• 19th, Середа, Березень 2014


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 березня 2014  року                                                                               № 9

смт Гребінки

Про проведення двомісячника

по благоустрою, озелененню

та санітарній очистці селища

З метою поліпшення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення селища, територій підприємств, організацій та установ, житлових фондів та прилеглих до них територій, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04 березня  2014 року № 51 ”Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів“, розпорядження в.о. голови Васильківської районної державної адміністрації від 07.03.2014 року № 80  ”Про проведення у Васильківському районі Київської області двомісячника благоустрою населених пунктів“, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2009 року № 1320-р ”Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки“, п.7 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Провести в селищі з 20 березня по 20 травня 2014 року двомісячник по благоустрою, озелененню та поліпшенню санітарного стану селища.

2. Просити жителів селища привести садибні та прилеглі до них території  до належного санітарного стану і скористатися можливістю безкоштовного вивезення сміття на селищне сміттєзвалище.

3. З метою координації робіт по проведенню двомісячника по благоустрою утворити селищний штаб згідно додатку № 1.

4. Виконкому селищної ради (селищний голова Збаращенко Н.С.) спільно з керівниками підприємств, організацій та установ селища:

– забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою селища, очищення водних джерел тощо;

– організувати проведення робіт по побілці дерев по вулиці Леніна;

– організувати в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “Чисте довкілля” проведення дня благоустрою території селища 12 квітня 2014 року;

– організувати проведення акції ”Посади своє дерево“;

– залучати до проведення заходів двомісячника громадськість та учнівську молодь.

5. Адміністрації КП “Гребінківське ЖКГ” (директор Парфьонов М.С.):

– до 20 квітня привести в належний санітарний стан території житлового фонду, території селищного меморіалу загиблим в роки війни односельчанам, старого та нового кладовищ, Меморіалу жертвам голодомору 1932-33 років;

– до 1 квітня 2014 року провести роботу по заключенню договорів з мешканцями приватного сектору селища;

– розробити Схему санітарної очистки селища.

6. Рекомендувати адміністрації КП “Гребінківське ККП” (директор Даниленко П.А.):

– привести територію сміттєзвалища до належного санітарного стану;

до 20 квітня привести в належний санітарний стан територію житлового фонду (житлові будинки №№ 17, 19 по вулиці Леніна);

– забезпечити безкоштовний прийом сміття від населення на селищному сміттєзвалищі під час проведення двомісячника по благоустрою.

7. Просити адміністрацію ПАТ ”Саливонківський цукровий завод“ (в.о. виконавчого директора Рябчун П.М.):

–  надати навантажувач типу “Мерло” для організації механізованої погрузки сміття з територій селищного меморіалу загиблим в роки війни односельчанам, старого та нового кладовищ, Меморіалу жертвам голодомору 1932-33 років;

– виділити 10 (десять) тон вапна для організації побілки дерев по вулиці Леніна та інших потреб;

8. Рекомендувати орендарям водоймищ, розташованих на території селища, зокрема СПД Вакуленку Ю.О., ТОВ “Укррибпродукція” (директор Дєньга В.А.), , ТОВ “Тихий Дніпро” (генеральний директор Нагорний В.О.), ФОП Грюкановій О.О. привести в належний санітарний стан території, прилеглі до водоймищ.

9. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ селища до 20 квітня благоустроїти та впорядкувати території виробництв, житлових фондів та прилеглих територій, зокрема:

9.1. Адміністрації ПАТ “Саливонківський цукровий завод” ( в.о.виконавчого директора Рябчун П.М. ):

– територію кагатних полів та прилеглу до вулиць Ворошилова, Заводська, Південна, Білоцерківська, Фрунзе;

– територію в зоні відведення під’їздної залізниці, особливо в районі вулиць Білоцерківська, Південна, Заводська та біля діючого кладовища;

– територію, прилеглу до гуртожитків по вулиці Південна;

– під’їзд до жомової ями по вулиці Фрунзе.

9.2. Адміністрації ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.):

– територію парку та братської могили по вулиці Білоцерківська та частину вулиць Білоцерківська, Ворошилова, прилеглих до території заводу;

– територію незавершеного будівництва хімводоочистки та 4-х квартирного житлового будинку по вулиці Проектна;

– територію, прилеглу до артсвердловини по вулиці Київська і мережі водогону по вулиці 1 Травня та Леніна;

– території житлового фонду та прилеглі до них території.

9.3. Адміністрації  ПРАТ “Гребінки-Хлібопродукт” (голова правління Зосим Л.М.):

– привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна.

9.4. Адміністрації ТДВ “Агропрогрес” (голова правління Гайсинський Е.Й.):

– житловий фонд та прилеглі до нього території вулиць Київська та Франка, Індустріальна;

9.5. Адміністрації СТОВ “Гребінківське” (директор Калашніков В.А.):

– територію І відділку, прилеглу до вулиць Київська та Партизанська;

– територію ІІ відділку, прилеглу до автомобільної дороги Гребінки-Устимівка;

– території дитячих садків по вулицях Карла Маркса, Партизанська та прилеглі до них території.

9.6. Адміністрації ДП ДГ “Саливінківське” (директор Фурман В.А.):

– парк по вулиці Білоцерківська та частину вулиці Білоцерківська, прилеглу до господарства, територію відділку “Черниші”, житлового фонду по вулиці Лугова та прилеглі до них території;

– організувати проведення робіт по ліквідації стихійно утворених сміттєзвалищ на території відділку “Черниші”;

– знести споруду колишнього корівника по вулиці Білоцерківська.

9.7. Адміністрації ШРП-3 Васильківської ДЕД (виконроб Усенко В.В.):

– привести в належний санітарний і робочий стан ливневу каналізацію з обох сторін автомагістралі Київ-Одеса ;

– привести в належний санітарний стан підземні і надземні переходи, автобусні зупинки, забезпечити їх своєчасне прибирання;

– привести розчистку дерев в зелених зонах відводу частини автомобільної дороги Київ-Одеса, яка проходить через селище;

9.8. Адміністраціям Гребінківського споживчого товариства (голова правління Прухніцький Р.А.), Гребінківського торгівельно-закупівельного товариства (директор Прухніцька М.Ю.):

– території Споживчого та торгівельно-закупівельного товариств та прилеглих до них територій з вулиць Пушкінська, Радянська та 1 Травня;

– території, прилеглі до магазинів та барів на території селища.

9.9. Адміністрації Гребінківського об′єднання громадського харчування (директор Волошин В.М.):

– частину вулиці Київська, прилеглу до кафе “Молодіжне”.

9.10. Рекомендувати адміністраціям Гребінківської об’єднаної дільниці Васильківської філії Центру телекомунікаційних послуг № 14 ПАТ “Укртелеком” (начальник Григоренко В.А.), Гребінківського відділення поштового зв′язку (начальник Токарська Л.В.), СПД Цюрупа В.І., СПД Даниленко Т.А., ПРАД ВНТ “Укрзооветпостач” (директор Миронюк Р.П.) привести в належний санітарний стан територію незавершеного будівництва вузла зв′язку і прилеглу до нього територію та  територію, прилеглу до магазинів та ветаптеки по вулиці Київська, влаштувати квітники між територіями магазинів і частини автомагістралі Київ-Одеса.

9.11. Рекомендувати адміністрації Гребінківської районної лікарні (головний лікар Хоменко С.П. привести до належного санітарного стану території лікарні, поліклініки, колишньої молочної кухні та прилеглі до них території.

9.12. Адміністрації ТОВ “Ресурс-сервіс” (директор Корнієнко В.П.):

– частину вулиць Ворошилова та Київська, прилеглих до території ринку;

– територію, виділену під будівництво ринкового комплексу.

9.13. Рекомендувати СПД Сіденко В.І. привести в належний санітарний стан ливневу каналізацію на з′їзді з вулиці К.Маркса на вулицю Л.Українки.

9.14. Рекомендувати СПД Вяткіній О.М. привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до з′їзду з вулиці Київська на вулицю Димитрова навпроти території кафе “Надія”.

9.15. Рекомендувати Гребінківській дільниці Васильківської філії ПАТ “Київоблгаз” (майстер Марчук С.П.) привести в належний санітарний стан територію дільниці та прилеглу до неї територію.

9.16. Рекомендувати ФГ “Олександра” (директор Поліченко Т.М.)   до 20 квітня привести в належний санітарний стан територію орендованої земельної ділянки, прилеглої до вулиць Індустріальна, Франка та діючого кладовища.

9.17. Рекомендувати СПД Шкапенко В.П., СПД Кулида В.В., КП “Джерело” (директор Вдовенко Т.М.), ТОВ “Гребінкипласт”(директор Вдовенко В.В.), ПАТ “Гребінки-Агрохім” (директор Марченко М.І.) привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна.

9.18. Рекомендувати СПД Курдіну О.М. привести в належний  стан прилеглу до магазину “Міні-маркет” та незакінченого будівництва торгівельного центру по вулиці Київська.

9.19. Рекомендувати адміністрації Васильківського районного підрозділу ПАТ “Київобленерго” (директор Куксенок В.А.) привести до належного санітарного стану території підстанції, житлового фонду по вулиці Київська та прилеглі до них території.

9.20. Рекомендувати адміністрації Васильківського СТ (голова правління Гурковська Л.С.) привести до належного санітарного стану територію автопарку по вулиці 1 Травня, 47 та прилеглу до неї території і постійно утримувати її в належному санітарному стані.

9.21. Рекомендувати адміністраціям АБЗ “Гребінки” (начальник Осьмук Ю.В.), ПП “Нафтотермінал” (начальник начальник сектору Соколовський Г.К.), ТОВ “Ресурс-Ойл” (начальник Калюжна М.Ю.), ТОВ “Мить” (директор Стецій А.Ю.):

– привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна;

– провести поточний ремонт дороги по вулиці Індустріальна.

9.22. Рекомендувати адміністраціям ТОВ “Агронерудремпостач”(директор Ходаківський О.П.), ТОВ “Аллен Плюс” (директор Годяєв С.А.),  привести до належного санітарного стану території, прилеглі до вулиць Індустріальна та Київська.

9.23. Рекомендувати адміністраціям Васильківського районного ЦДЮТ (директор Шевченко Л.В.), Гребінківського відділу соціального захисту населення УПСЗН Васильківської РДА (начальник Руденко К.М.), управління Пенсійного фонду в м. Василькові та Васильківському районі (начальник Проскурня Г.І.), бібліотеки для дорослих (завідувач Шевель Л.Ф.), бібліотеки для дітей (Меньших Т.А.) привести до належного санітарного стану території, прилеглі до адміністративних приміщень, вулиці Леніна та фруктового садка.

9.24. Рекомендувати власнику адміністративної будівлі з кімнатами для відпочинку по вул.1Травня, 43 ФОП Кривцову В.Д.:

– утримувати адмінбудівлю та прилеглу до неї територію зі сторони вулиць 1 Травня та Пушкінська в належному санітарному стані;

– по межі адміністративної будівлі зі сторони вулиць 1 Травня та Пушкінська у відповідності з межами земельної ділянки встановити бордюри.

9.25. Рекомендувати адміністрації МПП “Беркут” (директор Мошук М.В.) привести до належного санітарного стану території, прилеглі до будівлі побуткомбінату  по вулиці Леніна, 116.

10. Рекомендувати адміністраціям Гребінківських гімназії  ( директор Осьмак Л.Б.) та ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Ковальчук В.М.):

– провести роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, батьків по питанню підтримки в належному санітарному стані довкілля, недопущення випадків засмічення території селища;

– залучити учнівську молодь до проведення робіт по приведенню в належний санітарний стан центральної частини селища, Меморіалів загиблим односельчанам та жертв голодомору, парків, стадіону, посадці квітів та дерев.

11. Рекомендувати релігійній громаді Української Православної церкви (Покровської) (архімандрит Ігнатій) організувати проведення робіт прихожанами церкви в приведенні до належного санітарного стану територій старого та нового кладовищ.

12.  Гребінківському СВМ (начальник Копилов В.Ю.) здійснювати постійний контроль за утриманням в належній чистоті дворів, прибудинкових територій, вулиць, площ, парків, меморіальних комплексів, Правил благоустрою селища, на порушників складати адміністративні протоколи для притягнення до відповідальності.

13. Про хід проведення двомісячника по благоустрою постійно інформувати жителів селища через місцеве радіомовлення.

14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                              Н.С.Збаращенко

ДОДАТОК № 1

до рішення виконкому від

17.03.2012 року № 17

СКЛАД

селищного штабу з проведення двомісячника по благоустрою

Руденко                                           – заступник селищного голови,

Василь Миколайович                              керівник штабу

Парфьонов                                               – директор КП ”Гребінківське ЖКГ“,

Михайло Сергійович                               заступник керівника штабу

Васьковська                                    – спеціаліст-землевпорядник виконкому,

Лариса Петрівна                                      секретар штабу

Члени штабу:

Копилов                                          – начальник Гребінківського СВМ

Вадим Юрійович

Даниленко                                       – директор КП “Гребінківський ККП”

Петро Антонович

Ляшок                                             – депутат селищної ради

Ірина Анатоліївна

Ліберт                                             – дільничий інспектор Гребінківського

Анатолій Григорович                                       СВМ