• 25th, П’ятниця, Вересень 2015

dsc_7952 Шановні мої односельчани!

З великою повагою до кожного із Вас звертаюся  в цей святковий день.

Нам з вами випала доля святкувати 403 річницю від дня заснування наших рідних Гребінок. День народження селища – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей.
Кожен з нас хоче бачити Гребінки сильними та процвітаючими, а громадян — щасливими і йзабезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку селища, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення.

Дорогі гребінчани! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут Гребінок. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок,свій двір, вулицю, все наше селище.

Вітаючи Вас з Днем селища я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях.Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Ваше та селища.

З повагою

Селищний голова                                                                   Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини