• 15th, Середа, Квітень 2015


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 31 березня 2015 року                                                                                  №  19

смт Гребінки

Про хід виконання рішення виконкому від 26.02.2015 року № 11

“Про приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність для використання за призначенням”

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., директора Гребінківської гімназії Осьмак Л.Б., головного лікаря Гребінківської районної лікарні Хоменко С.П., директора ДП ДГ “Саливонківське” Фурмана В.А, голови правління ТДВ “Агропрогрес” Гайсинського Е.Й., заступника директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. з господарської роботи Жили Л.В., директора КП “Гребінківське ЖКГ” Парфьонова М.С., виконавчий комітет селищної ради відмічає, що захисні споруди цивільного захисту та підвальні приміщення адміністративних будівель та будівель житлових фондів, які перебувають у підпорядкуванні підприємств, організацій та установ селища, в основному приведені у готовність. Не надала інформацію про виконання рішення виконкому адміністрація ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.) та ФОП Пурик М.В.

Виходячи з протокольного доручення селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури від 05.02.2015 року № 4-1, п. 7 витягу з протоколу № 6 засідання Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 року “Про заходи з підвищення безпеки життєдіяльності населення в умовах проведення антитерористичної операції” та листів Київської обласної державної адміністрації від 11.02.2015 року № 11-32/10649 “Щодо проведення захисних споруд цивільного захисту у готовність до використання за призначенням” і листа сектору з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від 18.02.2015 року № 24 , згідно  п. 3  ст. 36  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., директора Гребінківської гімназії Осьмак Л.Б., головного лікаря Гребінківської районної лікарні Хоменко С.П., директора ДП ДГ “Саливонківське” Фурмана В.А, голови правління ТДВ “Агропрогрес” Гайсинського Е.Й., заступника директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. з господарської роботи Жили Л.В., директора КП “Гребінківське ЖКГ” Парфьонова М.С. прийняти до відома.

2. Вказати адміністрації ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.), ФОП Пурик М.В. на неподання інформації щодо виконання рішення виконкому про приведення у готовність підпорядкованих  захисної споруди цивільного захисту та підвальних приміщень.

3. Рекомендувати адміністрації ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.), ФОП Пурик М.В. терміново надати інформацію про виконання рішення виконкому від 26.02.2015 року № 11 “Про приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність для використання за призначенням”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                    Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини