• 26th, Четвер, Березень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  16 березня  2015 ро         ку                                                              №  405 – ХХVII -VI

смт Гребінки

Про погодження  тарифів по прийому і очищенню каналізаційних стоків , які надає ПАТ “Саливонківський цукровий  завод”

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М.,      Гребінківська селищна рада відмічає наступне.

Рішенням виконавчого комітету Гребінківської селищної ради від 28 жовтня 2014 року № 67 затверджено Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

15 лютого  листопада 2015 року до виконавчого комітету звернулася адміністрація ПАТ “Саливонківський цукровий завод” (вхідний номер листа 69) з проханням погодити тарифи по прийому і очищенню каналізаційних стоків, що надаються підприємством населенню, бюджетній сфері та іншим споживачам.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося в лютому 2015 року, було прийнято рішення від 26.02. 2015 року № 13 “Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Гребінківської селищної ради “Про погодження  тарифів по прийому і очищенню каналізаційних стоків, що надаються ПАТ “Саливонківський цукровий завод”, яке було оприлюднене на сайті Гребінківської селищної ради.

Розробником  проекту регуляторного акту – адміністрацією ПАТ “Саливонківський цукровий завод” було розроблено аналіз регуляторного впливу, який також було оприлюдено шляхом розміщення на сайті Гребінківської селищної ради.

Робочою групою по обгрунтованості розмірів тарифів на житлово-комунальні послуги, засідання якої відбулося 10 березня 2015 року,  було проведено перевірку розрахунків тарифів по прийому і очищенню каналізаційних стоків. Рішенням Робочої групи адміністрації ПАТ “Саливонківський цукровий завод” було зроблено зауваження щодо калькуляції собівартості послуг по прийому і очищенню стоків і рекомендовано переглянути розміри тарифів.

Адміністрація ПАТ “Саливонківський цукровий завод” звернулася з листом до Гребінківської селищної ради (вх. № 107 від 13.03.2015 року) з проханням затвердити тариф по прийому і очищенню каналізаційних стоків, що надаються ПАТ “Саливонківський цукровий завод”, перерахований з врахуванням зауважень Робочої комісії. Виконавчим комітетом селищної ради підготовлено відповідний проект рішення селищної ради.

Виходячи з вищевказаного, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України”, Закону України ”Про житлово-комунальні послуги“ від 24.06.2004 року № 1875- IV, рішення виконавчого комітету від 28.10.2014 року № 67 “Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги”, з метою досягнення в регуляторній діяльності інтересів населення – споживачів житлово-комунальних послуг та ПАТ “Саливонківський цукровий завод”,  керуючись  ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити наступні розміри тарифів тарифи по прийому і очищенню стічних вод, що надає ПАТ ”Саливонківський цукровий завод“

Тариф на послугу ” прийом і очищення сточних вод” (з ПДВ):

– І група споживачів (населення) – 3,28 грн. за 1 кубічний метр;

ІІ група споживачів (бюджетні установи) – 3,74 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (інші організації) – 4,24 грн. за 1 кубічний метр.

2. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту –  ПАТ “Саливонківський цукровий завод” (в.о. виконавчого директора Сідлецький О.М.) оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

3. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з дня офіційного опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

4. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення інформації про дане рішення на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення.

Селищний  голова                                              Н.С.Збаращенко

Категорія: Рішення сесій