• 21st, Вівторок, Липень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 липня 2015 року                                                                                  № 457 – ХХХ-VІ

смт Гребінки

Про погодження Правил любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на водному об’єкті (нижній став) по вулиці Київська

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., відповідно до ст. 143 Конституції України, Закону України “Про тваринний світ”, ст. 47 Водного кодексу України, Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 р. № 1126 та Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999 р, ст.ст. 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на водному об’єкті (нижній став) по вулиці Київська, розроблені ПП Вакуленко Ю.О.

2. Секретарю селищної ради Красовській О.І. довести Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на водному об’єкті (нижній став) по вулиці Київська до відома жителів селища Гребінки шляхом розміщення на сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення (голова Звєрова Т.М.).

Селищний голова                                    Н.С. ЗБАРАЩЕНКО

“ПОГОДЖЕНО”

Рішенням сесії Гребінківської селищної ради

від 02 липня  2015р. № 457-XXX-VI

Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування водному об’єкті (нижній став) по вулиці Київська

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.  Дані правила розробленні відповідно до вимог чинного законодавства України, вводяться в дію з метою раціонального використання та збереження водних біоресурсів водного об’єкта (нижній став), що знаходиться на території Гребінківської селищної ради Васильківського району Київської області, а також визначають правовий режим його використання.

2. Інформація про користувачів на водному об’єкті:

2.1. Приватний підприємець Вакуленко Ю.О, ( далі – ПП Вакуленко Ю.О.) є користувачем риби та інших водних біоресурсів на підставі Державного акту на право постійного користування землею ІІ КВ № 018828, зареєстрованого в Книзі актів на право постійного користування землею за № 16 від 21 березня 2001 року та накладної № 16/03 від 24 березня 2015 року.

ІІ. ЗАГАЛЬНЕ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

1. Всім громадянам України, іноземцям, а також особам без громадянства надається безкоштовне право купання, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води без застосування технічних пристроїв, крім малогабаритних станцій.

2. Вилов риби для місцевих мешканців дозволяється здійснювати безкоштовно з обмеженням обсягів та знарядь лову, а саме з однією вудкою з одним гачком, в спеціально відведених для цього місцях. Місця для безкоштовного рибальства визначаються окремо, та позначаються відповідними інформаційними табличками.

3. Рибна ловля дозволяється лише з берега та у світловий час доби (з 6 ранку до 20 години вечора та регулюється відповідно до пори року).

4. Під час риболовля,на вимогу охорони рибалка зобов’язаний надати співробітнику рибу для зважування.

5. Рибалка зобов’язаний пред’явити квиток за вимогою контролера (охорони) під час всього періоду риболовлі.

6. Максимальний вилов риби на одного рибалку становить не більше 3 кг (при ловлі мирної риби), і 2 кг  (риболовля хижої риби).

Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється з берега у зоні    безкоштовного рибальства.

7. Вилов риби, яка перебуває у приватній власності ПП Вакуленко Ю.О. (згідно акту зариблення),здійснюється на встановлених ним умовах (таблиця), зокрема:

7.1. Платне рибальство, крім нерестового періоду, на водному об’єкті дозволяється проводити кожного дня з берега, вудками всіх видів і загальної кількості гачків не більше 5 на рибалку, та спінінгом.

НЕРЕСТОВИЙ ПЕРІОД відбувається кожного року з 1 по 10 червня.

Умови платного рибальства Таблиця

Квиток – це єдино разовий дозвіл одній особі на вилучення водних біоресурсів. Вартість кожного дозволу становить 200 грн. зокрема:

Види риб

Короп*

Білий амур*

Товстолоб*

Сом*

Щука*

Карась*

*Вилов інших видів риб є безкоштовним, а саме: плітка (тарань), окунь, йорш.

ІІ. ОБМЕЖЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ВОДОКОРИСТУВАННЯ

1. На акваторії водного об’єкту у зоні її прибережної смуги, забороняється:

лов риби у темну пору доби;

лов риби зі застосування вибухових і  отруйних речовин, електрострумом,колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї,промислових та інших знарядь лову,  виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів і всіх видів найменувань;

вивезення (винесення) риби з водного об’єкта, у кількості що перевищує добову норму лову при безкоштовному рибальстві;

підводне полювання на рибу;

спійману рибу продавати, продавати, використовувати в приготування без повідомлення адміністрації озера та фіксації сумарного вилову;

миття власних транспортних засобів;

засмічування території, викидання у водойму харчових та інших відходів,недокурків та інше;

користування моторними чи надувними човнами і катерами.

ІV. ОБОВ’ЯЗКИ ГРОМАДЯН ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ВОДНОМУ ОБ’ЄКТІ.

1.Громадяни, які займаються любительським рибальством та / або відпочинком (купання) на березі водного об’єкта зобов’язані:

– виконувати вимоги цих правил;

– підтримувати належний санітарний стан водного об’єкта, не залишати на його березі та на кризі сміття та інші відходи, не  допускати засмічення та забруднення іншим чином;

– не допускати пошкодження покажчиків інформаційних таблиць та щитів та інших знаків, встановлених на водному об’єкті та його берегах.

V. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

1. За порушення умов даних Правил винні особи несуть адміністративну,кримінальну та матеріальну відповідальність відповідно до норм чинного законодавства України.

Секретар селищної ради                                    О.І.Красовська

Категорія: Рішення сесій