• 16th, Понеділок, Червень 2014

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  28 травня 2014 року                        № 29

смт Гребінки

Про обмеження перебування

неповнолітніх дітей  у

громадських місцях

Відповідно до ст.22 Закону України «Про рекламу», Закону України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю» з метою обмеження відвідування неповнолітніми дітьми без супроводу батьків та осіб, які їх замінюють, дискотек, інших розважальних закладів та громадських місць і місць продажу спиртних напоїв, а також, заборони розміщення реклами алкогольних напоїв та пива на магазинах, які розташовані ближче, ніж 300 метрів від навчальних закладів на території селищної ради, керуючись ст..ст.30,32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Обмежити час перебування у громадських місцях та розважальних закладах неповнолітніх осіб до 22.00 години у літній період, до 21.00 години у зимовий період.

2.Продаж алкогольних напоїв та пива в закладах торгівлі , барах та кафе, які здійснюють діяльність на території селища, проводити до 22.00 години.

3.Заборонити на території селища продаж алкогольних напоїв та пива особам  віком до 18 років.

4.Рекомендувати Гребінківському селищному відділенню міліції (нач.Копилов В.Ю.), постійній комісії з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення ( голова Волошин В.М.) забезпечити контроль за забороною продажу алкогольних напоїв та пива особам до 18 років.

5.Заборонити розміщення реклами алкогольних напоїв та пива на магазинах, що розташовані в радіусі 300 метрів від земельних меж навчальних закладів.

6.Довести до відома керівників закладів торгівлі усіх форм власності, дискотек, кафе, барів інформацію про обмеження перебування неповнолітніх осіб у громадських місцях після 22.00 години.

7.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників відповідних закладів.

Селищний голова                                 Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій