• 16th, Вівторок, Грудень 2014

Шановні працівники,
та ветерани органів внутрішніх справ!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем міліції України! DSC_7952+ - копия

Ви обрали собі нелегку, але почесну професію вартового Закону. На вас покладено відповідальну й благородну місію — захищати життя і здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави й суспільства від протиправних зазіхань, боротися зі злочинністю, пильнувати мир та спокій у районі, селищі та Україні.
Кожен із нас добре знає, що міліцейська служба нелегка й дуже відповідальна. Ті, хто присвятив їй своє життя, на довгі роки обрали неспокійні дні і ночі, вступили в незриму сутичку зі злочинністю, до кінця залишаючись вірними обов’язку і словам Присяги.

У повсякденних буднях, означених безкомпромісною боротьбою зі злочинністю, ви проявляєте приклади мужності та відваги в ім’я захисту інтересів Української держави.

Своєю працею ви заслуговуєте на пошану і визнання. Нехай ваша служба, підкріплена духом боротьби, стійкості, впевненості та мужності, завжди досягає високої мети у виконанні складних завдань на благо народу України. І хай завжди буде благословенною праця міліціонера — захисника, порадника і друга чесних, законослухняних громадян. Нехай ваша служба на благо Вітчизни ніколи не буде затьмарена прикрощами та втратами!

Щиро вітаю всіх, хто сьогодні охороняє правопорядок, особливо жінок, котрі обрали мужню професію правоохоронця, а також ветеранів, пенсіонерів органів внутрішніх справ і сім’ї міліціонерів, із Днем міліції. Здоров’я вам, успіхів на професійній ниві, наснаги та удачі в усіх справах. Щастя, здоров’я, миру, злагоди й добробуту вам і вашим родинам!

З повагою

Селищний голова                                Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини