• 11th, Середа, Листопад 2015

img_4026Шановні працівники, шановні пенсіонери та ветерани сільського господарства!

Щиро вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва селища.  Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже селище живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю, про хліб,  про його соціально-економічний розвиток.

Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, району, та нашому селищу.

Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Хай над Вами буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода, а пенсіонерам міцного здоровя ще на багато років.

З повагою

Селищний голова                                        Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини