• 24th, Середа, Вересень 2014

Шановні гребінківчани!dsc_79581

З величезним почуттям гордості вітаю вас з Днем селища!

Куди б не закинуло нас життя пам’ятаймо, що в кожного з нас є маленька Батьківщина. Там, де ми народились, де слухали колискову, де зробили перші кроки, де промовили перші слова.

Щодня кожен з Вас, своєю працею возвеличує рідне селище, робить усе для того, аби цей маленький, чарівний куточок України, в якому випало жити і працювати нам з вами, процвітав і мужнів.

Сьогодні селище живе, розбудовується, поліпшується його благоустрій. І в цьому велика заслуга славних його мешканців – спадкоємців мудрих і працьовитих предків. Ми й надалі спільно працюватимемо над нагальними питаннями, зростанням благоустрою громади та її впевненістю в майбутнє.

Гребінки завжди славились людьми – талановитими, щирими, добрими й працелюбними. Саме завдяки їх старанням, умілим рукам, натхненній праці селище живе і процвітає.

Гордимося тим, що 24 жителі нашого селища стали на захист нашої держави і молимося за здоров’я  та скоріше повернення додому.

У це світле свято бажаю, щоб наші Гребінки завжди були квітучими і красивими, а життя кожної сім’ї – сповнене душевного тепла, радості й достатку! Нехай Бог благословить наш край і дасть його мешканцям міцне здоров’я, добробут й багато успіхів на життєвих шляхах, нехай у ньому завжди лунають дитячі голоси, примножується його слава і краса.

Впевненості і стабільності вам у житті! Щастя, благополуччя, миру кожному дому і кожній родині!

Щиро  ваша

селищний голова                        Н.С. Збаращенко