• 20th, Середа, Березень 2013

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

від 19 липня 2012 року                          № 170-ХІІ-УІ

Про пайову участь у розвитку інфраструктури

селища Гребінки

На виконання ч.5 ст.30, ст.40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ч.5 ст.З Закону України “Про запобігання впливу світової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва” щодо залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в України”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури селища Гребінки згідно додатку 1, що додається.

2. Затвердити Порядок розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури селища Гребінки у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з Державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена згідно додатку 2, що додається.

3. Затвердити Примірну форму договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури селища Гребінки з розрахунком величини пайової участі та графіком оплати коштів згідно додатку 3, що додається.

4. Визначити виконавчий комітет Гребінківської селищної ради уповноваженим органом по регулюванню діяльності, пов’язаної з пайовою участю замовників будівництва

5. Головному бухгалтеру виконкому Зайцевій О.М. відкрити рахунок для перерахування замовниками до місцевого бюджету коштів для створення і розвитку інфраструктури селища Гребінки.

6. Секретарю ради Красовській О.І. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті селищної ради в 10-денний термін з дня його прийняття та в районній газеті “Життя і слово”.

7.     Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  Руденка В.М. та постійну комісію селищної ради з питань соціально – економічного, культурного розвитку, бюджету і фінансів. (Грицай Н.В.)

Селищний голова                          Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій