні роботи:

– косметичний ремонт по всіх вікових групах (штукатурка, побілка, фарбування, лакування підлоги в двох групах);

– фарбування перил, ганку на вулиці;

– косметичний ремонт харчоблоку, пральні;

– наведено належний порядок в підвальному приміщенні та погребах;

– відремонтовано вхідні двері в музичній залі;

утеплені вікна, двері -1-го поверху;

– придбано тенти для накривання пісочних ящиків.

Житлово-комунальне господарство

На протязі звітного періоду виконавчий комітет селищної ради приділяв велику увагу забезпеченню нормального функціонування комунального підприємства виконкому “Гребінківське ЖКГ”.  В господарському віданні комунального підприємства перебувають: житловий фонд (56 житлових будинків); нежитлові будинки комунальної власності селищної ради; водопровідні мережі протяжністю 4872,6 п.м.; каналізаційні мережі протяжністю 4310 п.м.; артезіанські свердловини – 2 шт.; фекальні станції – 3 шт.; 0,824 км повітряних ліній 10 кВ; 1,4 км кабельних ліній 10 кВ; 2,44 км повітряних ліній 0,4 кВ, три ТП. Рішенням ХІІ сесії Гребінківської селищної ради від 19 липня 2012 року № 161 – ХІІ – VІ передано в господарське відання КП “Гребінківське ЖКГ” наступні об’єкти комунальної власності Гребінківської селищної ради:

– повітряну лінію 0,4 кВ по вулицям Південна, Заводська, Леніна, Білоцерківська;

– кабельну лінію 0,4 кВ протяжністю 180 п/м по вулиці Південна;

– кабельну лінію 0,4 кВ протяжністю 345 п/м по вулиці Південна;

– однотрансформаторну ТП по вулиці Південна;

– однотрансформаторну ТП по вулиці Білоцерківська;

– двотрансформаторну ТП по вулиці Леніна;

– повітряну лінію 10 кВ протяжністю 0,824 км по вулиці Білоцерківська;

– кабельну лінію 10 кВ протяжністю 1,4 км;

– кабельну лінію 0,4 кВ протяжністю 2,44 км;

– приміщення ДНЗ “Дзвіночок” по вул. Білоцерківська;

а рішенням ХV сесії від 15 грудня 2012 року № 199 –ХVVІ – селищний цвинтар.

Середньооблікова чисельність штатних працівників складає 19 чоловік. Обсяг надання послуг населенню складає: по вивезенню ТПВ – 1386,75 куб. м., по холодному водопостачанню 63 тис.куб.м. За кошти селищного бюджету проведено наступні роботи: благоустрій селища – 5 тис. людино-годин – 72,6 тис. грн., вивезення ТВ – 310 куб.м – 27,2 тис. грн., водопостачання ДНЗ “Дзвіночок” – 4,2 тис. грн., обслуговування селищного цвинтаря – 7,3 тис. грн., ремонт системи водовідведення ДНЗ ”Казочка“ – 15,7 тис.грн. Заборгованість населення по сплаті житлово-комунальних послуг станом на 01.01.2013 року становить 52,0 тис.грн. Заборгованість підприємства по сплаті ПДВ станом на 01.0.2013 року складає 61,515 тис. грн..

На 2012 рік заключено договір з Васильківським РП ПАТ “А.Е.С. ”Київобленерго“ на електропостачання, а також договір на спільне користування електромережами та підстанціями. Розроблено нормативні документи про кількісний склад електромонтерів та розрахунок по оплаті Васильківським РП за користування лініями електропередач, що знаходяться на балансі селищної ради та передані в оперативне відання комунальному підприємству. Отримано дозвіл на водокористування. Заключено договір по обслуговуванню димових та вентиляційних каналів та відновлення димарів з “Міською службою замовника” міста Біла Церква.

Адміністрацією підприємства розроблено графік вивезення сміття від приватного сектора, згідно якого регулярно вивозиться сміття.

Відбулися зміни в керівному складі підприємства. В зв’язку з виходом на пенсію першого директора підприємства Корнієнка Анатолія Григоровича заключено контракт з новим директором, яким став Фурса Ігор Іванович. В 2012 році виконано наступні роботи:

– підготовка водогону холодної води до роботи в осінньо-зимовий період (ізолювання труб) на суму 7,0 тис. грн.;

– поточні ремонти трубопроводів по вулицях Леніна, Південна, Білоцерківська;

– реконструкція систем водовідведення ДНЗ “Казочка”, ”Дзвіночок“ на суму 15,7 тис. грн.;

– ремонт резервних насосів на заміну на суму 3 тис. грн.;

– частковий ремонт вхідних дверей по вулиці Південна в будинках №№ 20,22;

– заміна трубопроводу холодної та гарячої води та встановлено сантехнічне обладнання в приватній квартирі по вулиці Південна;

– ремонт трактора МТЗ-80 на суму 13,0 тис. грн.

Придбано також слюсарні інструменти на суму 6,0 тис. грн., офісне обладнання (факс) на суму 1200 грн., куточки споживачів, вивіски на будинки на суму 1300 грн. З метою покращення обслуговування жителів житлового фонду проведено телефонну лінію до споруди артсвердловини. Розпочато судові процеси з ліквідації заборгованості населення по сплаті житлово-комунальних послуг.

На початку 2012 року виконавчий комітет розглянув питання “Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, до яких будуть залучатися засуджені за правопорушники для відпрацювання громадських робіт”. На протязі звітного періоду громадські роботи відбували 154 особи, які відпрацювали 4087 людино-годин і отримали заробітну плату на загальну суму 37549,84 грн. (з відрахуваннями).

Кілька слів щодо стану  житлових фондів, які перебувають на балансі інших підприємств. На жаль, тут є ще багато невирішених проблем. В звітному періоді так і не вирішилось питання передачі житлових фондів, які перебувають на балансі ПАТ ”Гребінківський машинобудівний завод” та ТДВ ”Агропрогрес” до комунальну власність селищної ради. Також проблемним залишається питання забезпечення водопостачання житлового фонду ПАТ ”Гребінківський машинобудівний завод” в літній період. Дещо покращило питання централізованого водопостачання центральної частини селища проведення робіт по прочистці діючої артсвердловини, які були проведені в березні минулого року. До цих проблем додалося питання нормального електропостачання, поскільки в вечірній час, особливо взимку, напруга в мережі падає до 135 Вольт. Немає зрушень і в питанні приведення тарифів на комунальні послуги у відповідність з затратами на їх надання та у відповідність з “Переліком послуг з утриманням будинків і споруд” згідно чинного законодавства. Те ж саме стосується адміністрацій ТДВ “Агропрогрес” та ДП ДГ “Саливінківське”. Думаю, що після вирішення ситуації,яка склалася з ремонтом даху будинку № 21 по вулиці Леніна,частина якого була зруйнована внаслідок випадання великої кількості снігу на початку грудня минулого року, адміністрація ПАТ ”Гребінківський машинобудівний завод”, яка є балансоутримувачем будинку, приділить більше уваги переведенню питання передачі житлового фонду до комунальної власності селищної ради.

Земельні питання

Вся територія селища становить 4554,4 га. В межах населеного пункту 1400,7 га , за них:

землі у володінні і користуванні громадян – 812,72 га;

землі загального користування – 114,9 га;

землі у користуванні організацій, підприємств, установ – 462,48 га;

під селищним сміттєзвалищем – 10,6 га.

На даний час землі запасу становлять 71,7 га, з них передано в оренду

фермерському господарству “Олександра” – 69,7 га.

Заключено 2 договіри оренди: з ФОП Індиченко В.В. на земельну ділянку площею 0,0198 га під нежитлову будівлю-магазин на 49 років та з громадянкою Російської Федерації Хусточкіною В.І. на земельну ділянку площею 0,0943 га для будівництва, обслуговування житлового будинку на 30 років.

Виготовлено та роздруковано 38 Державних акти на право приватної власності на землю, в стадії виготовлення 47 технічних документацій щодо оформлення Державних актів.

Щосереди прийом громадян проводить землевпорядна організація – ТОВ “ВВОСС”.

Освіта

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Педагогічний колектив Гребінківської середньої загальноосвітньої школи у своїй роботі керується Конституцією України, законами України „Про освіту”, „Про середній загальноосвітній заклад”, Указами Президента щодо освіти, власним Статутом.

У 2013  році в школі у 28-ти класах навчається  678 учень.

З них у школі І ступеня        –        319   учнів,

ІІ ступеня         –       277   учнів;

ІІІступеня        –        63     учні;

Гребінківську  середню загальноосвітню школу очолюють:

Ковальчук Валентина Михайлівна – директор школи, 1955 року народження, вчитель української  мови і літератури, педагогічний стаж 34 роки, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Гук Ганна Григорівна – заступник директора школи з навчально-виховної роботи, 1961 року народження, вчитель історії, педагогічний стаж 30 років, спеціаліст вищої категорії,  вчитель методист , відмінник освіти України.

Корнієнко Ірина Степанівна – заступник директора школи з навчально-виховної роботи, 1972 року народження, вчитель української мови та літкратури, педагогічний стаж 19 років,  спеціаліст  вищої категорії.

Кушніренко Олена Віеторівіна  – заступник директора школи з виховної роботи, 1956 року народження, вчитель початкових класів, педагогічний стаж 36 роки, спеціаліст вищої категорії, Заслужений вчитель України.

Жила Леонід Васильович – заступник директора  по господарській частині.

Соціальний педагог – Мушта Валентина Олексіївна, педагог-організатор – Котухова Ксенія Заудіновна, практичний психолог –  Кульчицька Ганна Євгеніївна.

Педагогічний колектив складається з 59 вчителів. З них 49 основних працівників, 10 сумісників.

Із основних вчителів   мають вищу освіту – 43 вчителі.

В основному школа укомплектована педагогічними кадрами.

У школі  працює 27 чоловік  обслуговуючого персоналу.

Школа працює за кабінетною системою: обладнані 2 кабінети інформатики, кабінети фізики, математики, біології, географії, хімії, історії, англійської мови, кабінет психолога та соціального педагога, кабінет логопеда, обслуговуючої праці, майстерні по обробці дерева і металу. Працює спортивний зал.

Навантаження вчителів у 2010 – 2011 навчальному році становить в середньому  21,8    годин на тиждень.

Робочий навчальний план школи включає інваріантну та варіативну складову. Всі години варіативної складової використовувались на ведення профільного навчання, додаткових предметів та курсів за вибором.

Організація допрофільного навчання у 8-х  класах.

З урахуванням кадрово-методичного забезпечення та умов навчально-технічної бази ,  згідно бажань учнів та їх батьків у 8-х класах, вибрано курси для поглибленого вивчення:

– математики  у 8-А  класі (  1 година ).

– людина і світ професій  у 8-Б,  8-В класах ( по 2 година  як курсу за вибором).

Організація профільного навчання.

З урахуванням кадрово-методичного забезпечення та умов навчально-технічної бази ,  згідно бажань учнів та їх батьків у 10 х класах, визначено такі профілі:

10-А клас – історичний, 10-Б клас – технологічний.

11-А клас – технологічний , 11-Б – універсальний.

Вибрано курси для  поглибленого вивчення :

– української мови у 11-А, 11-Б,   – 1 година  (за рахунок курсів за вибором);

– історія України у 10-А, 11-Б, – 1 година (за рахунок курсів за вибором);

– інформатика у 10-А, 10-Б  класах – 1 година (за рахунок курсів за вибором).

Згідно заяв батьків учні  10-11 класів навчаються в  МНВК „Гребінківський”, відповідно передано 16,5 годин , що обумовлено наказом по Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 134    від 01.09.2011 року.

Поділ класів на групи.

Для проведення уроків української мови , англійської мови та трудового навчання здійснюється поділ на групи у  5-9 класах :

– англійська мова  6-А, 7-А, 8-А;

– українська мова  6-А, 7-А, 8-А;

Всі 10-11 класи діляться для практичних занять з інформатики.

У 10 класах для вивчення предмету «Захист Вітчизни» здійснюється поділ на групи ДПЮ та медико-санітарної підготовки.

Даний поділ регламентовано нормативами , затвердженими Наказом Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002року, №128 .

Організація індивідуального навчання.

Згідно положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 20.12.2002 року №732, та на підставі медичних довідок      організовується  індивідуальне навчання для учнів 2-х  і 5-го класів.

Організація викладання предметів варіативної частини.

З урахуванням інтересів і потреб учнів, а також можливостей кадрово – методичного забезпечення визначено курси за вибором , факультативи та спецкурси .

Адміністрація школи велику увагу приділяє атестації та курсовій перепідготовці педпрацівників, що дає змогу підвищити та підтвердити вчителям фаховий рівень та виявити їх професійну підготовку , відповідність посаді. Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до Закону України „Про освіту” (ст.54) на основі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом МОН України №419 від 01.12.1998 року. Протестувалось у 2011-2012 навчальному році – 14 педпрацівників.

Педагогічний колектив школи у 2011-2012 навчальному році працює над науково-методичною проблемою „ Розвиток позитивного інтелектуально-особистісного  потенціалу учнів шляхом оптимального застосування в навчально-виховному процесі інноваційних технологій навчання та виховання”.

Реалізуючи науково-методичну проблему, переважна більшість вчителів школи постійно перебувають в пошуку конкретних розробок, нових форм та методів роботи.

Працюють методичні об’єднання вчителів та методична рада. Проведено 5 засідань методичної ради, 8 засідань педагогічної ради.

У школі проводиться інноваційна діяльність педагогів.

У школі І ступеня працює Програма всебічного розвитку дитини „Крок за кроком” (вч. Бойченко Л.І., Лисюченко Р.І., Сілецька О.В.), ”ПізнеЗнайко“ (вч. Волошина Т.М., Гонор Т.А.)

Вчителі англійської мови працюють за підручником британських видань.

У школі працює програма Здорового способу життя „Рівний рівному”, «Діалог» – керівники Кузьменко Л.М., Яковенко Т.В.

Слід відзначити участь учителів у підготовці та проведенні педагогічної виставки „Освіта Васильківщини-2012”. Для участі в ній були підготовлені роботи з таких номінацій:

з/п

Назва номінації

Тема матеріалів

ПІБ вчителя

1.

Початкова  освіта

«Формування комунікативних умінь молодших школярів»

Лисюченко Римма Іванівна

«Організація ігрової діяльності на уроках математики»

Желяк Марія Олексіївна

«Організація  самостійної роботи на уроках математики»

Марченко Лариса Андріївна

2.

Гуманітарна освіта

– Українська мова і література

«Підвищення грамотності учнів на  уроках української мови »

Шестопал Світлана Петрівна

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови»

Школенко Юлія Іванівна

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури»

Мушта Валентина Олексіївна

Англійська мова

«Проектна робота  – як вид комунікативної діяльності на уроках англійської мови»»

Мельник Олена Миколаївна

Світова література

«Живопис та музика на уроках словесності»

Кучеренко Світлана Михайлівна

3.

Прирордничо-математична освіта

Математика

«Розвиток особистісно-орієнтованого навчання на уроках математики»

Корнієнко Юлія Анатоліївна

Інформатика

«Форми та методи організації навчальної діяльності на уроках інформатики»

Горецький Сергій Олександрович

Біологія

«Розвиток пізнавальних здібностей на уроках біології та географії»

Зуб Наталія Миколаївна

4.

Трудове навчання.

Фізична культура. Основи безпеки життєдіяльності

Фізична культура

«Формування в учнів навичок здорового способу життя на уроках і в позаурочний час»

Москалюк Наталія Віталіївна

Відзначені роботи Лисюченко Р.І., Кучеренко С.М., Мельник О.М.

Також взяли участь у конкурсі «Вчитель року-2012». Номінація «Історія» – Забарна Р.В. – зайняла  І місце у районі, номінація «Початкові класи» – Сілецька О.В.- зайняла ІІ місце у районі.

Проведено районні методичні засідання  в номінаціях –  «Початкова школа», «Математика», «Психологія», «Образотворче мистецтво».

Педколектив приділяє увагу організації  роботи з обдарованими дітьми. Були проведені шкільні предметні олімпіади з базових  дисциплін.

Учні брали активну участь:

· у Всеукраїнському конкурсі з природознавства «Колосок»:

2010-2011 н.р. – 69  учасників  з них 43 золотих, 25 срібних призерів;

2011-2012 н.р. – 86 учасників з них 27 золотих, 42 срібних призери.

· у Всеукраїнському конкурсі суспільних  дисциплін і громадянської освіти «Лелека»:

2010-2011 н.р. – 42 учасники з них 3 срібних, 3 бронзових призера.

2011-2012 н.р. – 61 учасник з них 2 срібних і 13 бронзових.

· У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

2010-2011 н.р. – 145 учасників з них 39 відмінних, 63 добрих результати.

2011-2012 н.р. – 86 учасників з них

· У Міжнародному  конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

2010-2011 н.р. – 80 учасників з них  учениця 4-Б класу Линник Юлія стала переможцем ІІ туру і була учасником ІІІ туру. Увійшла в 10 найсильніших учнів – посіла 6 місце у ІІІ турі.

2011-2012 н.р. – 82 учасники з них : Любченко О.(8-В клас)  посів І місце у ІІ турі, Линник Ю. (5-Б клас) І місце в ІІ турі і УІ місце в ІІІ обласному турі.

У Міжнародному конкурсі з фізики «Левеня»:

2011-2012 н.р. – 24 учасники з них

Робота   у секціях МАН:

Гавриш Дмитро – 11-А клас (математика) І місце, Осіпенко Юлія – 11-А клас (хімія) І місце, Фещенко Ірина 11-А клас (психологія) І місце.

Перший семестр 2011-2012 навчального року на «10-12» закінчило 59 учнів.

За підсумками роботи по вихованню підростаючого покоління наша школа є лідером в районі і по рейтингу займає   перше місце.

В школі працювали такі гуртки :

п/п

ПІП керівника

К-сть

год.

Назва гуртка

2.

Войтенко С.І.

2

„Українська народна  вишивка”

3.

Пащенко Ю.Ю.

1

„Туристичними  стежками»

4.

Чернишенко Д.П.

2

ВІА 9-ті ,10-ті класи

5.

Круглик С.В.

2

Ізостудія

6.

Корнієнко  О.А.

2

Танцювальний

7.

Бесідовська Р.Д.

2

Сучасний танець

8.

Корнієнко І.С.

1

Літературне слово

9.

Яковенко Т.В.

2

Екологія і світ

10.

Вангородська Н.Є.

1

Співочий

Всього                                   20

Військово – патріотичне виховання

1.

Москалюк  Н.В.

3

Юний баскетболіст

Золота корзина

Заслугами  роботи: гуртків школа має гарні результати:

– ВІА (керівник Чернишенко Д.П.), конкурс солістів – виконавців Осіпенко Ю. (11-А клас) – І місце серед композиторів, Линник Ю. (6-Б клас) – І місце серед музикантів, ансамбль «Кручені панянки» – І місце, ансамбль дівчат 7-А класу – ІІ місце;

– «Туристичними стежками» (керівник Пащенко Ю.Ю.) – поїздки-подорожі за кордон та по Україні,  участь в районних туристичних змаганнях – УІ і ІХ місце та   3-и срібні медалі індивідуальні ;

– Ізостудія (керівник Круглик С.В.) – призові місця в районі, області

районний ІІ тур –  Коробченко Жанна ( 8-А клас) – І місце,  Білик Валерія (9-А клас)– І місце, Корнієнко Надія (11-А клас) – І місце

обласний ІІІ тур: – Коробченко Жанна ( 8-А клас) – ІУ місце,  Білик Валерія (9-А клас)– ІІІ місце, Корнієнко Надія (11-А клас) – У місце;

– «Ерудит»  – всі вікові команди ( 4-6 класи, 7-8 класи, 9-10 класи) переможці в районних змаганнях, учасники обласних змагань (старша група) – І місце;

– «Літературне слово» (керівник  Корнієнко І.С.) – Казиду Б. (8-А клас) – І місце серед поетів,  Петруня А. (5-В клас) – І місце серед читців;

– «Сучасний танець» (керівник Бесідовська Р.Д.) – ІІ місце, танцювальний колектив «Ромашка» у фестивалі «Таланти  твої, Васильківщино!»;

– Хореографічний (керівник Корнієнко О.А.) – Салига  К. (6-А клас) – серед солістів-танцюристів – ІІ місце, колектив «Непоседи»  у фестивалі «Таланти твої, Васильківщино!» – ІІ місце;

Велику роль у виховній роботі відіграють учасники і класні керівники  і керівники гурткової роботи.

– Українська народна вишивка (керівник Войтенко С.І.) – призові місця гуртківців у конкурсі юних митців народного ремесла – І місце Строкач О., ІІ місце – Люта Д.

Всіх переможців нагороджено грамотами районного і обласного рівнів. На заключному концерті  фестивалю «Таланти  твої, Васильківщино» всім  призерам було вручено  в подарунок солодощі.

«Юний баскетболіст» і «Золота корзина» (керівник Москалюк Н.В.) – переможці обласних змагань –Шілін М. (7-А клас) – ІІ місце, Строкач О. (7-А клас) – ІІ місце,  Ерофеєв Д. (6-Б клас) –ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу.

Учні школи взяли участь в районній легкоатлетичній спартакіаді, де зайняли ІІІ місце.

В районних змаганнях з футболу – ІІ місце.

В районних змаганнях з настільного тенісу – І місце.

В районних змаганнях з шашок – ІУ місце.

В районних змаганнях з баскетболу (юнаки) – ІІІ місце.

Зайняли 1 місце в обласних змаганнях з баскетболу на першість Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Посіли  ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу.

По підсумках спортивних змагань серед 30 шкіл району за 2010-2011 н.р. наша школа посіла почесне ІІ місце.

Всі події, які відбуваються в школі  висвітлюються на  стендах «Голос учкому», «Соціально-психологічна служба діє», « Шкільне життя».

В  співпраці  педколективу та батьків на належному рівні ведеться робота з батьками: діє батьківський всеобуч, 4 рази на рік відбулися засідання загально-шкільного батьківського комітету, де обговорювалися  актуальні робочі питання ( форма для учнів, поведінка і навчання, райди-перевірки в місця відпочинку, побудова туалету.

На належному рівні проводилась робота методичних об’єднань класних керівників. Можна відмітити діяльність  таких вчителів, як 11-А клас (кл.керівник Мельник О.М.), 11-Б клас (кл.керівник Сосновська Л.М.), 9-В клас (кл.керівник Забарна Р.В.), 8-А клас (кл.керівник Школенко Ю.І.), 6-А клас (кл.керівник Москалюк Н.В.) –постійні учасники всіх заходів, які  проводяться в школі. Можна відзначити таких кл.керівників, як Мельник О.М., Марченко Л.А., Желяк М.О., Куценко  О.А., – виховні заходи, розроблені цими вчителями надруковані в журналах «Класний керівник» №7, № 8 в квітні 2011 року.

На зразок роботи кл.керівників потрібно відзначити вчителів початкових класів ( Невзгляденко Л.О., Гонор Т.А., Руденко Н.М., Бойченко Л.І., Желяк М.О., Волошина Т.М., Лисюченко Р.І.,  Куценко О.А., Сілецька О.В.,  Марченко Л.А.).

За навчальний рік в школі проводяться  традиційні свята: перший і останній дзвоник, випускні свята, День вчителя, новорічні  віншування, свято 8-го Березня, День Перемоги та інші.

Всі ланки виховної роботи : заступник директора з виховної роботи Кузьменко Л.М., педагог-організатор Соловова К.З., соціальний педагог Мушта В.О., психолог Кульчицька Г.Є. співпрацюють з місцевими органами влади, соціальними службами,  кримінальною міліцією, спорт школою, ЦДЮТ. Співпраця в роботі допомагає досягти успіхів і в районі ( призові місця на конкурсі художньої самодіяльності вчителів : І місце – Чернишенко Д.П. серед музикантів, ІІ місце – Корнієнко І.С. серед поетів; ІІІ місце в обласному  конкурсі по історії закладу освіти – (вчителі Кузьменко Л.М., Забарна Р.В., Фокіна Ю.Ю., Пащенко Ю.Г., Корнієнко І.С.)

Вже декілька років поспіль  школа  працює за програмами: «Діалог» (Кузьменко Л.М., Яковенко Т.В.), «Майбутнє починається сьогодні» (Кузьменко Л.М.,  Пльондер О.А.), «Молодь на роздоріжжі» (Мельник О.М.).

Згідно річного плану роботи шкільної бібліотеки проведена така робота:

забезпечення учнів школи підручниками;

інвентаризація підручного фонду, списання застарілих підручників;

здійснена підписка на пресу  на  2012 рік і на І квартал 2013 року (на суму  5000 грн.);

замовлено підручники на 11-ті та 3-ті класи;

замовлено художню літературу, яка вивчається в школі;

ведеться робота з читачами щодо формування і задоволення їх читацьких потреб;

ведеться популяризація бібліотечно-бібліографічних знань за допомогою екскурсій 1 та 2 класів до бібліотеки та проведенням бібліотечних уроків;

протягом навчального року були оформлені  книжкові виставки:

а) до Дня вчителя «Світло серця даруємо Вам»;

б) «В союзі з природою»;

в) «Ось де, люди, наша сила, слава України»;

г) «Без мови рідної, юначе,й народу нашого нема» ;

д) «Співець України, поет доби»;

е) «Чорнобиль – наш довічний біль»;

є) «Україна: вчора, сьогодні, завтра».

ж) Оформлені книжкові  полички «Для вас, батьки», «Нові надходження».

В школі проходила  Всеукраїнська акція «Живи, книго!». Під час проведення акції бібліотекарі  проводили серед учнів 2-3 класів конкурс знавців української казки «Країна казкова – країна книжкова». Серед учнів  4-х класів був  проведений конкурс малюнків за сторінками улюблених книг.

За допомогою бібліотекаря та класних керівників 9-х класів була проведена конференція «Твоя майбутня професія». Серед учнів 9-х класів проходив літературний брейн-ринг «Щасливий випадок». Працює шкільна їдальня, в якій харчується 320  дітей. Учні 1-4 класів харчуються  за рахунок коштів виділених державою. Старші учні харчувалися за рахунок коштів батьків.

Щорічно при школі працює літній табір «Сонечко» де оздоровлюються діти початкових класів, у 2010-2011 н.р. – оздоровилося 120 дітей, у 2011-2012 н.р. – 100 дітей.

Серед учнів 7-х класів проходив конкурс ерудитів «Парад літературних героїв».

Учні 5-х класів провели  літературну гру «Зоряна година». У березні місяці в школі проходив тиждень Шевченківської книги.

Велика робота  проведена у підготовці та проведенні  175-річчя  школи.

Були запрошені випускники  різних років, гості. Велику роботу провели заступник з ВР Кузьменко Л.М. та вчителі школи, які провели ремонт в актовому залі і саму підготовку  і проведення свята.

Аналізуючи стан  виховної роботи за  2011-2012 навчальний рік можна зробити висновок, що робота проводилась на достатньому рівні.

Робота учкому школи:

Представники учкому школи були активними учасниками районних заходів. Вегеру Родіона було обрано Головою обласної ради учнівського самоврядування .

У школі щомісяця проводились засідання учкому на якому розглядалися питання щодо підсумків проведення роботи за місяць та планування на наступний.

Постійно проводилися рейди-огляди класних кімнат.     Визначався рейтинг участі класів у загальношкільних заходах.

Учкомом було організовано та проведено ряд акцій в школі:

1. До Міжнародного Дня молоді акція «Сучасні молодіжні субкультури».

2. «Азбука здоров’я».

3. Перегляд і обговорення відеоролика «Твій Вибір» з учнями старших класів.

4. Виступ агітбригади на загальношкільних батьківських зборах на тему «Людина починається  з добра».

5. Виступ і перемога екологічної агітбригади у районному конкурсі-огляді.

6. Учні школи брали участь у :

благодійних акціях «Від серця до серця»;

«Дзвони Чорнобиля»;

Допомога Дігтярьовій Анні та ін..

В школі працює логопед – Руденко Т.І., яка надає допомогу  учнями у яких є проблеми з мовою.

В першому класі навчається 81 учень. Здійснено набір до 1-го класу (2012-2013 н.р.) . Проведено підготовчі заняття і заступник директора школи з навчально-виховної роботи  Гонор Т.А. підготувала і провела  батьківські  збори.

Щорічно проводиться облік дітей від народження до 18 років, відповідальна Гонор Т.А.

Зроблено 2 стенди для оформлення коридорів школи між 6 та 7 кімнатами. Відремонтовано холодильник, бойлер, електроплити. Проводилися поточні ремонти парт, дверних замків, інших меблів, водяних  кранів.

За сприяння голови РДА Сабадаша В.І., голови селищної ради  Збаращенко Н.С., підприємців, батьків, вчителів  побудований теплий туалет та класних кімнат у школі.

Надавалася допомога по благоустрою селища: озеленення, прибирання території школи та  пришкільної території, стадіону, біля пам’ятника Голодомору,  скопано клумби біля школи та селищної ради.

За рахунок  коштів батьків  щорічно  проводиться ремонт приміщення школи.

Кошти з благодійного фонду використовуються на придбання  товарів ( лампочок, миючих засобів, ганчірок для миття підлоги, канцтоварів, ялинкових прикрас, відер для миття підлоги, посуд для їдальні;  м’ячів футбольних, баскетбольних, волейбольних і т.п.) запчастин  для ремонту автомобіля. Виділялися кошти для техогляду, для закупівлі бензину для  участі учнів    на конкурси, змагання. Для роботи газонокосилки купували масло, бензин, льоску.

Засипали яму і забетонували навколо криницю. Відремонтували  (поштукатурили та поремонтували крани) вентиляційний колодязь біля їдальні.

Придбано 3 столи у їдальню.

Зроблено ремонт кранів та задвижок опалювальної системи.

Озеленено школу (придбано ринки та посаджено вазони).

Придбано господарчі товари ( тарілки, чашки, стакани, ножі, кувшини, фруктовниці, вилки, ложки і т.п.)

До роботи в новому навчальному році пророблена така робота:

проведено поточний ремонт коридорів, класних кімнат, спортивного залу, актового залу, їдальні, майстерень, маленької школи;

Потрібно добудувати приміщення майстерні. Побудувати приміщення для навчання учнів  початкової школи.

Гребінківська гімназія

У 2011 – 2012 навчальному році виховна діяльність колективу Гребінківської гімназії  була спрямована на реалізацію виховної проблеми  “Соціалізація учнівської молоді в умовах реформування та гуманізації освіти”, на виконання Закону України “Про освіту”, Закону України “Про загальну середню освіту”, Законів України “Про дорожній рух”, “Про пожежну безпеку”, “Про охорону здоров’я”, Закону України “Про охорону дитинства”, Комплексної програми профілактики злочинності, Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти, Концепції громадянської освіти в Україні, Концепції превентивного виховання дітей та молоді, Закону України “Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення”, Комплексної програми профілактики запобігання поширенню алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та СНІДУ серед населення регіону. У зв’язку з цим педагогічний колектив школи вирішував таку виховну проблему: “Формування навичок здорового способу життя в процесі навчання та виховання учнів”. Виховна робота з учнями 5-11-их класів здійснювалася згідно річного плану роботи гімназії.

Для реалізації цих завдань була розроблена програма виховної роботи гімназії, якай була затверджена на засіданні методичного об’єднання кафедри класних керівників. Ця програма  охоплює всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включає в себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми “Діти України”, “Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності”, “Програми профілактики ВІЛ-інфекції ”, заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Планування виховної роботи базувалося на загально-педагогічних принципах, зокрема:науковості, природо відповідності, культуро відповідності, народності, виховання в колективі і через колектив, співробітництва, творчості, гуманізму, демократизму, оптимального поєднання словесно-інформаційних форм з практичною діяльністю учнів.

Діяльність педагогічного колективу була спрямована на виховання свідомого громадянина України, гуманіста, патріота своєї країни,покликаного усвідомлювати себе частинкою своєї родини, класу, гімназії, держави; на створення умов для формування творчої, самостійної, гуманної особистості, здатної цінувати себе та поважати інших.

Згідно програми виховної роботи гімназії в гімназії в 2011-2012 н.р. реалізувалися заходи в рамках тематичних проектів:

  • Вересень:  ПРОЕКТ “Від рідного порога – безпечна йде дорога” в рамках  Місячника безпеки вуличного руху

· Жовтень: ПРОЕКТ Знаємо та реалізуємо власні права

  • Листопад: ПРОЕКТ “Здоровим бути модно”
  • Грудень: ПРОЕКТ “Ми діти свого народу”
  • Лютий:  ПРОЕКТ громадянського виховання “Ми – українці!”
  • Березень: ПРОЕКТ”Доля планети – у наших руках” екологічного виховання
  • Квітень:  ПРОЕКТ “Доля планети – у наших руках” (продовження)
  • Травень: ПРОЕКТ “Моя майбутня професія”

Протягом навчального року у школі були проведені виховні заходи, конкурси, акції:

Традиційні:свято “Першого дзвоника”, свято до Дня вчителя, туристсько-спортивний зліт до Всесвітнього дня туризму, новорічні свята у 5 – 7  класах та новорічна дискотека у 8 – 11 класах; зустріч з випускниками, День святого Валентина, свято до 8-го березня; конкурс екологічних агітбригад;  свято останнього дзвоника та випускний бал.

Заходи, присвячені пам’ятним датам календаря:Загальношкільна лінійка “П’ять колосків” до Дня пам’яті жертв голодомору, “Чорнобиль не відходить у минуле…” – до річниці трагедії ЧАЕС; “День Перемоги” – святковий концерт із запрошенням ветерана ВВв.

Педагогічний колектив забезпечує умови для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.

У школі налагоджена робота з обдарованими дітьми, розроблені основні напрями та завдання роботи з обдарованими, складений план виховної роботи для реалізації програми “Обдарована дитина”. Кожен класний керівник має інформацію про дітей класу відносно здібностей всіх учнів в класі.

Адміністрація гімназії дбає про результативну систему співробітництва: взаємодію з батьками в формі своєрідного всеобучу. Одна із дієвих форм взаємодії з батьківською громадськістю – індивідуальна робота, залучення батьків до позанавчальної виховної роботи, організації та проведення родинних свят.

Успіх спільної діяльності педагогів і батьків великою мірою залежить від глибокого знання вчителем учнів, їхніх родин й тому у школі практикується детальне знайомство з родинами за програмою вивчення сім’ї.

Саме за результами вивчення сім’ї складається соціальний паспорт школи.

Велика увага приділялась питанню охорони дитинства. У соціально-педагогічному паспорті гімназії відображені всі категорії дітей, які можуть потребувати і потребують допомоги.

Адміністрація школи забезпечує участь дітей у Всеукраїнських, обласних, міських та шкільних конкурсах, фестивалях, олімпіадах. Щорічно школа має переможців, лауреатів та призерів багатьох конкурсів.

Переможці обласних та районних конкурсів дитячої творчості

Обласний етап конкурсу юних фотоаматорів “Неосяжна моя Україна!”-ІІ місце –  Діхтяр Анна, учениця 6 класу

Обласний етап конкурсу юних фотоаматорів “Моя Україна!” -ІІ місце  у номінації “Комедійне фото” – Ганіченко Катерина, учениця 5 класу

Обласний етап конкурсу екологічних агітбригад -ІІІ місце –  команда “Спектр”, учениці 8 класу

Обласний етап конкурсу “В об’єктиві натураліста” -ІІ місце  в номінації кращий слайдо-фільм “Ірисовий сад моєї бабусі”-  Ганіченко Катерина, учениця 5 класу

В інтелектуальних іграх

“З народного джерела”- 2 місце – команда учнів 5 класу

“Інтелектуальний марафон»”- подяка за участь, учні 7-8 класу

”Пізнай себе“ – 1 місце команда учнів 9-10 класів

В конкурсах солістів виконавців “Таланти Васильківщини”, ”Калиновий дзвін“ та в конкурсі – огляді колективів художньої самодіяльності “Веселка 2012” учні гімназії здобули призові місця та стали лауреатами конкурсу.

Відкриттям  конкурсу став  хореографічний колектив ”Акварель“, який здобув Гран-прі .

Виконуючи завдання “родинно-гімназійного” блоку в гімназії протягом року  було проведено такі виховні заходи: до Дня вчителя з метою відзначення професійного свята та виховання поваги до вчителя проведено святковий концерт “Просто Ви “волшебники” та організовано день самоврядування, з метою розвитку традицій гімназії, вдосконалення спільної роботи батьківського і педагогічного колективу проведено свято “День гімназиста” за темою “Ми за здоровий спосіб життя”, де показали свою творчість батьківський та вчительський колективи.

У жовтні місяці було проведено проект “Знаємо та реалізуємо власні права”. У рамках даного проекту учні гімназії брали участь в районному та обласному етапі конкурсу “Підліток і право”. Учні 5-6 класів підготували малюнки про порушення прав казкових героїв. Учнівська редколегія випустила загально гімназійну газету “Діамант”, яка присвячена захисту прав дітей.

Виконуючи завдання “Громадянсько-патріотичного” блоку, мета якого виховання патріотизму, формування соціальної активності у закладі проводилась така робота: до свята Покрови було організовано “Свято українського козацтва”, оформлена книжкова виставка, виховні години, Учні гімназії взяли  участь у мітингу – акції “33 хвилини”;  до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників . Проводились єдині виховні години по класах, участь у мітингу, до Дня збройних сил України,проведено конкурсну програму  “Ну мо –хлопці”, до Дня захисту прав людини організовано зустріч з начальником ВКМСД Копиловою Майєю Андріївною.

Виконуючи завдання “Морально – естетичного блоку” з метою усвідомлення цінностей соціального спілкування ,засвоєння сімейних, родинних та суспільних цінностей ,сформованості соціально-комунікативних компетенцій ,класними керівниками гімназії проведено тематичні виховні години ,бесіди ,анкетування .

Одним із найважливіших напрямків виховної роботи в гімназії є формування здорового способу життя .З метою ціннісного ставлення до свого здоров’я та пропаганди здорового способу життя ,виконуючи завдання “оздоровчо –спортивного блоку” протягом півріччя проведено тиждень фізкультури, у рамках якого оновлено стенд “Наші спортсмени”, проведено вікторину “Досягнення в спорті”, змагання на звання з футболу, організовано конкурс плакатів “Фізкультура в нашому житті”. У вересні було проведено День туризму. Учні взяли участь у пошуковій грі на місцевості, та в колективних творчих справах : малюнок на асфальті “Туристичне літо”, концерт-блискавка “Мелодія наших сердець”, у травні місяці був проведений День спорту.

В I семестрі  з метою формування здорового способу життя,  попередження розповсюдження ВІЛ- інфекцій , наркоманії, інших шкідливих звичок та згідно з річним планом проводився тиждень охорони життя . В рамках тижня проводились тематичні виховні години “Чи будиш здоровим – вирішуєш ти!” Учнями 9 і 6 класів було проведено усний журнал “Все про синдром набутого імунного дефіциту СНІД”. Класними керівниками проведені  тематичні виховні години про грип, медпрацівником гімназії виготовлено сан бюлетень. Також класними керівниками  5-11 кл. проведено години спілкування з попередження всіх видів дитячого травматизму під час зимових канікул.

З метою активізації роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму, профілактичної роботи серед учнів у рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду “Увага! Діти на дорозі!” було проведено місячник безпеки руху дітей. У рамках місячника було проведено проект “Від рідного порога безпечна йде дорога” класними керівниками проведено виховні години, бесіди на відповідну тематику. Учні 9 класу  випустили стінгазету, учні 6-8 класів виготовили маршрутні листи “Дорога до гімназії”, з учнями 6-7 класів було проведено конкурсну програму “Азбука вулиці”, з учнями 5го класу була проведена година спілкування  та виготовлено закладки-нагадування “Знаки  дорожнього руху”. Протягом року класними керівниками  було проведено бесіди-інструктажі  дотримання техніки безпеки під час канікул.

Протягом 2011-2012 навчального року  гімназисти брали активну участь у всіх районних спортивних заходах : в легкоатлетичній спартакіаді, у першості району серед загальноосвітніх закладів з футболу, баскетболу, з шашок, з настільного тенісу. Учні гімназії здобули ІІІ місце лише з футболу.

У листопаді  проведено ряд заходів у рамках проекту “Здоровим бути модно” . В межах цієї акції були проведені години спілкування, тренінгові заняття “Твоє життя – твій вибір”, обговорення відеоролика, та диспут .

Організована співпраця з громадською організацією “ Здоровим – у доросле життя” проведено ряд виховних заходів з учнями 5-6, 10-11 класів з метою сформованості активної життєвої позиції здорової людини. Підсумковим заходом стало свято, організоване для дітей “Ми – за здоровий спосіб життя”.

З метою формування туристсько-краєзнавчої роботи,естетичного виховання, збагачення знань про культуру українського народу класними керівниками проводились екскурсії до планетарію, краєзнавчого музею та до виставки шоколадної фабрики. Учні 8 класу відвідали фабрику з виготовлення ялинкових прикрас смт. Клавдієво Київської області.

Метою “Ціннісно-особистісного блоку” є сформованість основних засад “Я – концепції” особистості. У рамках блоку класними керівниками було проведено тематичні виховні години. З метою формування основ естетичної культури, естетичних норм та принципів, переконань та ідеалів. Цьому сприяють традиційні свята, вечори, заходи.

З метою виховання естетичних смаків проведено “Осінній бал” для учнів 8-11 класів, свято квітів “Квітуча Україна” присвячена 20й річниці незалежності України. З метою популяризації української національної культури, її історії, звичаїв, народно -поетичної спадщини у жовтні було проведено свято овочів “Гімназійна кухня” , де кожен класний колектив представляв страви української кухні.

