• 30th, Понеділок, Березень 2015

Двомісячник по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища.

На виконання рішення виконкому Гребінківської селищної ради від 26 лютого 2015 року № 14 в селищі з 10 березня по 10 травня 2015 року проводиться двомісячник по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища. Підприємствами, організаціями та установами селища  проводиться комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою селища, очищення водних джерел тощо.

В четвер, 26 березня цього року виконавчим комітетом селищної ради було ініційовано проведення суботника по приведенню в належний санітарний стан території Меморіалу жертвам голодомору 1932-1933 років та частини старого кладовища по вулиці Робітнича. В проведенні цієї акції взяли участь як працівники бюджетних установ селища: лікарні, бібліотек для дітей та дорослих, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії, ЦДЮТ, ДНЗ “Казочка”, ДНЗ “Дзвіночок”, так і підприємств селища: ПАТ “Саливонківський цукровий завод”, ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”, ТДВ “Агропрогрес”, КП “Гребінківський ЖКГ”. Під час проведення суботника було проведено великий обсяг робіт по приведенню в належний санітарний стан території Меморіалу та частини кладовища, за що виконавчий комітет висловлює вдячність його учасникам та керівникам підприємств та установ селища, які відгукнулися на ініціативу виконавчого комітету.

Проведення двомісячника з кожним днем набирає все більших і більших обертів. Вже проведено роботи по поточному ремонту заїздів до будинків комунальної власності виконкому селищної ради: №№ 65-77 по вулиці Леніна та №№ 13, 15, 15а по вулиці Білоцерківська. Розпочато роботи по закінченню капітального ремонту пішохідної доріжки по вулиці Леніна, ФОП Вакуленко Ю.О. проведено роботи по приведенню в належний стан частини території, прилеглої до ставків.

Виконавчий комітет закликає жителів селища активно включитися в проведення двомісячника по благоустрою, привести території садиб та прилеглі до них території до належного санітарного стану і скористатися можливістю безкоштовного вивезення сміття на селищне сміттєзвалище. Працює штаб по проведенню двомісячника, вже встановлено особи порушників Правил благоустрою селища, до яких приймаються міри впливу. Згідно прийнятих Правил благоустрою на прилеглих до садиб територіях (від паркану до дороги) заборонено зберігати будівельні матеріали, механізми, складати гілля і тому подібне. За порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність в виді накладання штрафу в розмірі від 340 до 1360 гривень. Після 1 квітня будуть проводитись рейди-перевірки санітарного стану працівниками селищного відділення міліції та штабом по проведенню двомісячника.

Виконавчий комітет селищної ради переконливо звертається до кожного жителя селища – скористайтесь нагодою і безкоштовно вивезіть сміття, яке зібралось за зимовий період, на селищне сміттєзвалище, укладіть договори на вивезення сміття на протязі року.  Послуги по вивезенню сміття на території селища надають комунальні підприємства – комунальне підприємство виконкому селищної ради “Гребінківське ЖКГ” та колективне підприємство “Гребінківський ККП”. Дуже сподіваємось на Вашу підтримку в взаєморозуміння.

dsc08815
dsc088161
dsc08817
dsc08818-1dsc08821dsc08822dsc08824dsc08826dsc08828
Категорія: Новини