• 26th, Понеділок, Травень 2014

Шановні мешканці селища Гребінки!

Доводимо до вашого відома, що Київська обласна  державна адміністрація сприяє формуванню бойових підрозділів, які стануть на захист жителів області.

У зв’язку з напруженою ситуацією на Сході країни зростає загроза проникнення диверсійних груп і на територію Київської області. Міністерством оборони України сьогодні вживаються всі заходи щодо забезпечення надійного захисту населення та територіальної цілісності Київського регіону.

З цією метою в Київській області формується Батальйон територіальної оборони. Запрошуємо всіх, хто готовий вступити на військову службу за контрактом, або проходити службу у військовому резерві в складі  Батальйону територіальної оборони Київської області, звертатись до Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату за тел. (04571) 2-43-45 (цілодобово) та за тел. (044) 484-62-59, 093-06-163-72.

Кандидати на службу в новостворених стройових підрозділах мають відповідати наступним вимогам: патріотизм, бажання захищати Батьківщину; громадянство України; вік від 19 до 35 років; повна загальна середня освіта;  служба в Збройних Силах України або  непризовний вік від 25 років; відповідний рівень фізичної підготовки;  відсутність притягнення до кримінальної відповідальності.

Проводиться офіційне оформлення на службу та гарантована заробітна плата, матеріально-технічне забезпечення.

Записуйтеся до Батальйону  територіальної оборони.

Ставайте на захист України!

Категорія: Новини