• 28th, Понеділок, Грудень 2015

dsc_7952Шановні земляки!

За дорученням депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас із Новим 2016 роком!

Наближаються святкові дні, сповнені новорічними радощами та різдвяними щедротами, які зігрівають людські душі, вселяючи в нас надію на добро, милосердя та любов.

Новий Рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою із різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. І, напевно, саме в миттєвості народження нового року ми ще раз осягаємо свою сутність призначення на цій землі, відчуваємо тепло своєї родини та оселі. Кожен із нас прожив рік, що минає, по різному – були і радість і досягнення, проблеми та невдачі. Не обійшлося, звичайно, без помилок і розчарувань. Але ми витримали ці випробування і наше селище розвивається.

В минулому році хотілося б щоб закінчилась війна, прийшов мир в нашу країну, залишити негаразди, проблеми гіркоту нездійснених мрій та сподівань. Рік, що завершується збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку. Тож нехай новий 2016 рік стане сприятливим для втілення в життя всіх добрих починань на користь гребінківської територіальної громади, нехай не справдяться в Гребінках невтішні прогнози щодо наслідків світової економічної кризи. Ми віримо, що осяяна та підтримана Божим благословенням громада селища тільки зміцніє і згуртується.

Хай надія і віра в себе та свої сили надихає Вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій. І хай збудеться все задумане, а 2016 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити, хай він буде роком благополуччя, добробуту та реальних  змін на краще. Нехай тепло родинного вогнища зігріває наші душі і серця, нехай у кожну домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра у завтрашній день.

Бажаю щоб Різдв’яна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, віри в себе, в процвітання нашого селища, всієї України. Подаруємо найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

Селищний голова                                                           Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини