• 26th, Четвер, Березень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  16 березня  2015 ро       ку                                                            №   404 – ХХVII -VI

смт Гребінки

Про погодження  тарифів на холодне водопостачання, які надає

ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М.,      Гребінківська селищна рада відмічає наступне.

Рішенням виконавчого комітету Гребінківської селищної ради від 28 жовтня 2014 року № 67 затверджено Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

03 лютого  листопада 2015 року до виконавчого комітету звернулася адміністрація ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (вхідний номер листа 46) з проханням затвердити тарифи на водопостачання холодної води, що надаються підприємством населенню, бюджетній сфері та іншим споживачам.

Адміністрацією ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” інформація про намір встановлення нового розміру тарифу на холодне водопостачання була розміщена на будинках підвідомчого житлового фонду.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося в лютому 2015 року, було прийнято рішення від 26 лютого 2015 року № 12 “Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Гребінківської селищної ради “Про погодження  тарифів на холодне водопостачання , які надає ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”, яке було оприлюднене на сайті Гребінківської селищної ради.

Розробником  проекту регуляторного акту – адміністрацією ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”було розроблено аналіз регуляторного впливу, який також було оприлюдено шляхом розміщення на сайті Гребінківської селищної ради.

З метою отримання пропозицій від фізичних та юридичних осіб інформацію про нові розміри тарифів та аналіз регуляторного впливу також було розміщено на сайті Гребінківської селищної ради.

Робочою групою по обгрунтованості розмірів тарифів на житлово-комунальні послуги, засідання якої відбулося 10 березня 2015 року,  було проведено перевірку розрахунків тарифів на житлово-комунальні послуги. Рішенням Робочої групи адміністрації ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” було рекомендовано подати на затвердження середньорічні норми споживання холодної води для населення, які необхідно врахувати при розробленні розмірів тарифів на холодне водопостачання.

Адміністрацією ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” було проведено громадські обговорення нових розмірів тарифів та середньорічних норм споживання холодної води для населення з жителями підвідомчого житлового фонду, яке відбулося 12 березня 2015 року.

Адміністрація ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”  звернулася з листом до Гребінківської селищної ради (вх. № 110 від 13.03.2015 року) з проханням затвердити тариф на послугу з холодного водопостачання. Виконавчим комітетом селищної ради підготовлено відповідний проект рішення селищної ради.

Виходячи з вищевказаного, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України”, Закону України ”Про житлово-комунальні послуги“ від 24.06.2004 року № 1875- IV, рішення виконавчого комітету від 28.10.2014 року № 67 “Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги”, з метою досягнення в регуляторній діяльності інтересів населення – споживачів житлово-комунальних послуг та ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”,  керуючись  ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити наступні розміри тарифів на холодне водопостачання , що надає ПАТ  ”Гребінківський машинобудівний завод“:

Тариф на послугу “Холодне водопостачання”:

І група споживачів (населення):

– при відсутності лічильника:  24,68 грн. на місяць на 1 особу (з ПДВ) для багатоквартирних житлових будинків та 27,59 грн. на місяць на 1 особу (з ПДВ) для житлових будинків з присадибними ділянками;

– при наявності лічильника – 4,38  грн. за 1 кубічний метр (з ПДВ);

ІІ група споживачів (бюджетні установи) – 4,50 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (інші організації) – 5,09 грн. за 1 кубічний метр.

Норма споживання питної води на 1 особу в місяць – 5,7 м куб. – багатоквартирні житлові будинки.

Норма споживання питної води на 1 особу в місяць – 6,3 м куб. – житлові будинки з присадибною ділянкою, з наявністю усіх видів благоустрою.

2. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту – ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.) оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

3. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з дня офіційного опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

4. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення інформації про дане рішення на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення.

Селищний  голова                                             Н.С.Збаращенко

Категорія: Рішення сесій