• 21st, Вівторок, Липень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від 02 липня 2015 року                                                                                  № 456 – ХХХ –VІ

смт Гребінки

Про погодження Правил любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на Саливонківському водосховищі

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., відповідно до ст. 143 Конституції України, Закону України “Про тваринний світ”, ст. 47 Водного кодексу України, Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 р. № 1126 та Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999 р, ст.ст. 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на Саливонківському водосховищі, розроблені Товариством з обмеженою відповідальністю “Тихий Дніпро”.

2. Секретарю селищної ради Красовській О.І. довести Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на Саливонківському водосховищі до відома жителів селища Гребінки шляхом розміщення на сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення (голова Звєрова Т.М.).

Селищний голова                                    Н.С. ЗБАРАЩЕНКО

“ПОГОДЖЕНО”

Рішенням сесії Гребінківської селищної ради

від 02 липня  2015р. № 456-XXX-VI

Правила любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на Саливонківському водосховищі

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Дані Правила розроблені відповідно до вимог чинного законодавства України, вводяться в дію з метою раціонального використання та збереження водних біоресурсів Саливонківського водосховища, яке знаходиться в басейні річки загальнодержавного значення (р. Протока) на території Гребінківської селищної ради Васильківського району Київської області, а також визначає правовий режим його використання.

2. Інформація про користувачів на водному об’єкті:

2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю “Тихий Дніпро” є користувачем риби та інших водних біоресурсів на підставі Режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта.

ІІ. ЗАГАЛЬНЕ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

1. Всім громадянам України, іноземцям, а також особам без громадянства надається безкоштовне право купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води без застосування технічних пристроїв, крім малогабаритних станцій.

2. Купання дозволяється лише в облаштованих та визначених ТОВ «Тихий Дніпро» для цього місцях, та є традиційними для даної місцевості.

3. Вилов риби для місцевих мешканців дозволяється здійснювати безкоштовно у будь-якому місці водного об’єкту з обмеженнями обсягів та знарядь лову, які наведено нижче.  Для мешканців інших місцевостей  вилов риби є платним, місця для рибальства визначаються окремо.

            4. Дозволяється любительський лов риби, інших водних біоресурсів з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку. Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється тільки з берега. Такі види ловлі здійснюється безкоштовно. При цьому, одній особі дозволяється вилов риби за одну добу перебування на водосховищі, крім нерестового періоду, не більше 3 кг.
          5. У нерестовий період дозволяється любительський лов риби, інших водних біоресурсів з берега однією донною або поплавковою вудкою з одним гачком на рибалку. При цьому, одній особі дозволяється вилов риби за одну добу перебування на водосховищі не більше 3 кг.

6. Любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю не більше п’яти  на рибалку.

ІІІ. ОБМЕЖЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ВОДОКОРИСТУВАННЯ

1. На акваторії водного об’єкту та у зоні прибережної смуги водосховища забороняється:

лов риби в темну пору добу;

лов риби із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань;

вивезення (винесення) риби з водосховища, у кількості, що перевищує добову норму лову при безкоштовному рибальстві;

перебувати на водосховищі або поблизу них з вибуховими та отруйними речовинами, а також зі знаряддями лову, застосування яких заборонено, зберігати такі знаряддя на водосховищі або поблизу нього;

миття у водосховищі або в межах його прибережної смуги (50 метрів від урізу води) транспортних засобів, а також проведення робіт, які негативно впливають на екологічний стан водосховища;

вилучення із води знарядь лову, які належать іншим особам, та
об’єктів лову, які є в цих знаряддях
.

ІV. ОБОВ’ЯЗКИ ГРОМАДЯН ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ВОДНОМУ ОБ’ЄКТІ

1. Громадяни, які займаються любительським рибальством та/або відпочинком (купанням) на березі водосховища зобов’язані:

виконувати вимоги цих Правил;

підтримувати належний санітарний стан водосховища, не залишати на його берегах і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення іншим чином;

не допускати пошкодження покажчиків, щитів та інших знаків, встановлених на водосховищі та його берегах.

V. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

1. За порушення умов даних Правил винні особи несуть адміністративну, кримінальну та матеріальну відповідальність відповідно до норм чинного законодавства України.

Секретар селищної ради                                   О.І.Красовська

Категорія: Рішення сесій