• 19th, Середа, Серпень 2015

298634

Шановні земляки!

Дата проголошення незалежності України стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту.
Наше селище завжди було селищем-трудівником. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократії держави. І навіть у настільки нелегкий період економічного спаду наш народ, завдяки працьовитості та цілеспрямованості, вносить гідний вклад в розвиток нашого рідного селища та всієї України.
День Незалежності України для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності.

Нашим захисникам, героям, які воюють в АТО  я хочу подякувати, адже саме ви  залишаєтесь прикладом служіння рідній державі. Ваше ставлення до  громадського обов’язку є взірцем для всіх наступних поколінь. Будуючи свою державу, ми маємо яскравий приклад героїзму, самопожертви за свій народ, за свою державу, за наше селище, невичерпне джерело патріотизму, високий взірець наслідування.

Від усієї душі бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, наполегливості і перемог у вирішенні життєво важливих проблем нашого селища і подальших успіхів у всіх справах і починаннях в ім’я процвітання незалежної  України та нашого краю.

Запрошую жителів та гостей селища 23 серпня 2015 р. о 19.00 годині на свято присвячене  Дню Незалежності,  яке відбудеться в парку біля цукрового заводу.

З повагою

Селищний голова                                            Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини