• 05th, Четвер, Березень 2015

dsc_7958Шановні жінки селища Гребінки!

Дорогі наші доньки, сестри, бабусі!

Прийміть мої теплі поздоровлення ті, хто варить у дома борщі і споряджає щоранку на роботу чоловіка, хто правильно виховує сина і любить невістку, хто провів коханого у зону АТО на Донбас, хто тішиться внуками і правнуками, вчить любити село і рідну Україну, і в ці нелегкі часи воєнних дій на її Сході безмірно вірить у перемогу.

Сьогодні важко  назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Своєю сумлінною працею Ви вносите неоціненний вклад у розвиток сільського господарства, промисловості, підприємництва, освіти, культури, медицини та соціальної сфери нашого селища. А притаманні Вам материнська мудрість, далекоглядність, виваженість і християнська терпимість є запорукою миру, спокою і стабільності у нашому спільному домі – Україні.

Спасибі всім жінкам, які трудяться на благо нашого селища, піклуються про зростання добробуту наших людей, їхню долю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної  енергії, упевненості у своїх силах, кохання та вірності Ваших близьких.

Нехай у Вашій  оселі завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Щастя Вам, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки!

З любов’ю та повагою, щиро Ваша

Селищний голова                       Наталія Збаращенко

Категорія: Новини