• 02nd, Вівторок, Червень 2015

1 червня 2015 року в селі Іванковичі, Васильківського району на  футбольному полі зі штучним покриттям, який знаходиться в мальовничому місті поряд з дубовим гаєм, пройшов обласний турнір (відкрита першість Васильківської районної ДЮСШ) з футболу присвячений Міжнародному Дню Захисту дітей. Його організували і провели: сектор молоді та спорту РДА (завідуючий сектором  Терещенко В.В.), Васильківська районна федерація футболу (голова  Матушевич Л. В.), Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школа (директор  Нехта В.В.)

На парад відкриття цього турніру завітав Голова Васильківської районної державної адміністрації  – Одинець Владислав Іванович, який привітав учасників змагань та побажав успіхів в змаганнях.

На турнір були запрошені команди двох вікових груп 2002-2003 року народження  та 2004 року народження і молодші з міст Василькова ( к-да міської ДЮСШ, ФК «Форвард»), Фастова (к-да ДЮСШ, к-да «Динамо-Фастів»), Білої Церкви ( к-да ФК «Каменяр»), Обухів (к-да ДЮСШ), с.Іванковичі  та команди  Васильківської  районної ДЮСШ. Всього в турнірі брали участь 16 команд.

Кожна вікова група в якій грали вісім команд була розподілена на дві підгрупи, де по коловій системі визначали сильніших, за право поборотись в фінальній частині за медалі. Після цього відбулись стикові матчі між переможцями і призерами групового турніру.

Серед команд 2002-2003 р.н. за 3-4 місце грали команди СК «Каменяр» (м.Біла Церква) та «ДЮСШ –Фастів-2003» .  З рахунком 3-0  перемогу здобули  юнаки із Білої Церкви, які і зайняли третє місце. В матчі за перше місце зійшлись команди Васильківської районної ДЮСШ 9 тренер Осьмак О.М.) та ДЮСШ  міста Фастів (тренер Осколок В.Д.). В напруженій спортивній боротьбі пройшов весь фінальний матч, який так і не виявив переможця. В післяматчевих штрафних ударах(пенальті) сильнішми та вдачливішими були фастівчани, які і посіли перше місце, а команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи завоювала срібні нагороди.

В молодшій віковій групі команд юнаків 2004 року народження за 3-4 місце зійшлись команди ДЮСШ Васильківського району та СК Гребінки. Осовний матч і цієї гри закінчився  1-1. Після матчеві пенальті принесли перемогу і третє місце юнакам з смт Гребінки (тренер Наконечний М.Л. та Білоцерківець А.В.) .

В головному фіналі молодшої вікової групи за 1-2 місце зустрілись команди  ДЮСШ  з міста Васильків (тренер Гусакова Т.С.) та ДЮСШ міста Обухів (тренер Мозговий В.О.). Перемогли васильківчани   які і зайняли перше місце.

Організаційний комітет футбольного турніру, визнав  кращими і нагородив призами від спонсорів та організаторів:

серед гравців 2002-2003 року народження:

кращий гравець-Юрченкуо Андрій (Васильківська районна ДЮСШ);

кращий бомбардир-Матвійчук Максим ( ДЮСШ м.Фастів);

кращий воротар-Дубаса Ярослав (СК « Каменяр» м.Біла Церква);

серед гравців 2004 року народження і молодші:

кращий гравець-Радченко Максим (ДЮСШ м.Васильків);

кращий бомбардир-Марусей Матвій (ДЮСШ м.Обухів);

кращий воротар- Горбаченко Назар (СК Гребінки).

Всі команди учасниці на параді закриття отримали дипломи за участь в змаганнях, а також футбольні м’ячі.  Переможці і  призери  турніру присвяченого Міжнародному дню захисту дітей отримали кубки, грамоти  та медалі. Всі учасники футбольного свята отримали заряд позитивних емоцій та задоволення від футболу.


p1250156-1

p1250175p1250179-1

Категорія: Новини