• 21st, Понеділок, Грудень 2015

Святий Миколай, всіх дітей оберігай!

За сприяння Гребінківської селищної ради до дня Святого Миколая сімї, які потребують допомоги, отримали продуктові набори та новорічні подарунки від КП Гребінківський ККП (власник Кабан Геннадій Олександрович).

Центром дитячої та юнацької творчості в приміщенні Гребінківської ЗОШ I-III ст. проведено захід Миколай приходить уві сні.

Напередодні Дня Святого Миколая вихованці дитячого народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» Васильківського районного ЦДЮТ підготували та провели в актовій залі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів святково-обрядове дійство для дітей молодшого шкільного віку «Святий Миколай, всіх дітей оберігай!», в якому взяли участь більше  250 маленьких жителів  смт Гребінок.

В гості до дітей завітала з небес Срібна Зірка Святого Миколая,  якій діти навперебій розповідали про свої добрі справи. З щирими вітаннями та побажаннями виступив заступник селищного голови Гребінок В.М. Руденко.

Були  ігри  та розваги і, навіть, маленькі пустуни – бісенята, роль яких виконували юні актори з клубу «Джерельце», не змогли зіпсувати святкову атмосферу і хороший настрій учасників свята.

Дорогого гостя з янголятами діти зустрічали піснями «Святий Миколай, до нас завітай!..», святковими дзвонами та демонстрували  які вони гарні танцюристи і  співаки.

Радощам дітей не було меж, коли вони отримали подарунки від Святого Миколая за те що були чемними, добрими, розумними та слухняними і за свої добрі справи.

Допомогли  дітям у проведенні свята  педагоги , батьки, дідусі та бабусі. А подарунки підготували  ЦДЮТ та батьківський комітет.

p10109401

p1010952

p1010953

p1010962

Категорія: Новини