• 17th, Середа, Лютий 2016

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2016 року 50-ІІІ-VІІ

смт Гребінки

Про  затвердження ставок земельного податку

за земельні ділянки

Керуючись ст.ст.143, 144 Конституції України, п. 24 ст. 26 Закону України    ” Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» № 909-УІІІ від 24.12.2015 року, ст. 284,285 Податкового Кодексу України,  враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів, погодження постійних комісій селищної ради,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

Доповнити   рішення Гребінківської селищної ради № 21-ІІ-УІІ від 16.12.2015 року «Про затвердження ставок земельного податку за замельні ділянки»:

1. пункт 1 рішення доповнити пунктом 1.6 Для платників єдиного податку четвертої групи ставку податку з одного гектара сільськогосподарських угідь встановити у розмірі:

0,81 % від бази оподаткування для ріллі, сіножатей, пасовищ;

0,49 % – для багаторічних насаджень;

5,4 % – для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільгоспвиробників або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди.

2. пункт 2 підпункт 2.1. Від сплати податку звільняються фізичні та юридичні особи відповідно до статей 281,282 Податкового Кодексу України,абзац 4 читати у слідуючій редакції:

–    ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники антитерористичної операції.

3. Затвердити Положення про встановлення плати за землю  на території  селища Гребінки (Додаток № 1).

4. Дане рішення опублікувати на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Рекомендувати селищному голові забезпечити направлення в установленому порядку копії даного рішення із додатком  ДФС у Київській області.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Селищний голова                                      Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій