• 17th, Середа, Лютий 2016


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від    16 лютого  2016 року                                                   № 51 -ІІІ-УІІ

смт Гребінки

Про встановлення  акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів на території селища Гребінки.

Керуючись ст.143 Конституції України, відповідно до ст.69 Бюджетного кодексу України, Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» № 909-УІІІ від 24.12.2015 року, п.24 ст.26 та ст.69 Закону України  ” Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів, погодження постійних комісій селищної ради,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Встановити ставки акцизного податку для підакцизних товарів (пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну), пального (бензину, дизпалива, тощо) згідно прийнятих змін до ст.213 Податкового Кодексу України».

2. Рішення опублікувати на офіційному сайті Гребінківської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

4.Рішення Гребінківської селищної ради № 23-ІІ-УІІ від 16.12.2015 року «Про встановлення акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів на території селища Гребінки» вважати таким, що втратило чинність.

Селищний голова                                                     Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій