• 23rd, П’ятниця, Серпень 2013

dsc_7952

Шановні Гребінківчани!

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою власну суверенну державу, йти в майбутнє своїм шляхом до національного й духовного збагачення.

Успіх України залежить від поєднання зусиль усіх і кожного, хто живе на нашій землі. Лише спільне прагнення миру, спокою та добробуту – запорука розвитку успішної демократичної правової держави.

А це вимагає від нас цілеспрямованості, стабільності, взаємоповаги.

У вільному і демократичному суспільстві немає місця для байдужості. Ми є творцями своєї долі, тому маємо докласти максимальних зусиль, щоб реформи, які проводить  керівництво нашої держави на даному етапі розвитку України, були успішно втілені виключно для покращення життя народу.
Хай нам вистачить впевненості, мудрості й сили поставити на шлях добра і благополуччя наше древнє, красиве і працьовите рідне селище.

Щиро дякую усій громаді  Гребінок за щоденну натхненну працю, яка робить значний внесок у розвиток рідної України.

В цей урочистий день бажаю Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку,миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

З повагою

Селищний голова                                                                 Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини