• 22nd, Вівторок, Грудень 2015

Бібліотека – скарбниця всіх духовних багатств, центр виховної роботи, сюди йдуть за книгою та інформацією. Як сказав В.Сухомлинський:Читання – це віконце через яке діти бачать і пізнають світ і самого себе.

Але великою проблемою протягом останніх років лишається відсутність коштів на придбання книг, що веде до книжкового голоду. Читачі прагнуть нових, сучасних, цікавих, захоплюючих книг.

Тому, шукаючи додаткових джерел фінансування, доводиться звертатись по допомогу до керівників підприємств селища, які, спасибі їм, не залишаються осторонь, а підтримують і надають допомогу.

Хочу висловити щирі слова вдячності від себе особисто та читачів і їх батьків директору ДПДГСаливонки Фурману Валерію Анатолійовичу за чуйність і відзивчивість, за надання благодійної допомоги у придбанні книг та наданні транспорту для їх перевезення. В переддень Нового року бажаємо Вам міцного здоровя, трудових успіхів, родинного щастя, радості, тепла і затишку в оселі, щоб Різдвяна зоря лагідно осяяла Вашу дорогу в добрий завтрашній день.

З повагою

Зав. дитячою бібліотекою                                          Меньших Т.А.

Категорія: Новини