• 11th, Середа, Лютий 2015


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  30 січня  2015 року                                                                          № 399 – ХХVII VI

смт Гребінки

Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги

згідно наданих розрахунків КП “Гребінківське ЖКГ”

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С.,  директора КП ”Гребінківське ЖКГ“ Парфьонова М.С.,  Гребінківська селищна рада відмічає наступне.

Рішенням виконавчого комітету Гребінківської селищної ради від 28 жовтня 2014 року № 67 затверджено Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

12 листопада 2014 року до виконавчого комітету звернулася адміністрація КП “Гребінківське ЖКГ” (вхідний номер листа 375) з проханням затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги, а також затвердити: плани ремонтів багатоквартирних житлових будинків; структуру, періодичність, строки та основні умови надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій; середньорічних норм на житлово-комунальні послуги; річні плани надання житлово-комунальних послуг з водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів на 2015 рік.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося в листопаді 2014 року, по вказаних питаннях були прийняті відповідні рішення, зокрема рішення від 27 листопада 2014 року № 68 “Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Гребінківської селищної ради “Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надає КП “Гребінківське ЖКГ”.

Розробником  проекту регуляторного акту – адміністрацією КП “Гребінківське ЖКГ” дане рішення було оприлюднено шляхом розміщення на інформаційних стендах біля адміністративних, житлових будинків, де споживачі отримують відповідні послуги.

З метою отримання пропозицій від фізичних та юридичних осіб інформацію про нові розміри тарифів та аналіз регуляторного впливу також було розміщено на сайті Гребінківської селищної ради.

Виконавчим комітетом було проведено перевірку розрахунків тарифів на житлово-комунальні послуги, для чого отримувалась консультації у провідних спеціалістів комунального підприємства міста Василькова.

На засіданні ХХVI сесії Гребінківської селищної ради VI скликання, яке відбулося 29 грудня 2014 року, інформація про нові розміри тарифів на житлово-комунальні послуги була доведена до відома депутатського корпусу ради та присутніх на сесії селищної ради. Депутатам селищної ради було рекомендовано організувати спільну роботу з адміністрацією КП “Гребінківське ЖКГ” по інформуванню жителів житлового фонду комунальної власності територіальної громади селища, розташованого по вулицях Леніна, Білоцерківська, Південна та Заводська і провести спільне засідання представників депутатського корпусу ради та адміністрації КП “Гребінківське ЖКГ” 06 січня 2015 року.

Селищним головою спільно з адміністрацією КП “Гребінківське ЖКГ” було організовано і проведено громадські обговорення нових розмірів тарифів з жителями житлового фонду по вулицях Леніна, Білоцерківська та Південна.

Після проведення громадського обговорення відбулася зустріч в приміщенні виконкому з представниками жителів житлового фонду, селищним головою та адміністрацією КП “Гребінківське ЖКГ”.

На підставі отриманих зауважень і пропозицій від населення, комунальне підприємство здійснило перерахунок тарифів на житлово-комунальні послуги.

Адміністрація  КП “Гребінківське ЖКГ” звернулася з листом до Гребінківської селищної ради (вх. № 25 від 22.01.2015 року) з проханням затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги. Виконавчим комітетом селищної ради підготовлено відповідний проект рішення селищної ради, який було заслухано та схвалено на засіданні постійних комісій селищної ради, яке відбулося 29 січня 2015 року.

Виходячи з вищевказаного, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України”, Закону України ”Про житлово-комунальні послуги“ від 24.06.2004 року № 1875- IV, рішення виконавчого комітету від 28.10.2014 року № 67 “Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги”, з метою досягнення в регуляторній діяльності інтересів населення – споживачів житлово-комунальних послуг та КП ”Гребінківське ЖКГ“, керуючись  ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити наступні тарифи на житлово-комунальні послуги згідно наданих розрахунків КП ”Гребінківське ЖКГ“ :

1.1. Тариф на послугу “Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”  (за 1 квадратний метр загальної житлової площі в місяць) залежно від адреси багатоквартирного житлового будинку (з ПДВ):

– Леніна, 65 – 2,68 грн./ м кв.;

– Леніна,67 – 2,69 грн./ м кв.;

– Леніна,69 – 2,67 грн./ м кв.;

– Леніна, 71 – 2,14 грн./ м кв.;

– Леніна, 73 – 2,67 грн./ м кв.;

– Леніна, 75 – 2,09 грн./ м кв.;

– Леніна, 77 – 2,07 грн./ м кв.;

– Білоцерківська, 15а – 2,69 грн./ м кв.;

– Білоцерківська, 15 – 2,69 грн./ м кв.;

– Білоцерківська, 13а – 2,09 грн./ м кв.;

– Південна, 16 – 2,17 грн./ м кв.;

– Південна, 18 – 2,16 грн./ м кв.;

– Південна, 20 – 2,17 грн./ м кв.;

– Південна, 22 – 2,17 грн./ м кв.;

– Південна, 24 – 2,16 грн./ м кв.;

– Південна, 26 – 2,17 грн./ м кв.

1.2. Тариф на послугу “Централізоване холодне водопостачання”:

І група споживачів (населення):

– при відсутності лічильника – 35,68 грн. на місяць на 1 особу (з ПДВ);

– при наявності лічильника – 6,26 грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ);

ІІ група споживачів (бюджетні установи) – 6,43 грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ);

ІІІ група споживачів (інші організації) – 7,27 грн. 1 кубічний метр (з ПДВ).

Норма споживання питної води на 1 особу в місяць – 5,7 м куб. – багатоквартирні житлові будинки.

Норма споживання питної води на 1 особу в місяць – 6,3 м куб. – житлові будинки з присадибною ділянкою, з наявністю усіх видів благоустрою.

1.3. Тариф на послугу  “Централізоване водовідведення”:

І група споживачів (населення):

– при відсутності лічильника – 22,46 грн. на місяць на 1 особу (з ПДВ);

– при наявності лічильника – 3,94 грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ);

ІІ група споживачів (бюджетні установи) – 4,04 грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ);

ІІІ група споживачів (інші організації) – 4,57 грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ).

1.4. Тариф на послугу  “Вивезення твердих побутових відходів”:

– на 1 мешканця багатоповерхових житлових будинків – 11,87 грн. (з ПДВ);

– вартість вивезення 1 мішка від жителів приватного сектору – 10,30 грн. (з ПДВ).

Норма утворення твердих побутових відходів для населення складає 1,3 м куб в рік на 1 особу (багатоповерхові житлові будинки).

1.5. Тариф на послугу  “Вивезення твердих побутових відходів”:

І група споживачів (населення) – 109,56 грн. за 1 кубічний метр сміття (з ПДВ);

ІІ група споживачів (бюджетні установи) – 112,50 за 1 кубічний метр(з ПДВ) ;

ІІІ група споживачів (інші організації) – 127,18 за кубічний метр (з ПДВ).

2. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту – КП ”Гребінківське ЖКГ“ (директор Парфьонов М.С.) оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

3. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з дня офіційного опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

4. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення інформації про дане рішення на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення.

Селищний  голова                                             Н.С.Збаращенко

Категорія: Рішення сесій