• 17th, П’ятниця, Жовтень 2014

Шановні працівники ВАТ “Саливінківського цукрового заводу” та працівники харчової промисловості.

dsc09684 День працівника харчової промисловості вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств, які сьогодні працюють у сфері виготовлення продуктів харчування.

Завдяки вам харчова галузь динамічно розвивається і міцно утримує лідируючі позиції на вітчизняному ринку. Вірю, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів. «Добре, бо українське», – має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Переконана, що ваші зусилля, спрямовані на розвиток галузі, не обмежаться досягнутим, а сприятимуть підвищенню рівня життя співвітчизників, утриманню лідируючих позицій на вітчизняному ринку та вирішенню питань світової продовольчої безпеки.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових трудових звершень на благо селища, району та нашої України.

З повагою голова Гребінківської                                     Н.С.Збаращенко

селищної ради

Категорія: Новини