• 03rd, Вівторок, Березень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 26 лютого  2015 року                                                                                               № 5

смт Гребінки

Про криміногенну ситуацію в селищі та шляхи її вирішення

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С.,  в.о. начальника Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області Первака В.М, начальника Гребінківського СВМ Копилова В.Ю., виконком  селищної ради відмічає, що оперативна обстановка по дотриманню правопорядку, спокою громадян останнім часом викладає занепокоєння. В кінці 2014 – початку 2015 року різко збільшився ріст злочинності, особливо крадіжок особистого майна громадян, що викликає занепокоєння населення.

На засіданнях виконавчого комітету та сесій селищної ради щорічно розглядується питання роботи Гребінківського селищного відділення міліції по дотриманню правопорядку в селищі. Однією з головних причин недоліків в роботі селищного відділення міліції, як постійно відмічалось в рішеннях виконавчого комітету та сесій ради, є недостатня забезпеченість селищного відділення міліції паливно-мастильними матеріалами, навіть форменним обмурдируванням, кадрами, малим розміром заробітних плат. Гальмує роботу відсутність у відділенні слідчого та експерта. Відсутнє в селищі громадське формування, яке мало б допомогати роботі правоохоронних органів.

Виходячи з вищевказаного, керуючись ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., в.о. начальника Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області Первака В.М, начальника Гребінківського СВМ Копилова В.Ю. прийняти до відома.

2. Доручити селищному голові Збаращенко Н.С. звернутись до Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області по питанню укомплектування Гребінківського СВМ кадрами, зокрема відновленні роботи у відділенні слідчого та експерта, проведення профілактичних відпрацювань, посилення боротьби з крадіжками і наркоманією.

3. Рекомендувати селищному голові Збаращенко Н.С. вивчити питання створення в селищі загону самооборони.

4. Рекомендувати селищному голові Збаращенко Н.С. спільно з керівниками підприємств, малим бізнесом, Гребінківським СВМ розглянути питання встановлення камер спостереження на території селища.

5. Рекомендувати керівникам промислових та сільськогосподарських підприємств селища надавати постійну допомогу Гребінківському СВМ у виділенні паливно-мастильних матеріалів.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                    Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій