• 14th, П’ятниця, Серпень 2015

5 серпня відбулася зустріч-знайомство  нових співвласників колективного підприємства “Гребінківський комбінат комунальних послуг” з головою селищної ради Н.С. Збаращенко та соціально активними мешканцями селища.

Представники комбінату ініціювали цю зустріч з метою інформування громади про наміри керівництва підприємства щодо безпечного складування відходів  і зниження їх негативного впливу на компоненти природного середовища за рахунок реконструкції існуючого звалища  та переводу його у ряд інженерних споруд ( розміщення сміттєсортувальної лінії та комплексу дегазації).

Керуючись принципами взаємопорозуміння та соціальної відповідальності, нова команда КП “Гребінківський КПП” вже в серпні безоплатно прийняла від громади на захоронення 14 вантажних автомобілів сміття від Гребінківської гімназії.

Також, на прохання Гребінківського селищного голови щодо першочергових нагальних потреб громади, підприємство погодилось за власні кошти профінансуватироботи по відновленню водопостачання центральної частини селища (лікарні, школи, дитячого садка…) та житлових будинків по вуліці Леніна. І це тільки початок співпраці.

З метою забезпечення прозорості діяльності підприємства та співпраці з громадскістю, КП “Гребінківський КПП” створило свою сторінку на Facebook та пропонує мешканцям селища звертатися через неї з усіма питаннями та пропозиціями щодо діяльності підприємства. В подальшому буде функціонувати сайт підприємства та цілодобова “гаряча лінія”.

Запрошуємо до співпраці та спільного вирішення нагальних проблем селища та сподіваємося на взаємопорозуміння.

Адміністрація КП “Гребінківський комбінат комунальних послуг”

Категорія: Новини