• 28th, Четвер, Березень 2013


ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  29 січня 2013 року                                                № 227-ХVIVI

смт Гребінки

Про забезпечення дотримання правопорядку в селищі

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., депутатів селищної ради, сесія селищної ради відмічає, що оперативна обстановка по дотриманню правопорядку, спокою громадян останнім часом викладає занепокоєння. В 2012 році збільшився ріст злочинності, особливо крадіжок особистого майна громадян. Громадську думку сколихнув випадок смерті учня 11-го класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кудрявцева Юрія, якого знайшли мертвим на річці Протока вранці в неділю, 27 січня 2012 року. В мережі Інтернет на різних форумах серед  молодіжного середовища поширюється неоднозначна інформація з приводу причин смерті молодої людини.

На засіданнях виконавчого комітету та сесій селищної ради щорічно розглядувалась питання роботи Гребінківського селищного відділення міліції по дотриманню правопорядку в селищі. На виїзному засіданні виконавчого комітету, яке відбулося в приміщенні Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., в січні 2012 року, заслухано питання “Про організацію дозвілля молоді в селищі”. Однією з головних причин недоліків в роботі селищного відділення міліції, як постійно відмічалось в рішеннях виконавчого комітету та сесій ради, є недостатня забезпеченість селищного відділення міліції кадрами, поскільки селище обслуговує тільки один дільничий інспектор міліції, що для такого селища, як Гребінки, недостатньо.

Виходячи з вищевказаного, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Гребінківському селищному голові Збаращенко Н.С. винести питання роботи Гребінківського селищного відділення міліції по забезпеченню дотримання правопорядку в селищі на розгляд сесії селищної ради згідно плану роботи Гребінківської селищної ради на 2013 рік.

2. Доручити селищному голові Збаращенко Н.С. звернутись до Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області, Головного Управління МВС України в Київській області по питанню укомплектування Гребінківського СВМ кадрами, проведення профілактичних відпрацювань, посилення боротьби з крадіжками і наркоманією.

3. Рекомендувати Васильківському МВ ГУ МВС України в Київській області (начальник Куць  В.В.) надати інформацію по результатам перевірки по факту смерті учня Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кудрявцева Юрія Юрійовича та проведеній роботі по розкриттю злочинів на території селищної ради, особливо крадіжкам особистого майна громадян.

4. Рекомендувати адміністраціям Гребінківських ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії провести роботу по:

– забезпеченню чергування вчителів під час проведення вечірніх дискотек, розробити графік чергувань, який подати на затвердження виконкому;

– профілактиці вживання неповнолітніми алкогольних напоїв;

– дотриманню громадського порядку, Правил дотримання тиші на території селища.

– проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з батьками та дітьми для вирішення складних життєвих обставин.

5. Рекомендувати адміністрації  Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. особливу увагу звернути на дотримання правопорядку в день зустрічі з випускниками школи 02 лютого 2013 року.

Селищний голова                  Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій