• 13th, Понеділок, Жовтень 2014

Від імені селищної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з великим християнським святом, яке особливо шанується dsc_79522українцями, – Покровою Пресвятої Богородиці. Цей день для нас, нащадків козацького роду, символізує зв’язок поколінь, давню історичну та звичаєву  традицію.

З давніх-давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою  славного війська козацького та всього українського люду. З вірою і надією  до неї молитовно зверталися наші предки, покладаючись на Її материнське заступництво та непереможну опіку.

І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на нашій землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі  наповнилися  любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю всім вам, дорогі земляки, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь родині, та всій Україні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і у всьому допомагає  високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою голова Гребінківської селищної ради                                                                                                                                 Н.С.Збаращенко