• 11th, П’ятниця, Вересень 2015

img_4026Шановні спортсмени!

Традиційно, у другу суботу вересня, відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Наше селище завжди славилось своїми спортивними талантами. В цьому році здобуло звання “Краще спортивне село Київщини 2015 року- селище Гребінки”, де наш Васильківський  район представляла збірна команда Гребінківської селищної ради. І зробила це просто блискуче, ставши її переможцем та здобувши  високе і почесне право називатись кращим спортивним селом Київщини 2015.  А складається ця  спільна перемога із здобутків наших земляків ( так зусиллями Наталії Москалюк та Олександра Чеканова було завойовано першість у настільному тенісі. А Ярослава Пяткянен та Юрій Гурський принесли своїй команді перемогу в шашках. З міні-футболу наша команда посіла друге місце, а в гирьовому спорті та перетягуванні линви гребінківчани були третіми.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів селища – це пріоритетне завдання селищної ради.

В цьому 2015 році Гребінківська селищна рада прийняла до комунальної власності ради від Васильківської районної ради селищний стадіон. І в даний час працює над виготовленням проекту по реконструкції стадіону.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із  Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Запрошуємо Вас 12 вересня 2015 року на 10.00 год. на селищний стадіон де відбудеться змагання з наступних видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс (спортивний зал Гребінківської ЗОШ l-lll ст.), російські шашки, армреслінг,легка атлетика, перетягування канату, гирьовий спорт.

З повагою

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                             Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини