• 30th, Середа, Грудень 2015

Шановні мешканці селища Гребінки!

Просимо Вас зверути увагу, щодо проблеми утворення стихійних звалищ по селищу та його околицях. На сьогоднішній день наш «дім» потерпає від стихійних сміттєзвалищ. Забруднені  території берегів річок, лісосмуг та місць загального користування.

Забруднення навколишнього середовища  провокує до массового захворювання населення та розповсюдження різних інфекцій. Наше селище потребує налагодженої системи централізованого вивезення сміття з кожного будинку.

Це вже не перша наша спроба налагодити систему вивезення сміття у селищі. Ситуація складається таким чином, що більшість людей, з їхніх слів, вважає, що сміття вони не утворюють. Тому постає питання: «Звідки виникають стихійні звалища?»

Всі жителі, які мають бажання підтримати чистоту у нашому селищі, можуть скористатись послугою з «Вивезення твердих побутових відходів» та звернутись до комунального підприємства «Гребінківське ЖКГ» для заключення договору.

Вам нададуть повну інформацію про послугу з вивезення сміття нашим підприємством за номером телефону – (04571) 7-19-97, (097) 038-38-39 або за адресою: смт. Гребінки, вул. Леніна, 82 (будинок творчості).

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО ЧИСТОТИ НАШОГО СЕЛИЩА!

Категорія: Новини