Сайт селища Гребінки створено в першу чергу для мешканців селища Гребінки, а також сусідніх сіл та селищ які межують з Гребінками. Данний проект задуманий, основним чином, як інформаційно-історичний довідник, а також для сприяння розповсюдженню інформації напряму пов’язаної з життям селища та його мешканців.

Над створенням сайту працювала та продовжуює працювати прекрасна команда, яка складається з мешканців селища. Цим людям не є байдужою доля селища де вони народилися та виросли, тому вони будуть працювати та розвивати сайт і надалі.

Для зв’язку з адміністрацією сайту пишіть на E-mail: webmaster@hrebinky.org.ua

Весь матеріал представлений на сайті селища міського типу Гребінки є лише власною думкою авторів сайту і не має на меті змінити Вашу власну думку. Матеріал сайту призначений виключно для ознайомлення та лише для індивідуального використання і не є керіництвом до дій. Використання інформації сайту в комерційних цілях заборонено. Адміністрація сайту не несе відповідальності за нанесену шкоду та за будь-які збитки нанесені в результаті використання матеріалів сайту. Все що описане на сайті ви робите на свій власний страх та ризик. При копіюванні матеріалу з сайту – посилання на сайт з вказанням електронної адреси сайту обов’язкове.