• 27th, Четвер, Грудень 2012

dsc_7958 Шановні земляки!

За дорученням депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас із новим 2013 роком і Різдвом Христовим!

Наближаються святкові дні, сповнені новорічними радощами та різдвяними щедротами, які зігрівають людські душі, вселяючи в нас надію на добро, милосердя та любов.

Новий Рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою із різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. І, напевно, саме в миттєвості народження нового року ми ще раз осягаємо свою сутність призначення на цій землі, відчуваємо тепло своєї родини та оселі. Кожен із нас прожив рік, що минає, по різному – були і радість і досягнення, проблеми та невдачі. Не обійшлося, звичайно, без помилок і розчарувань. Але ми витримали ці випробування і наше селище розвивається. Нещодавно ми відсвяткували 400 років від дня заснування нашим Гребінкам. Хочу висловити щиру подяку всім, хто надавав допомогу та приймав участь  у цьому заході.

В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми гіркоту нездійснених мрій та сподівань. Рік, що завершується збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку. Тож нехай новий 2013 рік стане сприятливим для втілення в життя всіх добрих починань на користь гребінківської територіальної громади, нехай не справдяться в Гребінках невтішні прогнози щодо наслідків світової економічної кризи. Ми віримо, що осяяна та підтримана Божим благословенням громада селища тільки зміцніє і згуртується.

Хай надія і віра в себе та свої сили надихає Вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій. І хай збудеться все задумане, а 2013 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити, хай він буде роком благополуччя, добробуту та реальних  змін на краще. Нехай тепло родинного вогнища зігріває наші душі і серця, нехай у кожну домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра у завтрашній день.

Бажаю щоб Різдв’яна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, віри в себе, в процвітання нашого селища, всієї України. Подаруємо найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

Святий вечір на поріг – світлого Різдва для всіх! Хай до Вас він завітає, з тим, що серце забажає! Хай рікою Щастя ллється, хай добро в сім’ї ведеться! Хай між вами згода буде, Хай ІСУС Вас не забуде!

Гребінківський селищний голова                                                           Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини