• 20th, П’ятниця, Березень 2015

Назустріч Робінзону Крузо

Одним з напрямків роботи дитячої бібліотеки є надання допомоги у вивченні шкільної програми. Тож до 355-річчя (точної дати не встановлено) від дня народження всесвітньо відомого англійського письменника Даніеля Дефо, творчість якого вивчають у пятому класі, в Гребінківській дитячій  бібліотеці проведена літературна година Назустріч Робінзону Крузо” з учнями 5-7 класів

Бібліотекар Меньших Т.А підготувала виставку однієї книги “Дефо автор книги “Робінзон Крузо” та провела бесіду про життя і творчість письменника, який залишив прийдешнім поколінням читачів близько 560 праць, 250 з яких було опубліковано за життя автора, але в історію Дефо увійшов як автор книги “Робінзон Крузо”.

Учні 7-Б класу Гребінківської ЗОШ I-III ст. Корнієнко Аліна, Шевченко Софія, Жовкла Олександра, Дякіна Аліна, Урчик Софія та учні Гребінківської гімназії Волоснова Галина (5Б) та Аркан Ольга (7) розповіли цікаву історію написання книги. Поштовхом до появи роману стала дійсна історія моряка Олександра Селькірка, який став для Дефо прообразом його героя.

На завершення заходу по роману Дефо “Робінзон Крузо” між командами “Робінзон” і “П’ятниця” було проведено літературну вікторину: “Чи уважний ти читач”. Учні 5 і 6 класів залишали захід із книжкою Дефо “Робінзон Крузо”.

image-1

image-2

image-5

image-4

Категорія: Новини