• 26th, П’ятниця, Червень 2015

Шановні представники молодого покоління селища!

Прийміть сердечні вітання з Днем молоді – прекрасним літнім святом краси, енергії та завзяття.

Сила і оптимізм, впевнений погляд у майбутнє, наполегливість і бажання боротися за кращу долю – все це ми розуміємо під чаріним словом “молодість”, і дійсно, це не просто період у житті кожного, а особливий стан душі, стан піднесення і любові, енергії і завзятості. Це час надій, відкриттів, складання планів і їх реалізації.

В усі часи й історичні періоди молодь була основною рушійною силою, що вирішувала подільшу долю народів, їх спільнот і держав у цілому.

Саме молодь має стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту та процвітання рідного краю та всієї України. Впевнена мине час і разом ми побудуємо суспільство яке гідне сучасної Європи.

Переконана, що разом ми досягнемо єдиної мети – зробимо наше селище процвітаючим та яскравим.

Зі свого боку влада буде робити все можливе, аби створити достойні умови для самореалізації, творчої ініціативи, працевлаштування, здорового способу життя підростаючого покоління.

Дякую молоді за активну  допомогу у благоустрої нашого селища, участь у святкових заходах та спортивному житті селища.

Тож бажаю, щоб вогник добра та краси, духовної щедрості і любові ніколи не згасав у душах. Нехай кожен посяде  гідне місце в житті і виправдає довіру старшого покоління, яке хоче бачити молодих сильними та успішними.

Пам*ятайте – майбутнє у ваших руках!

З повагою

Селищний голова                                              Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

d0b8d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b500061