У вересні місяці було проведено День бібліотек. Бібліотекарем гімназії Усенко В.В. проведено бібліотечний урок, для учнів 5 класу “Ознайомлення учнів з бібліотекою”, оформлено тематичну полицю “Перші книги на Русі”, тематичну виставку “Книга – підручник життя і джерело твоїх знань”, організовано акцію Книзі – нове життя”.

Велика увага у закладі приділяється розвитку самоврядування, створенню учнівського колективу. Всі виховні заходи були націлені на те, щоб зміст і форми колективної творчої діяльності допомагали учневі знайти себе, самовизначитись.

У гімназії успішно діє учнівське самоврядування. На початку навчального року були проведені загально гімназійні збори, на яких затвердили план роботи Гімназійного братства на рік та обрали Раду лідерів. Протягом семестру один раз на місяць проводились засідання Ради лідерів, де проводилось корегування планів на місяць, узгоджуючи їх з роботою гімназії, району. Радою визначався і зміст роботи центрів.

В цьому навчальному році більшістю голосів було обрано президентом Гімназійного братства учня  10 класу Косяка Євгена.  Учениця 8 класу Бєлякова Катерина стала переможцем районного конкурсу “Лідер року”.

Центром “Дисципліни і порядку” проводились рейди-перевірки носіння учнівської форми. Також цим центром проводились перевірки стану класних кімнат, стану чергування по гімназії та в класах, поведінки в їдальні.

Центром “Здоров’я та спорту” організовувались і проводились змагання з футболу, баскетболу, турнір з настільного тенісу, випускались стінгазети.

Важливим елементом у виховній системі є співпраця вчителя з батьками. Робота гімназії з родиною містить у собі педагогічну освіту батьків, залучення їх до особистої участі в діяльності гімназійного колективу, організацією єдиного впливу на дитину в школі і родині. В закладі складено угоду про співробітництво між гімназією, батьківським і учнівським колективом, складено систему роботи з батьками, сплановано роботу батьківського всеобучу. Систематично проводяться батьківські класні збори, де батьки знайомляться із змістом роботи колективу, обговорюють проблеми виховання дітей, обмінюються досвідом.

На належному рівні працювала кафедра класних керівників , систематично проводились наради для класних керівників .

Колектив класних керівників успішно виконує завдання і застосування нових підходів  та форм , шляхів організації позакласної та позашкільної роботи ,працює над науково-методичною проблемою “Співдружність учителів і учнів по формуванню життєтворчої особистості з високим рівнем національної та громадянської самосвідомості ,розвиненим почуттям прекрасного ”. Кафедра класних керівників спрямована на реалізацію особистісно – орієнтованого підходу у виховному процесі ,формування активної громадської позиції учнів та високих моральних якостей.

У цьому навчальному році класним керівником 5 класу  ВедмеденкоЯ.В. була проведена велика робота по згуртуванню класного колективу. За короткий термін її вихованці перетворились у дружній клас, організація роботи дала певні позитивні результати : учні класу зайняті різними видами позаурочної роботи , є активними учасниками переможцями гімназійних конкурсів, свят.

Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України “Про охорону праці”, “Про дорожній рух”, “Про пожежну безпеку”, Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Наказом по школі на початку навчального року призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створюється служба з охорони праці, сплановуються першочергові заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. У школі в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет, майстерня, спортзал має необхідний перелік документації з питань безпеки життєдіяльності. Також у приміщеннях гімназії розміщено два куточки з безпеки життєдіяльності. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на оперативних нарадах. Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання.

Фінансово-господарська діяльність.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 62 роки назад. Але незважаючи на великий вік та зношеність, адміністрація школи разом з колективом, батьками постійно працює над удосконаленням матеріально –технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться відділом освіти Васильківської РДА.

За сприяння селищного голови голови Збаращенко Н.С. та допомоги місцевих підприємців зміцнено навчально – матеріальну базу гімназії. У цьому навчальному році проведено капітальний ремонт шкільної їдальні, косметичний ремонт всіх класних кімнат. Адміністрацією гімназії приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль гімназії оформлені інформаційними стендами. Подвір’я школи доглядається учнями, обслуговуючим персоналом, на квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються гімназистами, своєчасно обрізаються дерева, кущі. Загалом територія гімназії має задовільний стан, який підтримується обслуговуючим персоналом.

ЦДЮТ

Педагогічний колектив ЦДЮТ у 2012 році продовжував працювати над розв’язанням науково-методичної проблеми ”Роль педагогічного колективу у реалізації нових підходів до навчання і виховання дітей та молоді, впровадження в діяльність ЦДЮТ теорії життєтворчості“.

Продовжувався пошук раціональних ідей функціонування закладу, запровадження нових педагогічних технологій та методик щодо творчого розвитку дітей та юнацтва.

Реалізації науково-методичної проблеми були підпорядковані: діяльність ради закладу, педагогічної ради, ради вихованців.

Контингент гуртківців у 2012 році налічував 1883 вихованці – з них по смт Гребінках – 517.

Педагогічним колективом проведено 24 заходи для дітей – учнів шкіл та вихованців ЦДЮТ, серед  яких:

· виставка дитячої творчості “Наш пошук і творчість тобі, Україно!”;

· фольклорно-етнографічне дійство ”Свіччине весілля“;

· свято до Міжнародного Дня захисту дітей;

· проект “Не висиха душі криниця”;

· благодійні новорічні ранки ”Подорож у новорічну казку“ та інші.

Вихованці ЦДЮТ взяли участь в обласних заходах. Переможцями та призерами, нагородженими грамотами головного управління освіти Київської облдержадміністрації стали (по Гребінках):

· пошукова група “Істина”, яка посіла ІІ місце в обласному етапі    Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (керівник  – Кушніренко О.В.);

· екологічний колектив ”Спектр“  Гребінківської гімназії, який посів ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. (керівники Кушніренко О.В., Фокіна Ю.Ю.)

Переможцями та призерами районного фестивалю “Таланти Васильківщини” стали  56 вихованців ЦДЮТ з них по Гребінках:

· Некрутенко Аліна – вироби з бісеру – керівник Головата Н.А.

· Маркітан Вікторія – в’язання гачком – керівник Ляхоцька Л.В.

· Нікончук Юлія – художня вишивка  – керівник Нікончук С.Л.

Хореографічний колектив ”Ромашка“  – керівник Бесідовська Р.Д. став учасником обласного танцювального марафону “Майбутнє України будуємо разом”  і був нагороджений грошовою премією голови облдержадміністрації А.Й. Присяжнюка.

Колектив ЦДЮТ  продовжує працювати над впровадженням інноваційних технологій та інтерактивних форм роботи в діяльність творчих об’єднань з метою задоволення потреб вихованців та їх батьків в отриманні додаткової освіти, сприянню професійному визначенню вихованців.

МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ УЧНІВ ”ГРЕБІНКІВСЬКИЙ“

Штат комбінату в 2011-2012 навчальному році становив 30 працівників, в 2012-2013 навчальному році становить 28 працівників. В 2011-2012 навчальному році в комбінаті навчалося 326 учнів по спеціальностях: “Водій транспортних засобів” – 284 учні, ”Оператор комп’ютерного набору“ – 42 учні. Отримали Свідоцтва про закінчення навчального закладу 142 водії транспортних засобів та 25 операторів комп’ютерного набору. В 2012-2013 навчальному році навчається 263 учні по спеціальностях: “Водій транспортних засобів” – 263 учні, ”Оператор комп’ютерного набору“ – 24 учні.У квітні 2012 року комбінат пройшов державну акредитацію в департаменті ДАІ та отримав сертифікати щодо проведення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. Влітку 2012 року комбінат отримав за програмою “Шкільний автобус” автобус БАЗ-079 для підвезення учнів, а в грудні минулого року для навчальних цілей придбано автомобіль ГАЗ-5313.

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ГРЕБІНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ“

Державний заклад ”Гребінківська дитяча школа мистецтв“ створено в 1956 році. В 2011-2012 навчальному році заклад відсвяткував 55-річницю з дня створення. В школі працює 20 викладачів, тринадцять з яких мають спеціальну повну вищу освіту. З них:

викладачів з вищою кваліфікаційною категорією – 2 чоловіки;

7 викладачів – спеціалісти І категорії;

1 викладач – спеціаліст II категорії;

викладачі мають педагогічне звання “старший викладач”, один – ”викладач-методист“.

В закладі працює два відділення: музичне і художнє. На музичному відділенні є класи фортепіано, скрипки, гітари, акордеону, баяна, домри, бандури. На кінець навчального 2011-2012 року школа мала учнівський контингент 188 учнів. Випустилось 7 чоловік , з них четверо – учні художнього відділення, а три учні музиканти.

На обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості “Дебют” в 2012 рот школа отримала три перемоги:

Прухніцький Дмитро – III місце в номінації ”струнно-смичкові інструменти“ (викладач Кучер М.Л., концертмейстер Терещенко М.В.);

Коробченко Михайло – диплом в номінації “струнно-щипкові інструменти” (викладач Земляк Ю.С., концертмейстер Микитенко О.Ю.);

Линник Юліана – спеціальний приз в номінації ”фортепіано“ (викладач Пшенковська І.Ю.).

В 2012 році до спеціальних вищих навчальних закладів вступило 3 випускника: два з них – студенти художньої Академії, один випускник – студент диригентсько-хорового відділення Київського інституту музики імені РМ.Глієра.

На 01 вересня 2012 року учнівський контингент навчального закладу склав 189 чоловік, з них учнів музичного відділення – 131 чол.,  художників – 58 чол. В закладі створені і працюють декілька педагогічних та учнівських колективів. В 1973 році в школі було створено педагогічний оркестр народних інструментів, в 2005 році колектив отримав почесне звання “народний аматорський”, в 2012 році вкотре звання було підтверджено. Художній керівник і диригент оркестру – Ігнатьєва Тамара Олегівна. В 2013 році оркестр святкуватиме 40 років з дня створення.

В закладі створено вокальний ансамбль викладачів (керівник Ігнатьєва Т.О.), інструментальне тріо (керівник Костенко Л.Т.), дует піаністів, дует гітаристів.

Заклад має і декілька учнівських колективів:

хор (керівник Ігнатьєва ТО.);

ансамбль скрипалів (керівник Костенко Л.Т.);

ансамбль гітаристів (керівник Чернишенко Д.П.);

дует піаністів;

дует домристів;

дует баяністів.

Колективи закладу по можливості беруть участь в різноманітних заходах на рівні школи, селища, району.

ГРЕБІНКІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Гребінківська районна лікарня обслуговує населення смт Гребінки і ще 15 населених пунктів, всього 22,5 тис. осіб.

В 2012 році  працювали стаціонар і поліклініка, штат лікарні не скорочувався.

В стаціонарі за 2012 рік проліковано1875 хворих, із них 1000 чол. в терапевтичному відділенні. Швидкою допомогою виконано 7850 викликів. В поліклініці за рік всіма лікарями прийнято 83529 чол.

Заробітна плата співробітникам виплачувалась своєчасно, з усіма надбавками і доплатами в т.ч. за роботу в нічний час, святкові дні, за кваліфікаційну категорію, за стаж роботи, шкідливі умови праці і т.д. згідно з чинним законодавством.

Виплата заробітної плати проводилась двічі на місяць у вигляді авансу і власне заробітної плати.

В 2012 році медичні працівники України вперше стали отримувати кошти на оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі посадового окладу відповідно до Постанови КМУ № 524 від 11.05.2011р.

Бюджетні кошти на розвиток і поновлення матеріально-технічної бази лікарні в 2012 році передбачені не були і не виділялись.

Благодійну допомогу в 2012 році надавали:

– ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” – закупив медичне обладнання для клініко-діагностичної лабораторії та швидкої допомоги на суму 71 640 грн.

–  ДП ДГ ”Саливонківське“ – для проведення поточного ремонту закуплено будматеріали на суму 3000 грн, а також бензин на суму 2277 грн.

–  ПП Коломакін В.І.   закупив автошини для машини швидкої допомоги на суму 1680 грн.

–  СТОВ “Гребінківське” – виділено крупи для харчування хворих на суму 2080 грн і бензин.

– ПАТ ”Саливонківський цукровий завод“ допомагає проводити різні поточні ремонти системи водопостачання та водовідведення.

Проведені поточні ремонти:

в приміщенні швидкої допомоги;

в денному стаціонарі;

в поліклініці.

БІБЛІОТЕКИ

Гребінківська міська бібліотека

Кількість читачів                   – 1286

Відвідувань                           – 4790

Книговидача                         – 19710

Надходження нової               – – – – – –

літератури

Періодичних видань             – 22

Кількість масових заходів    – 11

За звітній період бібліотекою було проведено такі масові заходи :

До міжнародного дня рідної мови година духовності :  “Українська мова самосвідомість у сьогоденні”;

До всесвітнього дня здоров’я година спілкування: ”Як жити довго в щасті й радості“;

До 80 річчя від дня народження українського письменника В.Шевчука літературна година: “Художня майстерня Василя Шевчука”;

До 100 річчя від дня народження українського письменника М.Стельмаха літературна година: ”Світ правди і краси“;

До 85 річчя від дня народження українського державного діяча Л.Лук’яненка година духовності : “Вірую в Бога і в Україну”;

До 110 річчя від дня народження українського письменника Ю.Яновського літературна година: ”Талант людяності“;

До 75 річчя від дня народження українського державного діяча В.Чорновола година духовності: “Апостол української правди”.

Також до ювілейних та літературних дат організовано 15 тематичних книжкових виставок, до ювілейних дат таких письменників: Е.Гуцала, Мольєра, Є. Маланюка, Є.Гребінки, Ч.Діккенса, В.Гюго, А.Тесленка, Л.Глібова, А.Дімарова, В.Собка, М.Зверова, Б.Лепкого, М.Куліша.

У бібліотеці працює Історичний клуб ”Визначні постаті України“. За 2012 рік клуб провів 4 засідання на теми:

“ Невтомний борець національно-культурного відродження” про життя і діяльність Петра Могили, українського церковного діяча;

”Подвижник історії“  про українського історика й культурного діяча М.І.Костомарова;

“Мудрий державець, дипломат і творець” про українського державного діяча, автора першої української конституції П.Орлика;

”Його ім’я звучить в історії незгасної мислі й слова“ про українського просвітителя, філософа, поета й музиканта Г.Сковороду.

Було проведено дуже цікаве засідання круглого столу на тему: “Гребінки у виборчому процесі”.

До 400-річчя заснування селища у бібліотеці була організована виставка ”Гребінкам – 400“.

Гребінківська дитяча бібліотека

За допомогою різних форм і методів роботи, робота дитячої бібліотеки у 2012 році була спрямована на те, щоб зацікавити учнів читанням, навчити читати, розуміти і любити книгу, створити умови для виховання інформаційної культури, формувати вміння користуватися довідково – бібліографічним апаратом бібліотеки, привити навики самостійної роботи з книгою.

Книжковий фонд бібліотеки на 01.01.2013 року становив:

примірників – 11 151шт.

читачів – 601 чол.

книговидача – 12344 шт.

відвідування – 4306 чол.

У 2012 році в бібліотеці було проведено 20 масових заходів та організовано 11 книжкових виставок та тематичних полиць різної тематики:

“Слідами великих мандрівників” (7-9 класи)

”Великі і малі таємниці природи“ (2-4 класи)

“Чарівна країна фантазерів”  (3-4 класи)

”Від човнів до крилатих ракет“  (3-4 класи)

“Квітни мово зірницями слова”  (2-4 класи)

”Історія казкового серіалу“  (4-5 класи)

За книгами В.Нестайка “Пригоди у лісовій школі”

”А мода на здоров’я вічна“  (8-9 класи)

“Не обірви свій шлях”  (7-9 класи)

Постійно, протягом року, у бібліотеці проводилась індивідуальна робота з читачами, та робота щодо формування та задоволення їхніх читацьких потреб:

бесіди (під час запису до бібліотеки, при виборі і поверненні книг, біля книжкових виставок і тематичних полиць)

рекомендаційні та індивідуальні списки літератури ( ”Наша космічна адреса“, “Світ – дивосвіт природи”, ”В гостях у казки“, “Сусіди по планеті”, ”Земля в епоху динозаврів“)

літературна вікторина “Казкова зоряна година” (2-4 класи)

поетична година ”Веселий пензлик осені“ (2-4 класи)

виставка-вікторина “Великі пригоди малих чоловіків” (5-6 класи)

гра-вікторина ”Моя країна – незалежна Україна“  (7-9 класи)

Значна увага приділялась масовій роботі з читачами. Проведено наступні масові заходи:

екскурсії до бібліотеки “ Мандруємо книжковим Всесвітом”  (2 клас); ”У царстві книги“  (3 клас)

бесіда – подорож “11 тисяч мешканців із Чарівного будинку”  (1 клас)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання  ”Завжди було і буде вічне – дитина з книгою в руці“ (2-4 класи)

художнє читання “Людина починається з добра” ( за книгою ”Дідусь Миш.) (2-3 класи)

літературна вікторина ”Стежки творчості генія“  (до дня народження Т.Г.Шевченка) (8-9 класи)

До Дня захисту прав дитини бібліотекою було проведено правовий захід за участю учнів 4-х класів (вчителі: Бойченко Л.І., Желяк М.О., Волошин Т.М.) під назвою “Подорож у країну прав дитини” , організовано книжкову виставку ”Я громадянин твоєї держави“, проведено оглядову бесіду біля книжкової виставки, оформлено папку проведеного заходу, написано статтю про проведений захід до газети  “Життя і Слово”.

При проведенні Дня селища, бібліотека також приймала участь і провела ряд заходів:

оформила книжкову виставку ”Гребінки селище моє, тебе любитиму я вічно“;

конкурс дитячих малюнків “Моє рідне селище”;

створила папку ”Минуле і сучасне Гребінок“ (при допомозі учениці 9-а кл. Москаленко Юлі);

До 80-річчя утворення Київської області організувала книжкову виставку “Мій край, моя історія жива”.

Відзначаючи ювілейні дати відомих дитячих письменників проведено:

лекторій ”Чарівниця, яка живе скрізь“  (6-8 класи)

До 105 річчя від д.н. А.Ліндгрен:

групові читання “ Книги Маршака розкажуть про все” (3-4 класи)

До 125 річчя від д.н. С.Маршака:

голосні читання ” Співоча душа поетеси“  (3-4 класи)

До 95 річчя від д.н. М.Познанської

“Майстер вічного жанру”  (5-6 класи)

До 185 річчя від д.н. Л.Глібова

огляд літератури  ”Романтика пригод і боротьби“  (6-8 класи)

До 105 річчя від д.н. М.Трублаїні

колективна бесіда “Разом з казкарем у світ казки”, за книгами К.Чуковського (2-4)

До 130 річчя від д.н. К.Чуковського

колективна бесіда (2-4)

З метою забезпечення користувачів необхідною інформацією, популяризації бібліотечно – бібліографічних  знань проведено:

бібліотечний урок ”Правила спілкування з книгою та гігієна читання“  (3-4 класи);

створено тематичний список літератури  “Рядки воєнної звитяги”  (5-7 класи);

рекомендаційний список літератури ”Що читати літом“  (3-4 класи);

інформаційні хвилини “Євро -2012”  (5-6 класи); ”Майбутнє України з Європою“  (7-9 класи);

створено ряд папок на допомогу читачам: “Афганськими дорогами”

”Уроки народознавства“

“Гребінки у Великій Вітчизняній”

”Мужність і біль Чорнобиля“

“Зимові свята”

”Голодомор на Україні“

“Родом із Богданівки“

“Про К.Білокур”

Культура, фізична культура та спорт

На протязі звітного періоду координувала цю роботу Рада КСК. На території селища працюють 4 народних художніх колективи: народний хор “Обрій”, народний фольклорний ансамбль “Діброва”, народний фольклорний ансамбль “Горлиця”, керівники яких фінансуються з селищного бюджету, народний аматорський колектив-оркестр народних інструментів Гребінківської школи естетичного виховання. Звичайно, головною подією року стало проведення урочистостей по відзначенню 400-річчя заснування селища, яке відзначилось галереєю творів художнього та народного мистецтв, святом родинного відпочинку – фольклорним дійством театралізованим дійством “Вулицями давніх Гребінок”, виставкою декоративно-прикладного мистецтва, спортивними заходами – турнірами з волейболу серед команд Васильківського району, міні-футболу серед юнаків Васильківщини та російських шашок. Завершували цю знаменну подію відзначення жителів та гостей селища, концертна програма, святкова дискотека та святковий фейерверк. Минулий рік відзначився ще однією урочистою подією – урочистостями з нагоди відзначення 80-річчя заснування ПАТ ”Гребінківський машинобудівний завод“ (колищні АРЕМ, “Цукропроммеханізація”), які відбулися на центральному майдані селища. Родзинкою свята стало повітряне спортивне шоу та концертна програма за участю кращих художніх колективів селища та зірок естради міст Фастова та Біла Церква.

На протязі 2012 року проведено наступні масові заходи:

25.02.                            Масляна-2012

04.03.                            Першість Васильківського району з волейболу

05.03.                            Свято ”Жінка – мелодія душі“

07.03.                            Святковий концерт, присвячений Міжнародному

жіночому Дня 8 Березня

13.03.                           Урочистості з нагоди 168-ої річниці Т.Г.Шевченка          “Великий син українського народу”

17.03.                            Районний турнір з волейболу

25.04.                  .        Турнір з міні-футболу серед загальноосвітніх шкіл

Васильківського району пам’яті депутата селищної

ради Вереньова І.А.

27.04.                            Товаристський матч по футболу між командами:

”Маестро“ (збірна зірок кіно і естради України) –

збірна команда Васильківського району

27.04.                            Турнір з міні-футболу під егідою Національного

Олімпійського комітету України до 400-річчя

заснування селища Гребінки

08.05.                            Районна легкоатлетична естафета серед шкіл

Васильківського району, присвячена 67-річчю

Перемоги в Великій Вітчизняній війні

09.05.                            Відзначення 67-річчя Перемоги

06.07.                            Свято Івана Купала

14.07.                            Футбольний турнір серед ветеранських команд міст Біла Церква, Фастів, Васильків, Умань, Канів,селища Гребінки  пам’яті  Васильєва М.В.

24.08.                            Відзначення 21-ої річниці Проголошення

Незалежності України

01.09.                            Відкриття дитячого ігрового майданчика

в селищному парку

08.09.                            Спартакіада серед жителів сільських і селищних рад Васильківського району

18.09.                            Спартакіада серед загальноосвітніх шкіл

Васильківського району

22.09.                            Урочистості з нагоди 400-річчя заснування селища

16.11.                            Концерт до Дня працівників сільського господарства

23.11.                            Мітинг-реквієм пам’яті  жителів селища – жертв голодомору 1932-1933 років в рамках Всеукраїнської акції “Запали свічку”

03.12.                            Районний фестиваль ”Повір у себе“

Спортивно – масова робота.

На території Гребінківської селищної ради знаходяться : Гребінківська ЗОШ  , Гребінківська гімназія та Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школа. В цих навчальних закладах проводиться велика фізкультурно-масова та спортивна робота серед учнівської молоді.

Так, вихованці відділення баскетболу  Васильківської районної  спортивної  школи які проживають на території Гребінок  зайняли друге місце в першості Київської області серед юнаків 1999  року народження та третє місце в першості Київської області з баскетболу серед юнаків 2000 року народження.  Вихованці відділення футболу Васильківської районної  спортивної  школи виграли перше місце в обласному турнірі з міні-футболу під егідою Національного Олімпійського комітету присвяченого 400-річчю Гребінок який пройшов у квітні 2012 року.

На рівні Васильківського району  учні Гребінківської школи та Гребінківської гімназії приймали участь в XV– спортивних іграх школярів Васильківщини які складались з десяти видів спорту і зайняли відповідно : Гребінківська школа- 1 місце і стала переможницею цих ігр , а Гребінківська гімназія – 10 місце із 30 загальноосвітніх закладів району.

Гребінківська ЗОШ  та Гребінківська гімназії приймали  участь в усіх 10-ти  видах спороту: легка атлетика, футбол, баскетбол –юнаки, шашки, настільний теніс, баскетбол дівчата ,волейбол – юнаки, волейбол – дівчати, міні-футбол, легкоатлетична естафета присвячена Дню Перемоги.

На території Гребінківської селищної ради  Васильківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою вже традиційно проводиться багато районних і обласних спортивно-масових заходів. В 2012 році в селищі Гребінки було проведено:

– фінал  першості  району  з баскетболу серед загальноосвітніх шкіл –лютий 2012 року;

– фінал  першості  району  з волейболу  серед загальноосвітніх шкіл – березень 2012 року.

– кубок памяті Вереньова І.А. з міні-футболу серед загальноосвітніх шкіл- квітень-2012 року;

– обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2000-2002 року народження –квітень 2012 року;

XVII традиційна легкоатлетична естафета до Дня Перемоги серед загальноосвітніх шкіл  7 травня 2012 року;

– легкоатлетичну спартакіаду серед жителів  сільських і селищних рад – вересень-2012року;

– легкоатлетичну спартакіаду школярі -вересень-2012року;

– зональні змагання з футболу серед збірних команд  юнаків  шкіл –  жовтень-2012 року;

– зональні змагання з баскетболу серед збірних команд  юнаків  шкіл –  листопад-2012 року.

Гребінківська селищна рада на протязі року допомагала в проведенні і організації вище вказаних змагань. Також за фінансової підтримки було проведено спортивно-масове свято –   22 вересня 2012 року до 400-річчя створення Гребінок яке включало в себе змагання з волейболу ,шашок та міні футболу. Всі переможці і призери цих змагань отримали пам’ятні медалі і грамоти.

Наші команди постійно приймають участь у районних змаганнях. Команди селища зайняли  ІІ місце з міні-футболу та ІІІ місце з російських шашок на змаганнях за програмою Спартакіади серед жителів сільських і селищних ради району. На районних змаганнях команди селища зайняли ІІ місце  з настільного тенісу серед чоловіків (Чеканов Олександр) та ІІІ місце серед жінок (Симоненко Катя)  в особистих змаганнях та ІІ загальнокомандне місце, ІІІ місце в командних змаганнях з російських шашок. Наші молоді футболісти 12-13 років стали переможцями відкритого турніру з міні-футболу, присвяченого 400-річчю заснування селища, який проходив під патронатом Національного Олімпійського комітету України на селищному стадіоні 27 квітня 2012 року. Вихованці Гребінківської гімназії стали переможцями турніру з міні-футболу серед юнаків Васильківщини, який був проведений в рамках урочистостей по відзначенню 400-річчя заснування селища. Учні Гребінківської ЗОШ зайняли І місце в традиційній легкоатлетичній естафеті, присвяченій 67-ім річниці Перемоги.

В чемпіонаті Васильківського району з футболу селище представляла команда ФК ”Гребінки“. На жаль, команда нерівно пройшла турнір в першій лізі, адже після першого кола вона займала третє місце. В результаті команда залишилась за межею призерів, але і провалом цей турнір не можна назвати. Причиною невдалого виступу став ряд об’єктивних і суб’єктивних факторів. Радує те, що команда забила найбільше голів в чемпіонаті, п’ять футболістів команди визнано кращими гравцями району в своїх лініях (Білоцерківець Андрій, який, до речі, визнаний кращим захисником аматорського футболу Київщини, Стоян Денис, Устименко Денис, Калініченко Валерій, Грицай Володимир), а також той факт, що наша команда чи не єдина в чемпіонаті району, яка укомплектована виключно місцевими вихованцями. Друге коло команда провела взагалі без воротаря, поскільки заявлений воротар Засуха Микола  отримав тяжку побутову травму. Слабким є також фінансування команди. З підприємців селища в фінансуванні команди взяли участь тільки Проценко Валерій Степанович та Силенко Юрій Миколайович (по 2000 гривень кожен). Добрі слова хочеться сказати також іншим спонсорам команд команди – це Заєць Юрій Олександрович,  Школенко Борис Петрович,  Бур’яненко Ігор В’ячеславович, дякуючи яким забезпечена підготовка і участь команди в розиграші Кубка району та чемпіонаті району. Думаю, що Гребінки ще не сказали свого останнього слова в чемпіонаті району, і перемоги ще повинні прийти.

Дякуючи ще одному фанату спорту, а саме  Гаврилюку Григорію Степановичу, забезпечено участь команди селища в чемпіонаті району з волейболу, де вона зайняла почесне ІІІ місце серед чоловіків. Жіноча команда з волейболу, яка захищала честь селища в районних змаганнях виключно на ентузіазмі, зайняла ІІ місце.

Соціальний захист населення

є предметом особливої уваги виконкому. В селищі 14 інвалідів війни, 13 учасників бойових дій, 177 учасників війни, 8 сімей загиблих воїнів, 22 воїни-інтернаціоналісти. Всі вони є членами ветеранської організації селища, яка складається з 21 первинної організації.

Відповідно до розпорядження селищного голови та за участю організацій і підприємств селища організовано підвезення людей на кладовище під час проведення Проводів, а також забезпечено дотримання громадського порядку.

В рамках відзначення  67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні підприємствами, організаціями та установами селища (19 підприємтств) надавалась матеріальна допомога у виді коштів та продуктових наборів учасникам та інвалідам війни селища. Всього продуктові набори отримали 114осіб, 129 осіб отримали грошову допомогу на загальну суму 15100 грн.

Також продуктові набори за сприяння виконавчого комітету були надані дітям з особливими потребами під час проведення традиційного районного фестивалю “Повір у себе”, який відбувся в актовій залі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. 3 грудня 2012 року. Сценарій цього чудового свята до дрібниць був розписаний працівниками ЦДЮТ (директор Шевченко Л.В.), які забезпечили проведення концертної програми за участю виступів дітей-інвалідів. Усього на свято в Гребінки приїхали 50 дітей.

Грошову допомогу на загальну суму 3900 грн. до Дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників отримали ветерани війни, учасники бойових дій, вдови загиблих в роки війни воїнів.

За кошти Васильківської районної державної адміністрації проведено підписку 1000 екземплярів міськрайонної газети ”Життя і слово“ малозахищеним верствам населення селища.

Багато уваги в звітному періоді приділялося сім’ям, які знаходяться з складних життєвих обставинах. На території селища роботу з цією категорією населення проводить фахівець із соціальної роботи при Гребінківській селищній раді Васильківського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зіміна В.В.. Всього на обліку перебуває 22 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, та 5 неблагополучних сімей. Під супроводом протягом року перебувало 12 сімей.

Сім’ям за потребою надавалася наступна допомога:

· надання консультацій,

· обстеження матеріально-побутових умов;

· заслуховування на комісії сприяння сім’ї та школі при виконкомі селищної ради.

· дрова;

· одяг для членів сім*ї та дітей;

· солодкі подарунки;

· канцтовари;

· продуктові набори;

· сприяння в оформленні документів та зібранні необхідних довідок, тощо

Оборонна робота

В звітному періоді виконавчий комітет відповідно до своїх повноважень в галузі оборонної роботи сприяв організації призову на строкову військову службу. На весняному  та осінньому призовах 2012 року призвано на строкову службу 5 призовників селища,  приписано до призивної дільниці – 23 чол. На медичну комісію направлено 124 призовника.

Забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

З метою виконання завдань по стабілізації оперативної обстановки на території обслуговування, вказівок МВС України, ГУМВС України в Київській області, плану основних практичних заходів міського відділу, службова діяльність підрозділів відділу була спрямована на забезпечення прав і свобод громадян, посилення профілактики правопорушень і злочинності, поліпшення розкриття та розслідування злочинів, розшукової та агентурної роботи, боротьби з наркоманією, рецидивною, груповою та злочинністю серед неповнолітніх на території Васильківського району, а також покращення роботи з кадрами.

Так, за 2012 рік  зареєстровано 1247 інформацій про злочини та пригоди, що на 53 % більше ніж за аналогічний період 2011 року, із них:

· порушено кримінальних справ – 74;

· відмовлено в порушенні кримінальної справи – 1152;

· передано за належністю – 21;

Аналіз оперативної обстановки на території обслуговування за 2012 рік  в порівняння з минулим  роком відмічається збільшення злочинів загальної злочинності на 9,3 %, (з 61 до 74), по тяжким злочинам на 0,3 %,  (з 65 до 69), а також по особливо тяжких зменшення на  15,2%, ( з 9 до 13).

Збільшення відбулося по таким видам злочинів як:

· грабежів з 2 до 3;

· хуліганства з 1 до 3;

· крадіжок особистого майна з 36 до 52;

· злочини пов’язані із незаконним обігом наркотиків з 7 до 11;

· крадіжки з дач на 13,0 % (з 46 до 52);

· незаконне заволодіння автотранспортом з 2 до 3.

Але при цьому зменшились:

· навмисні вбивства з 3 до 2;

· розбійних нападів на з 3 до 2;

· зґвалтувань з 1 до 0;

· крадіжок державного майна на 47,0 % (з 17 до 9);

Реалізація міськвідділом завдань Президента України, щодо поліпшення службової діяльності органів внутрішніх справ, покращення стану правопорядку, посилення захисту громадян від правоправних посягань ще не в повній мірі відповідає вимогам Головного управління та МВС України.

Так за поточний рік співробітниками відділення розкрито:

61 злочинів по всіх лініях спрямованості із яких 9 злочини минулих років, питома вага яких складає 44,2 відсотків;

35 тяжких злочинів із яких 6 злочинів минулих років, питома вага яких складає 35,7 відсотків;

5 особливо тяжких злочинів із яких 1 злочин минулих років, питома вага яких складає 53,3 відсотків.

В ході проведення відпрацювань населених пунктів регіону, реагування на повідомлення про вчинення злочинів та проведення інших заходів працівниками карного розшуку розкрити 25 злочинів із яких 5 особливо тяжкі та 14 тяжких злочинів, виявлено 3 факти незаконного обігу наркотиків. Дільничним інспекторами міліції розкрито 29 злочинів загально кримінальної спрямованості, виявлено 4 факти незаконного обігу наркотиків.

Із загальної кількості скоєних злочинів залишається нерозкритими 17 злочинів, із них 14 тяжких злочинів та 1 особливо тяжких злочини, із них:

· розбійний напад-1

· пограбувань – 1;

· хуліганства – 1;

· крадіжок особистого майна – 21;

· незаконного заволодіння автотранспортом – 1;

На обліку перебуває 12 осіб схильних до вживання наркотичних речовин за 2011 рік поставлено на обік 2 таких осіб. Середній вік даних осіб становить 20 – 25 років.

Під час проведення оперативних заходів на обслуговуємій території було виявлено 12 фактів незаконного обігу наркотичних речовин із яких 2 кваліфікованих тобто тяжких, а саме:

збут наркотичних речовин – 2;

зберігання наркотичних речовин – 7;

зберігання прекурсорів – 2;

вирощування нарковмісних рослин – 1.

В ході проведення аналізу найбільшими вражені наркоманією селище Гребінки – 3, та села Саливінки – 2, Соколівка – 2.

Під час забезпечення охорони громадського порядку,   перевірки розважальних закладів, проведенні профілактичної роботи щодо осіб, схильних до вчинення злочинів, попередження насильства в сім’ї, та інших заходів щодо недопущення вчинення злочинів, працівниками міськвідділу складено 343  адміністративних протоколи із яких:

зберігання наркотичних речовин у невеликій кількості – 4;

дріб’язкова крадіжка – 6;

порушення правил торгівлі – 34;

дрібне хуліганство – 126;

насильство в сім’ї – 64;

поява в громадському місці в стані сп’яніння – 98;

порушення правил адміністративного нагляду – 2.

На неналежному рівні проводиться робота із особами, які вчиняють насильство в сім’ї, зловживають спиртними напоями, що в свою чергу тягне за собою вчинення нових сварок, бійок, в яких учасники отримують не тільки легкі тілесні ушкоджень, а й середньої тяжкості ушкодження, а в деяких випадках тяжкі і такі, що спричинили смерть. Так за 2012 рік  надійшло 163 заяви та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї, із яких по 117 були спричинені тілесні ушкодження та складено 87 адміністративних протоколи.

Незважаючи на проведення профілактичних заходів на неналежному рівні залишається робота по попередженню крадіжок особистого майна, особливо із квартир, приватних і дачних будинків, шахрайств і хуліганства. Недоліки по даним лініям роботи стали в зв’язку з відсутністю належної співпраці між органами місцевого самоврядування так і працівників міліції насамперед дільничних інспекторів міліції.

Найбільшими проблемними питанням залишається робота серед населення по проведенню роз’яснювальної роботи, особливо серед осіб похилого віку, щодо не припустимості надання будь яких грошових коштів за надання будь яких послуг або подарунків особам, які представляються працівниками соціальної сфери, а також входження в довіру осіб циганської національності і відсутня будь яка інформація про таких осіб.

Стан справ по дозвіллю молоді на території селища розглянуто на засіданні виконавчого року в січні 2012 року. На основі аналізу проведеної роботи і перевірок прийнято рішення від 31.01.2012 року № 1 ”Про організацію дозвілля молоді в селищі”.

З метою належної підготовки до пропуску весняної повені, льодоходу, дощових паводків у 2012 році виконавчий комітет селищної ради прийняв рішення від 29.02.2012 року “Про план дій по пропуску весняної повені, льодоходу, дощових паводків та інших надзвичайних ситуацій”.

З метою підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу та недопущення епідемічних ускладнень на території селища виконавчий комітет розглянув питання “Про розгляд листа головного лікаря ДЗ “Васильківська районна санітарно-епідеміологічна станція” від 23.01.2012 року вих. № 102 і прийняв рішення від 29.02.2012 року № 8.

На виконання розпорядження Президента України від 14.07.2001 року № 190/2001-рп “Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.02.2001 № 272 “Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 01 лютого 2002 року за № 95/6383 , листа голови Васильківської районної державної адміністрації від 07 травня 2012 року № 1186/6-21 ” Про посилення контролю” та з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах селища Гребінки у 2012 році виконавчий комітет прийняв рішення від 23.05.2012 року № 34 ”Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах селища“.

З метою забезпечення визначених Конституцією та законами України повноважень необхідних заходів для:

– створення для всіх суб’єктів виборчого процесу рівних умов участі в виборах;

– створення належних умов для роботи виборчих комісій, зокрема, забезпечення  їх у визначені строки в установленому порядку приміщеннями, транспортом, комп’ютерною технікою, засобами зв’язку, інвентарем;

– забезпечення належних умов для здійснення вільного волевиявлення громадян під час голосування на виборах, в тому числі шляхом сприяння у вирішенні питань обладнання приміщень для голосування у визначений Законом України ”Про вибори народних депутатів України“ строк,

виконавчий комітет селищної прийняв рішення від 27.06.2012 року № 42 “Про забезпечення в селищі виборчих прав громадян, законності, прозорості та відкритості на виборах народних депутатів України.

На протязі звітного періоду виконавчим комітетом проводився облік громадян на одержання житлової площі. Комісією з житлових питань (голова Красовська О.І.) проведено 3 засідання комісії. Станом на 01.01.2013 року на квартирному обліку перебуває 35 осіб, з них 15 – особи, які користуються правом першочергового отримання житла, 3 – особи, які користуються правом позачергового отримання житла, 17 – особи, взяті на квартоблік на загальних підставах.

Адміністративною комісією (голова Руденко В.М.) проведено 22 засідання, на яких розглянуто 27 справ. 25 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, на 22 громадян накладено адміністративне стягнення в виді штрафу в розмірі 4870 грн., троє правопорушників попереджено. Найбільш “популярними” виявились правопорушення по 152 ст. КУпАП (порушення Правил благоустрою). На жаль, не всі особи, на яких накладено адміністративне стягнення в виді штрафу вчасно сплачують штраф, тому комісією налагоджено співробітництво з виконавчою службою, яка примусово стягує штрафи.

Комісія сприяння сім’ї та школі (голова Желяк М.О.) провела 6 засідань, на яких заслухано 15 сімей.

На виконання вимог Закону України “Про звернення громадян” у виконкомі встановлено дні прийому громадян селищним головою, заступником селищного голови, секретарем виконкому у вівторок, середу та четвер кожного дня тижня, крім того, по вихідних перші три суботи щомісяця, всього за рік на особистому прийому побувало 2502  громадяни.

За звітний період розглянуто 166  заяв та скарги громадян, видано  2273 довідок. Відбулися наступні демографічні зміни:

– народилось 76 дітей;

– померло 106 громадяни;

– взяли шлюб 22 подружні пари.

З метою інформації населення працювало місцеве радіомовлення.

Селище виходить на інший рівень інформування населення щодо своїх можливостей та перспектив. В мережі Інтернет розміщено два сайти – селищної ради та селища Гребінки, на яких кожен бажаючий може ознайомитися з інформацією про діяльність нашої ради, подіями, які відбулися в селищі. І ще одна приємна новина – Український державний центр радіочастот видав спеціальний позивний на честь 400-річчя Гребінок, оператором радіостанції є короткохвильовик Микола Загородній, в активі якого близько 40 тисяч радіозв’язків з різними країнами, територіями світу. До цього ювілейні позивні отримували тільки міста Біла Церква та Переяслав-Хмельницький. В перші два дні роботи в ефірі було проведено більше двох тисяч радіозв’язків. Приємно було чути короткохвильовиків з Європи, Азії, Африки, були і дуже далекі станції з Австралії та Нової Зеландії.

Минулий рік був для нашого селища був ювілейним, нам виповнилось 400 років. Саме в 2012 році, мені так здалося, що об’єдналися всі, кому небайдужа доля селища, і ми змогли відсвяткувати його на достойному рівні. Я всім дуже і дуже вдячна за надану як фінансову, так і інтелектуальну і фізичну допомогу, і у нас є всі підстави впевнено дивитись у 2013 рік.