• 19th, Середа, Червень 2013

troica-1

Шановні односельчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величних християнських свят – Трійці!

День Святої Трійці – одне з найулюбленіших і найшановніших свят українського народу і відзначається з давніх-давен.

День Святої Трійці – одне з головних  християнських свят, що припадає на п’ятдесятий день по Воскресінні Христовому. Свято сходження Духу Святого на апостолів є днем становлення Християнської церкви.

Це свято – ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім’я любові до людей.

У день П’ятидесятниці Святий Дух зійшов на апостолів і вони отримали благословення нести слово Христове, правду та любов до ближнього. Цієї світлої днини разом із запашною зеленню в наші домівки входить мир, злагода та Божа благодать.

Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Людські серця наповнюються любов’ю, щирістю та всепрощенням, примножуючи спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Для мене Свята Трійця – це символ відповідальності перед Богом і власним народом.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичу Вам благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Бажаю Вам у цей світлий день добра та злагоди, людського щастя та Божого благословення. Нехай віра та любов допомагають вам долати всі труднощі. Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

Селищний голова                                                                   Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини