• 17th, П’ятниця, Жовтень 2014

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  29 серпня 2014 року                                               № 55

смт Гребінки

Про проведення осіннього

місячника по благоустрою

З метою навколишнього середовища, озеленення селища, територій підприємств, організацій та установ селища, житлових фондів та прилеглих до них територій, ,  відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 року №1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Провести в селищі осінній місячник по благоустрою селища з 15 вересня по 15 жовтня 2014 року.

2. З метою координації робіт по проведенню місячника по благоустрою утворити селищний штаб згідно додатку № 1.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ селища, закладів усіх форм власності, громадянам, які мають житлові будинки, будівлі та споруди у власності або у користуванні, організувати і виконати роботи по впорядкуванню прилеглої та закріпленої територій, зелених зон, місць масового відпочинку населення та утримання їх у належному санітарному стані.

4. Рекомендувати юридичним та фізичним особам-підприємцям, які мають будівлі, споруди торгівельного, виробничого призначення, виконати роботи по їх ремонту, фарбуванню, естетичному оформленню вивісок, вітрин тощо та привести в належний стан прилеглу територію на відстані десяти метрів по периметру будівлі або споруди.

5. Рекомендувати депутатам Гребінківської селищної ради провести активну роботу по залученню мешканців приватного сектору до впорядкування своїх прибудинкових та прилеглих територій.

6. Рекомендувати адміністрації КП «Гребінківський ККП» (директор Даниленко П.А.) привести в належний санітарний стан сміттєзвалище.

7. Рекомендувати орендарям (користувачам) водоймищ, розташованих на території селища (ПП Вакуленко Ю.О., ФОП Грюканова О.О, ТОВ «Тихий Дніпро», ТОВ «Укррибпродукція), привести в належний санітарний стан території, прилеглі до водоймищ.

8. Рекомендувати адміністраціям Гребінківської гімназії (директор Осьмак Л.Б.), Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Ковальчук В.М.) провести роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, батьків по питанню підтримки в належному санітарному стані довкілля, недопущення випадків засмічення селища; залучити учнівську молодь до проведення робіт по приведенню в належний санітарний стан центральної частини селища, Меморіалу загиблим в роки ВВв 1941-1945 років односельчанам, Меморіалу жертвам голодомор у 1932-1933 років, селищних парків, стадіону.

9. Рекомендувати керівникам підприємств селища, які мають у своєму віданні житлові фонди: ПАТ «Гребінківський машинобудівний завод» (голова правління Майструк Ю.Б.), ТДВ «Агропрогрес» (голова правління Гайсинський Е.Й.), ДП ДГ «Саливінківське» (директор Фурман В.А.), КП «Гребінківське ЖКГ» (директор Парфьонов М.С.), КП «Гребінківський ККП» (директор Даниленко П.А.) привести до належного санітарного стану території житлових фондів та прилеглі до них території, організувати проведення суботників по благоустрою.

10. Гребінківському СВМ (начальник Копилов В.Ю.) здійснювати постійний контроль за утриманням в належній чистоті дворів, прибудинкових територій, вулиць, площ, парків, Меморіалів, на порушників складати протоколи для притягнення до відповідальності.

11. Підсумки проведення місячника по благоустрою розглянути на засіданні виконкому селищної ради, інформацію оприлюднити на сайті Гребінківської селищної ради.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласт      и на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руденка В.М.

Секретар виконкому                                        О.І.КРАСОВСЬКА

Категорія: Рішення сесій