• 28th, Четвер, Березень 2013

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Васильківського району
Київської області

РІШЕННЯ

від 19 березня 2013 року № 234-ХУІІ-УІ

смт Гребінки

Про розгляд пропозиції 10 депутатів Гребінківської селищної ради від 15.03.2013 року № 27 з рекомендованим порядком денним: «Про вирішення питання щодо висловлення недовіри керівництву Васильківського МВГУ МВС України в Київській області через неналежне проведення досудового слідства по факту смерті Кудрявцева Юрія».

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., рекомендації комісії з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення (Зверова Т.М.), голови Васильківської райдержадміністрації Сабадаша В.І. селищна рада відмічає, що розгляд питання щодо висловлення недовіри керівництву Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» не відноситься до компетенції селищної ради. Поряд з цим, у депутатів та громадян селища виникають питання до діяльності працівників органів внутрішніх справ під час оформлення події про смерть Кудрявцева Юрія та проведення досудового слідства. Як відмітив начальник Васильківського МВ ГУ МВС України у Київькій області Куць В.В.,потерпілій стороні бажано мати ліцензованого адвоката для ознайомлення з матеріалами і вчасного реагування на ведення досудового розслідування.

Виходячи з вищевикладеного, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1 .Рекомендувати начальнику Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області Куцю В.В., після проведення ексгумації трупа та закінчення досудового розслідування події за фактом смерті Кудрявцева Юрія , надати інформацію про результати розслідування (в межах чинного законодавства) на сесійному засіданні Гребінківської селищної ради.

2.Рекомендувати начальнику Васильківського МВГУ МВС України в Київській області Куцю В.В. в разі надходження письмових звернень від потерпілої сторони на дії працівників міліції під час оформлення події про смерть неповнолітнього Кудрявцева Юрія та досудового розслідування, провести службове розслідування фактів і про наслідки розслідування інформацію надати Гребінківській селищній раді.

Селищний голова                                                                     Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій