• 06th, П’ятниця, Лютий 2015


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  30 січня 2015 року                                                 385 ХХVІІ – VІ

смт Гребінки

Про встановлення місцевих податків  і зборів на території селища Гребінки

В зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року № 71-УІІІ, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів, погодження постійних комісій селищної ради,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити на території селища Гребінки такі місцеві податки та збори:

– податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

– плата за землю;

– транспортний податок;

– акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів;

– єдиний податок;

– туристичний збір.

2. Доручити селищному голові  довести до відома мешканців селища,  власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, фізичних та юридичних осіб, землевласників та землекористувачів, фізичних та юридичних осіб, земельні ділянки яких розташовані в межах Гребінківської селищної ради, суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території селища Гребінки, платників єдиного податку, про те , що на території Гребінківської селищної ради встановлено вищезгадані податки та збори, через місцеве радіомовлення та розмістити прийняті радою рішення на сайті Гребінківської селищної ради.

3. Рішення Гребінківської селищної ради № 299-ХХІ-УІ від 28.01.2014 року “Про встановлення місцевих зборів” вважати таким, що втратило чинність.

Селищний голова                                       Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій