• 01st, Вівторок, Вересень 2015

Крокуй сміливо, юність легкокрила

Хай Бог благословить твої діла.

Ви Київщини – гордість і надія

І віру в це вам всім гімназія дала!

Саме такими словами 1 вересня 2015 року розпочалася урочиста лінійка з нагоди Дня знань в Гребінківській гімназії.

В цей теплий вересневий день свої гостинні двері відчинила вона для  учнів з десяти населених пунктів Васильківщини.

Особливо цей день став пам’ятним для  п’ятикласників, для яких на урочистій лінійці вперше прозвучав гімназійний  дзвінок. Для одинадцятикласників – це хвилююча мить, останній рік безтурботного дитинства.  А в очах п’ятикласників – радість: для них сьогодні відкривається перша сторінка великої Книги Знань в новому навчальному закладі.

Привітати учнів, педагогів та батьків Гребінківської гімназії з Днем знань завітали шановні гості: Голова селищної ради Н.С. Збаращенко,  Голова Ради ветеранів селища Попков В.М.  та його заступник Костенко М.І., , давні друзі гімназистів Безпрозванний Л.Є.  з дружиною,  отець Парфеній, учасники бойових дій в зоні АТО   Засуха Р.В.  та доброволець батальйону «Айдар»Дворецька В.Л. представник агрофірми «Світанок» Корнієнко І.О., які побажали гімназистам успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків та мирного неба.

Після урочистої лінійки класні керівники запросили гостей на  перший урок під назвою «Ми єдиний народ. Ми єдина країна!».

p9018192p9018134

p90181351

p9018191


Категорія: Новини