• 07th, Четвер, Червень 2012

Згідно рішення Гребінківської селищної ради № 139-ХІ- VI від 04.04.2012 року, оголошується конкурс на кращий благоустрій житлового сектору смт Гребінок. Участь у конкурсі можуть брати, як і приватні садиби, так і двори багатоповерхових будинків. Заяви на конкурс приймаються до 1 вересня. Запрошуємо всіх жителів селища до участі в конкурсі.

Додаток № 1

до рішення сесії Гребінківської селищної  ради

від 04.04.2012 року   № 149-XIVI

П о л о ж е н н я

про проведення огляду-конкурсу ”Кращий благоустрій житлового сектору“

/затверджене рішенням селищної ради від 04.04.2012 року №149-XIVI /

1. Загальні умови

1.1. Огляд-конкурс ”Кращий благоустрій житлового сектору” проводиться відповідно до Закону України ”Про благоустрій населених пунктів“ від 06.09.2005 року № 2807 – ІV, Указу Президента України від 19.10.1999 року № 1351 “Про прискорення реформування житлово-комунального господарства”, Указу Президента України від 30 серпня 2001 року № 749 ”Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні“.

1.2. Огляд-конкурс ”Кращий благоустрій житлового сектору” проводиться щорічно з 1 квітня по 1 серпня з метою стимулювання громадськості до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій приватного сектору, забезпечення чистоти і порядку в селищі Гребінки, залучення мешканців до збереження чистоти та належного стану дворів, підвищення рівня оплати населенням за спожиті житлово-комунальні послуги. Нагородження переможців відбувається на селищних урочистостях з нагоди святкування Дня селища.

1.3. Завдання огляду-конкурсу “Кращий благоустрій житлового сектору“ полягає у:

– підтримці ініціативи органів самоорганізації населення в питаннях реалізації завдань культурного і соціального розвитку селища, благоустрою прибудинкових територій та залученню мешканців до збереження чистоти та належного стану дворів;

– виявленні кращих комплексних благоустроїв дворів, узагальненню і подальшому поширенню даного досвіду при облаштуванні дворів приватного сектору.

2. Організація проведення огляду-конкурсу

“Кращий благоустрій житлового сектору”

2.1. Конкурсна комісія з проведення огляду-конкурсу «Кращий благоустрій житлового сектору» забезпечує висвітлення цілей та задач огляду-конкурсу в засобах масової інформації – передачах місцевого радіомовлення, розміщення матеріалів на електронному сайті селища, міськрайонній газеті “Життя і слово”.

2.2. Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі “Кращий благоустрій житлового сектору“ подають заяви, погоджені квартальним комітетом, в конкурсну комісію до 1 серпня.                                                                                                                                       Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків мають право подати заяви через старших по будинках, у конкурсну комісію до 1 вересня.

Конкурсна комісія Гребінківської селищної ради залишає за собою право самостійного огляду приватних садиб та багатоповерхових будинків і їх прибудинкових територій учасників огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору за погодженням мешканців відповідних будинків.

2.3. Виконавчий комітет селищної ради, КП ”Гребінківське ЖКГ“ надають практичну допомогу учасникам конкурсу в організації робіт, забезпечують залучення громадськості, підприємств і установ різних форм власності до активної участі в роботах по благоустрою територій у приватному секторі.

2.4. Комісія підводить підсумки огляду-конкурсу “Кращий благоустрій житлового сектору”  щорічно до 10 серпня і визначає десять переможців  ”Кращий благоустрій житлового сектору“  номінації конкурсу ”Кращий благоустрій приватної садиби“ і три в  номінації “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків.

Результати конкурсу заносяться в протокол, який затверджується головою конкурсної комісії.

3. Умови проведення огляду-конкурсу

“Кращий благоустрій приватної садиби”

3.1. Підведення підсумків огляду-конкурсу ”Кращий благоустрій приватної садиби“ здійснюється за такими критеріями:

– охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби (до 10 балів);

– оригінальність оформлення  садиби (до 10 балів);

– наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку (до 10 балів);

– наявність оригінальних зелених насаджень, квітників (клумби,  видалення сухостою, кронування дерев) (до 10 балів);

– освітлення дворової території (до 10 балів);

– утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді (до 10 балів);

– утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів) (до 10 балів);

– наявність договору із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів(до10балів);

– стан малих архітектурних форм, (лавки, урни для сміття тощо), мостіння тротуарів, внутрішньодворових проїздів, покриття дитячих і господарських площадок (до 5 балів);

– наявність зон тихого відпочинку (бесідки, перголи, лави і т.д.) та їх благоустрій (до 5 балів);

– недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території (до 5 балів);

– рівень оплати мешканцями двору житлово-комунальних послуг (10 балів);

– співпраця з квартальним (вуличним)  комітетом  (до 5 балів).

– перелік робіт, виконаних на прилеглій до садиби території, за участю мешканців будинку (до 10 балів).

Максимально можлива кількість набраних балів – 120.

3.2 Номінація  “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків здійснюється за такими критеріями:

наявність будинкового комітету або старшого будинку, їх активна участь в роботі з населенням по благоустрою і озелененню прибудинкових територій, підтриманню чистоти і порядку в під’їздах, будинках, ремонту і збереженню  спортивних, дитячих майданчиків, систематичне проведення зборів жителів і виконання їх рішень (до 10 балів);

утримання місць загального користування, балконів,  лоджій, підвалів, горищ в чистоті  та порядку,  вжиття  заходів  проти проживання  на  горищах  і  в підвалах  сторонніх осіб (до 10 балів);

охайність вигляду фасадів будинків та наявність номерних знаків і табличок з назвою вулиць на будинках (до 10 балів);

наявність діючого освітлення біля входів у під’їзди, на сходових клітках (до 10 балів);

справність віконних рам, дверних блоків у під’їздах, збереженість сходових перил, поштових скриньок (до 10 балів);

відсутність самовільно розміщених інформацій на дверях під’їздів, стінах будинків, наявність дошки оголошень (до 10 балів);

наявність та утримання місць відпочинку, лавок (до 10 балів);

наявність і стан дворового дитячого та спортивного майданчику (до 10 балів);

наявність і утримання в чистоті  урн для сміття (до 10 балів);

наявність  конструкцій для сушіння  білизни, вибивання килимів (до 10 балів);

озеленення двору, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання (до 10 балів).

Максимально можлива кількість набраних балів – 110.

4. Нагородження переможців огляду-конкурсу

“Кращий благоустрій житлового сектору”

4.1. Переможці огляду-конкурсу ”Кращий благоустрій житлового сектору“ нагороджуються спеціальними табличками та дипломами.

4.2. Перші три переможці в номінації ”Кращий благоустрій приватного сектору“ нагороджуються цінними подарунками, решта – відповідними дипломами.

4.2. Головам вуличних та домових комітетів, які взяли активну участь в агітаційно-масовій роботі та підготовці до участі в огляді-конкурсі ”Кращий благоустрій житлового сектору”, оголошується подяка селищного голови.

5. Джерела фінансування

5.1. Фінансування витрат на проведення огляду-конкурсу ”Кращий благоустрій житлового сектору“ та преміювання переможців огляду-конкурсу здійснюється за рахунок бюджетних коштів та спонсорів.

Гребінківська селищна РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 04.04.2012 року                                               № 139XIVI

Про проведення огляду-конкурсу

на кращий благоустрій

житлового сектору смт Гребінки

З метою поліпшення благоустрою селища, залучення жителів до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених  пунктів»  від  06.09.2005 року № 2807-ІV, Указу Президента України від 19.10.1999 року № 1351 «Про прискорення реформування житлово-комунального господарства», Указу Президента України від 30.08.2001 року № 749 «Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні», керуючись  ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Запровадити щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій житлового сектору.

2. Затвердити Положення про проведення огляду-конкурсу благоустрою житлового сектору згідно додатку 1.

3. Згідно з Положенням про проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору, організувати з 1 квітня по 1 серпня щорічно, починаючи з 2012 року, проведення огляду-конкурсу у номінаціях:

3.1. “Кращий благоустрій приватної садиби”;

3.2. ”Кращий двір“ серед багатоповерхових будинків.

4. Установити термін подання заяв на конкурс до 1 вересня
відповідного року.

5. Для проведення конкурсу затвердити склад конкурсної комісії згідно додатку 2.

6. Конкурсній комісії підбити підсумки огляду-конкурсу до 10 серпня  і подати на затвердження пропозиції щодо присудження призових місць та подяк за відповідними номінаціями.

7. Секретарю селищної ради Красовській О.І. оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, благоустрою та надзвичайних ситуацій (голова Сіленко В.М.) та заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                                                              Н.С.ЗБАРАЩЕНКО


Додаток 1 до Положення

Гребінківському селищному голові

Збаращенко Наталії Сергіїіні

____________________

П.І.Б.

____________________

адреса

____________________

телефон

ЗАЯВА

Прошу Вас зареєструвати мене учасником огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору у номінації ”Кращий благоустрій приватної садиби“.


дата                                                      підпис


Додаток 2 до Положення

Гребінківському селищному голові

Збаращенко Наталії Сергіївні

­­­­­­­

____________________

П.І.Б.

_____________________

адреса

_____________________

телефон

ЗАЯВА

Прошу Вас зареєструвати громаду мешканців будинку № _____ по вул. ______________________ учасником огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору у номінації “Кращий двір”  серед багатоповерхових будинків.

дата                                               підпис

Додаток 2

до рішення селищної ради

від 04.04.2012року № 149-XIVI

С К Л А Д

конкурсної комісії по проведенню огляду-конкурсу

на кращий благоустрій житлового сектору


Голова комісії:

Збаращенко Наталія Сергіївна

селищний голова

Заступник голови комісії:

Руденко Василь Миколайович

заступник селищного голови

(з питань діяльності виконавчих

органів селищної ради)

Секретар комісії:

Васьковська Лариса Петрівна

землевпорядник виконкому

Члени комісії:

Корнієнко Анатолій Григорович

директор КП ”Гребінківське ЖКГ“

Даниленко Петро Антонович

директор КП “Гребінківський ККП”

Сіленко Володимир Миколайович

голова постійної комісії з питань

агропромислового комплексу,

земельних відносин, екології,

благоустрою та надзвичайних ситуацій

Волошин Віктор Миколайович

голова постійної комісії з питань

комунальної власності, торгівлі,

підприємництва та побутового

обслуговування населення

Грицай Наталія В’ячеславівна

голова постійної комісії з питань

соціально-економічного розвитку,

бюджету та фінансів

Ковальчук Валентина Михайлівна

голова постійної комісії з питань

охорони здоров’я, культури, молоді та

спорту

Секретар ради                                        О.І.Красовська

Категорія: Рішення сесій