• 28th, Четвер, Травень 2015

dsc09936 Дорогі школярі, випускники, вчителі, батьки!

Сьогодні у школах міста лунають “останні дзвоники”. Завершується навчальний рік, починається пора канікул.
Цей день важливий для всієї Гребінківської громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Вітаю усіх вас з цим світлим святом. Від себе і від всіх працівників Гребінківської селищної ради.
Хочу сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Гребінкам, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви.
Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні. Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень. Бажаю вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

З повагою

Селищний голова                                     Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини