• 21st, П’ятниця, Лютий 2014

dsc_7958

Шановні ветерани, військовослужбовці, дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни!

23 лютого народ України відзначає День захисника Вітчизни. В цей  день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

Бажаю  мужнім захисникам Вітчизни – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям  міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Нехай кожен з вас завжди  буде прикладом для молоді, взірцем  патріотизму, любові до рідної країни і родини.
Успіхів і натхнення  вам і вашим сім’ям, добробуту і затишку, радості і  здоров’я на довгі роки, миру і злагоди щодня!

З повагою

Селищний голова                                                                      Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини