• 25th, П’ятниця, Квітень 2014

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 квітня 2014 року                                                                                    № 24

смт Гребінки

Про організацію проведення Проводів в селищі

В зв’язку з проведенням Проводів на селищному кладовищі 27 квітня 2014 року

П О С Т А Н О В Л Я Ю :

1. Просити керівників підприємств, організацій та установ селища виділити автотранспорт для перевезення людей на кладовище, зокрема:

– ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.) – один автобус від автобусної зупинки біля цукрового заводу;

– ПАТ “Саливонківський цукровий завод” (в.о. виконавчого директора Рябчун П.М.) – один автобус від вулиць Димитрова, Перемоги;

– МНВК “Гребінківський” (директор Шевченко В.В.) – один автобус з вулиць Партизанська, Набережна та прилеглих до них вулиць;

– Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Ковальчук В.М.) – один автобус від вулиць Ярова, Шевченка, К.Маркса;

– ДП ДГ “Саливінківське” (директор Фурман В.А.) – один автобус з вулиць Лугова, К.Маркса.

2. Вищевказаним керівникам забезпечити організацію руху автобусів з місць відправлення на кладовище і в зворотньому напрямку з 9.00 до 15.00.

3. Начальнику Гребінківського селищного відділення міліції Копилову В.Ю. організувати чергування працівників міліції на селищному кладовищі 27 квітня 2014 року з 8.30 до 15.00.

4. Директорам КП “Гребінківське ЖКГ” (директор Парфьонов М.С.) та КП “Гребінківський ККП” (директор Даниленко П.А.) організувати чергування відповідальних осіб на селищному кладовищі з 8.00 до 15.00 27 квітня 2014 року.

5. Заступнику селищного голови Руденку В.М. організувати передачу оголошення по місцевому радіомовленню про порядок перевезення людей до кладовища в день Проводів 27 квітня 2014 року.

Селищний голова                                                          Н.С.ЗБАРАЩЕНКО