• 08th, Вівторок, Квітень 2014

Відповідно до Положення про щорічний обласний конкурсМісто (селище) найкращого благоустрою, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.03.2000 року № 119  (із наступними змінами)         18 березня 2014 року в Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання Комісії з конкурсного відбору міста (селища) Київської області найкращого благоустрою та другого етапу всеукраїнського конкурсуНаселений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”.

За результатами розгляду показників реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2013 рік, Комісія прийняла рішення:

по першій категорії  міст визначено переможцями: м. Славутич – перше місце, м. Ірпінь – друге місце,   м. Яготин – третє місце;

по другій категорії: місце не присуджувати;

по третій категорії смт. Гребінки, Васильківського району – перше місце, селище Згурівка – друге місце.

Представлені на розгляд матеріали учасників Всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за II-V категоріями (місто Біла Церква, м. Славутич, селище Гребінки Васильківського району) рекомендовано до участі у третьому його етапі.

Категорія: Новини